Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

Ja ten brak zainteresowania nauką bardzo dobrze rozumiem :O I nawet nie wiem dlaczego tak jest, że nie mogę sie na niej skupić :( Czyli my sobie poszłyśmy a Ty tutaj sam siedzisz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, że tak wyszło :( Ja miałam w planach podróż wieczorną, ale jednak z niej zrezygnowałam :D i dlatego jestem wcześniej :D A jak Ci sie podobają Twoje koleżanki z kafe ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm... co by tu napisać ... ;) fajnuchne jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cofam ostatni post :D Miło, że tak uważasz 😘 I widzisz wcale po zobaczeniu zdjęć nie chcemy zrywać kontaktu :D Ja zniknę na jakieś pół godzinki, ale obiecuję, że wrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo niektóre osóbki myślały że właśnie tak sie stało ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś się spotkałam z taką sytuacją. No przyznaję, że nie jest miłe uczucie... A jeśli my jesteśmy fajniuchne... ;) No mi i zabijaczce niezły rodzynek się trafił... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie to przydażyło pare razy... okropna sytuacja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ludzie myślą powierzchownie... Dlatego patrząc na drugą osobę powinno patrzyć się sercem... nie oczami... Ale mało kto o tym pamięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie powinno sie żałować, że sie straciło takie osoby. Wyszłó za wczasu szydło z worka. Ich prawdziwe oblicze, to ukryte...nieprzyjemne. Ja już gdzieś to napisałam, że uroda przemija. A charakter zostaje na całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... A proszę, proszę... A co mi polejesz? :D Może powtórzę sobie wczorajszy wieczorek? Tylko, że juz za poźno na wyjście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że prawić znowu Wam nie prawię. Piszę to co myślę i uważam. A że nie umiem ukrywać emocji i przejmuję się takimi niby drobnymi rzeczami... Cóż, taka już jestem :P Nie umiem tego tłumić w sobie ;) Kiedyś może mnie to zgubi, ale trudno. Będę w zgodzie sama z sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie nie wyganiam tylko mówie że już dawno przyzwyczaiłem się do bycia w samotności :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz jakbyś był starym kawalerem. Czemu od razu mówisz, że tak zawsze będzie? A dlaczego zawsze miałbyś być samotny? W czym tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówie że zawsze tak będzie... ale mam jakieś takie przeczucie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszedł @ A Ty znowu o tym, że szczęścia nie znajdziesz :( Przestań sobie wmawiać :O Na pewno niedługo znajdziesz tą jedna jedyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×