Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

spróbuje poszukać jakiejś podobnej to Ci podeśle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdź @ ... ;) a może uda mi sie jakoś podesłać jej foto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszło :D Trochę niewyraźne, ale jakoś da się dojrzeć tą dziewuszkę :D Ładna jest, ale wygląda na starszą od Ciebie ;) A była sama na tym weselu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o faceta to tak ;) obraz jest niewyraźny bo tak to już poprostu jest (tu by musiał być dłuuugi wykład dlaczego tak jest ale oszczędze go Tobie :P ) a co do jej wieku , to wydaje mi sie i raczej napewno jest młodsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym facetem to chodziło o to, że nie była z nikim... siedziała pomiędzy swoimi koleżankami (krewnymi? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czyli faceta nie ma :D wiec droga wolna :D Dziękuję, że oszczędzisz mi wykładu, chociaż mógłby być ciekawy :P Może jest młodsza, może tylko na tyz zdjęciu tak wyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czyli faceta nie ma :D wiec droga wolna :D Dziękuję, że oszczędzisz mi wykładu, chociaż mógłby być ciekawy :P Może jest młodsza, może tylko na tyz zdjęciu tak wyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym zdjęciu faktycznie wyszło że jest jakby starsza ale w rzeczywistości jest młodsza... starałem sie wybrać ujęcie gdzie najlepiej ją widać... może i było jakieś lepsze ale jakoś nie chciało mi sie już szukać (w końcu to prawie 5h materiału ;) ) może kiedyś bedzie lepsze ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem dopisać : w co wątpie... :o ale wolałem nie bo wiem co byś napisała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic , ja już sie będe brał do spania spokojnej nocki życze 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu kto ??? :P Niech zgadnę Graf się odezwie :P bo jest na innym topiku, zresztą przeze mnie założonym :P tylko pod pseudonimem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za szczwana bestyja :P Jestem tu , a czemu by nie ;) wpadam w przerwach od montarzu :P A który to temacik ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o idealnym facecie :P Ja nie szukam jak na razie faceta, ale chciałam zobaczyć jak inni podchodzą do tego tematu ;) Ideałów nie ma, ale pomarzyć można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarzyć zawsze można ... a tacy idealni nie istnieją albo wygineli w epoce kamienia łupanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chociaż trochę zbliżeni faceci do ideału istnieją chyba :P A odnośnie facetów to tak mnie jakoś naszło, taki nastrój mam trochę dołkowaty, więc uciekam trochę w marzenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×