Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

Gość taka sobie jestem

czy jest to dla mnie problem? osobiscie nie, ale boje sie ze nie spotkam faceta, ktory bedzie z tym ok. ktory poczeka nie tydzien a założmy pol roku. ktory zaakceptuje to, ze nie kazdy ma seks za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szok 21 lat i dziewica???????????? nie żartuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie masz większych problemów to zjamij sie lepiej jakąs pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwarantuję Ci, że chłopak to doceni. ;) A jak nie, to znaczy, ze jest du***. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma dziewic -brak motywacji
Ja bym chcial dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie widze nic w tym dziwnego. A nawet można podziwiać cie za to, żen ie poddałaś się ogólnej modzie pozbywania się dziewictwa w wieku 15 lat. Też nie spodkałem jeszcze tej odpowiedniej osoby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma dziewic -brak motywacji
Taka co stracila dziewictwo w wieku 15 lat to dla nic nie warta, nawet nie spojrzalbym na taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mówie że nalezy ją za to podziwiać, a nie wyśmiewać. Widać, że masz coś w głowie, a dla mnie to jest u kobiety najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
chłopaki dziewczyna was nie zgwałci jak dotykaciem kolano o kolano. dziewczyny jak ręce rozsuwają wstydliwe kolana to dopiero jest mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadzia
do autorki topiku: popieram Cię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli sznujesz samą siebie, to tymbardziej jeżeli chłopak będzie miał cośw głowie to będzie cie bardzo szanował i obdarzy wielkim uczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem DOKŁADNIE w tej samej sytuacji co autorka, ale mi to aż tak bardzo nie przeszkadza. Czasami mam chwile zwątpienia, na szczescie krótkie;)🖐️ Co ma być to będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojedziecie do 30-ki
i nadal bedziecie dziewicami a później już wam sie coraz mniej będzie chciało...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu niby przeszkadza? przecież to powinien być atut, a nie przeszkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy jest to dla mnie problem? osobiscie nie" osobiście tak, bo gdyby to nie był problem, to ten temat by nie powstał... jesli obawiasz sie o to, co powie facet, proponuje zakup lateksowego manekina "Gorący Rocco" za 399,95 w promocji, który załatwi Twoj problem (nie uciekaj prze tym słowem) w pare minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf - to było pytanie do mnie? Może źle to ujęłam. Jestem dziewicą -ok. Nie byłabym nią - też ok. Ale czasami doskwiera mi samotność i żałuję, że nikogo nie miałam. Zazwyczaj mam ważniejsze sprawy na głowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
oskarżyciel broni swojego pana. adwokat jest oskarżycielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie przejmuj się. Na dziewicę można czekać. Chyba, że będziesz się kreować na doświadczoną. Wtedy raczej wątpię, żeby ktoś pół roku czekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma dziewic -brak motywacji
Dla mnie dziewictwa to zaleta, a moze i podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawyy
Może dziewictwo nie jest podstawą, ale miło by było gdybyśmy byli z dziewczyną w tej samej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna oliwka ----> podobno na samotność jestem dobrym lekarstwem. Ja też troche żałuje, że nie miałem nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety taki żal od czasu do czasu się pojawia i trzeba to jakoś przeczekać. To nie jest łatwe, ale jakoś trzeba żyć i nie myśleć ciągle o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie ostatnio mam taki smutny okres. niby to poznałem kogoś a jednak ta osoba chyba nic nie odwzajemnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ja to znam. U mnie notorycznie mam sytuacje - ktoś mi sie podoba to albo on nie jest raczej zainteresowany, albo jest zajęty, albo jeszcze cos innego:O oj namęczyć sie trzeba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męcze to sie przez całe życie :/ To może razem sie pomęczymy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz na myśli?:P Radzę znależć sobie coś, co nie bedzie Ci pozwalalo non stop myśleć o tym, że jesteś sam (hobby etc.). Ale to pewnie już wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasczeście studia teraz zajmują mi dużo czasu więc nie mam jak o tym myśleć ;) czarna oliwka -----> zawsze można pogadać :D a tak wogóle to skąd jesteś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadać mogę, ale tez nie za długo i za często, bo nauką musze sie zając - studia:D z Polski jestem:classic_cool: starczy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×