Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

Gość _Smok Wawelski_
Szukam dziewicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie niebiańska jest w pracy.... a aniołek sie ostatnio nie oddzywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek ma problemy innej natury, o których mi nei wolno rzecz jasna mówic... a niebiańska... jak jej sie będzie chciało to może wpadnie koło 23 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile wogóle zawita... ja jestem na totalnej huśtawce emocjonalnej... w środe było tragicznie !!! (chyba sama widziałaś), dzisiaj już jest troche lepiej, moge nawet zaliczyć dzień do udanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce o tym pisać na forum publicznym... ale baaardzo dużo sie działo... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest prawie cały czas tak samo, czyli beznadziejnie... :o może powiedzmy że coś drgnęło ale bardzo niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie ma nic samo z sie... jest czymś baaardzo skomplikowanym spowodowany... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chcesz moge napisać ale bezpośrednio... tu napewno nie bede o tym mówił/pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj mi chwile to coś sklece w miare sensownego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No dziewczynki zapracowane nie mają czasu na maile i kafe ;) Nie to co studenci, piątek po południu i laba :P :P No wszyscy mają jakieś załamania i uniesienia... Hmmm... Wiosna? ;) Szczególnie nocne powroty z pracy... Jacyś nieznajomi mnie o cos pytają, zagadują. Tu w autobusie się ukratkiem przygląda... Taaa... To jest to :) Nie mam zmartwień, wręcz przeciwnie, po małych zmianach czyję się w końcu atrakcyjna i pozytywnie patrzę w przyszłość jak nigdy ;) Wiec o kafe jakoś tak zapomniałam... Kompletnie! ;) Życzę wszystkim udanego dnia :*** Chociaż liczyłam na lepszą pogodę dziś :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×