Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

za mało :P a z której jej części ? ;) ja południe okupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( a dokładniej? ;) bo ja w Tychach sobie mieszkam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no to ciutke zadaleko " gdyby mu naprawde zależało, nie pisałby takich rzeczy.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na dziewice, to czarna oliwka jest bardzo szybka w seksie z facetami z netu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoku
no no bardzo dobrze ze tak dlogo to dotrzymalas ciesz sie z tego i juz cie lubie odezwij sie jesli chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jestem
temat sie rozwinal a ja ucieklam... dotrzymalam ano, hehe nie stanowi to jak powiedzialam na pocztaku dla mnie problemu, ale czasem mi samotnie. ale wiem ze przyjdzie czas i na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie ładnie tak uciekać ze swojego tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
A ja mam 23 lata i jetem dziewicą i jakoś mi to nie przeszkadza, raczej jestem dumna z tego, że nie nie jestem taka sama jak większość dzisiejszych dziewczyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycie takim samym jak większość jest nudna ;) trzeba być oryginalnym i nie poddawać sie modzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
upppps chyba wcześniej przez przypadek użyłam podwójnego zaprzeczenia :P Ja bardzo nie lubię być taka jak wszyscy, szczególnie jeśli uważam , ze to co robią inni jest nie najlepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam temat dla mnie... Też mogę się tu dopisać ;P zabijaczka nudy - masz rację, to według mnie jest powód do dumy. I oryginalność też :D Jeśli w końcu trafię na tego właściwego, zastanawiam się jak zareaguje: nigdy się nie całowała, dziewica, nieśmiała... ;D Byle się nie przestraszył.. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu miałby sie przestraszyć? a może on będzie taki sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy są już na wymarciu... :D :D A i prawdopodobieństwo spotkania takiego- nikłe.. :) W towarzystwie w którym jestem to niespotykane zjawisko :P A czego miałby się przestraszyć? Że taka "cnotka", romantyczka dla której każdy gest ma jakąś wartość. Że nie szukam przygód, ale prawdziwej miłości, nie bawię się ludźmi i uczuciami. Tak to widzę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, tacy są już na wymarciu i ja sie do takich zaliczam, stety lub niestety, zależy jak sie na to popatrzy... I uwierz mi że mało osó przestraszy się prawdziwie romantycznej kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jestem
czyli jest nas wiecej...a myslalam ze jestem dziwolagiem ;) tez pragne prawdziwej milosci, a nie przelotnych romansow na jedna noc..a okazji bylo wiele.. ale mnie nie interesuje seks dla seksu. seks powinien byc rozwinieciem i dodatkiem do milosci, na ktora czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
...z nieba --> ja znalazłam takiego faceta :D więc jest to możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chylę Tobie czoła, jeśli się do takich zaliczasz... ;) A może faktycznie masz rację? Potrzeba mi było zdania, co myśli o tym mężczyzna... Dziewczyny wiosna jest, tzn. miała być ;P (w moim mieście śnieżyca). A może coś nas miłego spotka? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka benka
hmm tak czytam te wasze wypowiedzi i cos wam poweiem. teraz jestescie dziewicami, prawiczkami jest ok. ale gdy was ktos porzadnie wymizia, nie mowie o seksie tylko o zwyklym mizianiu, ktore jest lepsze niz sex czasami wtedy zobaczycie jak trudno jest nie myslec o seksie i rzeczach z tym zwiazanych. ale brawo dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
znalazłam Go niedawno. kilka miesięcy temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie już słoneczko świeci :D zaraz ruszam na chyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×