Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

Gość zabijaczka nudy
Mi się określenie ciacha podoba :P z nieba.. tylko żebyś o nas później nie zapomniała :P a tak poza tym to kafe jest całkiem dobrym miejscem na poznawanie facetów, wiem coś o tym bo swojego też tutaj znalazłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero zaczynam tu na kafe zaglądać... ;) Graf: \"promieniejesz skromnością\"... :D Ale przyznaję, sympatyczni jesteście... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ktora lubi przyjemn
ja strciłam cnotke jak mialam 16 lat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę zobaczyć jakie to określenia inne kafeteriuszki zaproponowały... chodzi o Twój topik zabijaczko... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
Niestety za wiele tych określeń nie zaproponowały :O A co panów na kafe to są bardzo mili i fajni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeczytałam. No cóż, temat zaginął gdzieś... Chyba zostaną te ciacha :P Za chwastami i ich rwaniem... eeee...nie pasuje, nie wypada! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matador84
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
Mi jak najbardziej sie te ciacha podobają, bo nieraz nawet tak mówię na facetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci są mili i fajni... Przyznaję :) Tylko coś zauważam, że tak każdej kobiecie tutaj "słodzą" :P No i widzisz, Graf jednak poleciał na te swoje kobitki :D :D Pogadał, pogadał... i zapomniał , hehe... :D O nas... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
A może szuka Cię gdzieś w Twojej miejscowości :P Fajnie Wam, że tak blisko siebie mieszkacie ;) Chociaż ja też już miałam takie szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie... Jeśli by był, coś by tu już napisał ;) Przyzna się jak wróci... :P Gratuluję Tobie. A zapytam, skąd jesteś dokładnie? Bo określenie Dolny Śląsk-zbyt ogólne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
Może sie kolega niedługo pojawi :P Wrocław i okolice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja drogą, jakby miał mnie znależć? Kogoś "...z nieba" nie łatwo tak znaleźć, :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
Praktycznie niemożliwe :O ale może kiedyś się zjawi w Jaworznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... Wrocław, miło wspominam to miasto... Ale zrezygnowałam z tego miasta. Tak narzekałam na Śląsk i nie chciałam dłużej tu mieszkać. Doceniłam po kilku miesiącach, że kocham ten mój zniszczony przemysłem, przykryty smogiem regionik... :D Ale to sądzę, że nie z Wrocka? Jakaś obrzeżna miejscowość? Bo tak na dłuższą metę we Wrocku nie da sie spokojnie mieszkać... :P Troche zbaczam z tematu, przepraszam... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
Ale nie szkodzi, ze zbaczasz z tematu :) Studiuje we Wrocławiu więc większość czasu tam jestem. a jak mam wolne to jeżdżę do mojej rodzinnej miejscowości, która jest niedaleko Wrocławia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
ja na jakiś czas zniknę niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk Puk Nie zapomniałem o Was :) co do słodzenia---> lubie mówić/pisać miłym osobom miłe słówka na chycie nie byłem, jakoś nie miałem nastroju a i poczytać na jutro na studia trza coś było Wrocław---> piękne miasto i odziwo bardzo dużo kobit na kafe jest z Wrocławia lub jego okolic W Jaworznie też nie byłem jako tako, jedynie przejazdem jak co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
Witam Miło że jednak o nas pamiętałeś ;) A jak się udał chyt ??? :P A co Wrocławia i kafeteriuszek i po prostu tutaj jest troszkę nudno jak jest brzydka pogoda i trzeba jakoś zabić nudę :P a że robi się to w miłym towarzystwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłęm na chycie, w domku siedziałem niestety :( zapomnieć o Was? nieśmiałbym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
A czemu u Was się mówi na to chyt ??? Ja pierwszy raz spotykam się z takim określeniem. Hehe wiem, że o nas się tak łatwo nie da zapomnieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde to mało już osób pamięta że takie słowo istnieje ;) a tym bardziej dzisiejsza rozwydrzona pseudomłodzież. Mi jakoś to słowo spasowało i od czasu do czasu je używam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijaczka nudy
czyli dzisiaj akurat trafiłyśmy na moment, w którym przyszła Ci ochota na używanie tego słówka :P A mogę się zapytać ile masz lat ??? :D Może coś pominęłam w topiku, ale jakoś nie zauważyłam, żebyś pisał o swoim wieku a studia o wieku nie świadczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×