Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

a coś ty sie tak dzisiaj zmyła jak niebiańska przyszła ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też oglądałem ale i starałem sie tutaj pisać ;) i znowu o minutke sie spóźniłem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw u sibie lookałem a później chodziłem i zaglądałem... ale tu cisza była :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tą którą znalazłem, co przypomina mi jedną co tam była ma na naszej napisane 18, czyli albo 18 ablo 19, bo Ona była w podobym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mama mówi żebym se znalazł jakąś 17-latke i ją wychował :P może być młoda wiekiem ale może mieć poukładane już w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... nawet jakbym taką dorwał to ciężko byłoby ją zreformować :P a ona wyglądała na taką co ma już troche w głowie poukładane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ... ale po jej zachowaniu już można troche wywnioskować ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ta jej "znajoma" na w profilu widocznego gadulca... i nie wiem czy napisać na gadulca do niej czy poczekać aż odpisze na naszej ... nie chce sie narzucać zbytnio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałem do tej "znajomej" czy była w tamtą sobote na jakimś weselu w moim mieście ;) a wiem że w ten dzień były przynajmniej 3 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrozumiałam ;) Sądzę, że nie powinieneś pisać na gg, bo Ona by mogła uznać ze sie narzucasz zbytnio :( Musisz cierpliwie poczekać na odpowiedź na naszej-klasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co mam czekać ... zobaczymy czy wogóle odpisze... a jak odpisze to czy to będzie znajoma Tej ... a jeżeli tak to sie pomyśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno byś sie bardzo cieszył, gdyby okazało sie, że to ta koleżanka :D Ale jak na razie to potrzebna jest cierpliwość i wiara w szczęśliwe zakończenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bym nie płakał :P może nawet bym sie i z leksza ucieszył ;) tak już naprawde bym sie cieszył gdybym dostał na Nią jakieś namiary ;) a potem sie pomyśli czy wogóle jakoś sie z Nią kontaktować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nad czym tutaj myśleć :P Dostaniesz na Nią namiary i jakaś wadomość na pewno do Niej pójdzie ;) Bo na pewno koleżanka Jej powie o Tobie, znaczy o tym, że szukałeś z Nią kontaktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×