Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

Proszę nie myśl tak :( Na pewno gdzieś blisko jest dziewczyna, na która czekałeś całe życie :D A ogólnie podoba Ci się taki typ dziewczyn jak ta z wesela ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie dużo jest dziewczyn o podobnej urodzie. Ale jednak wnętrze jest ważniejsze ;) Ale i tak na pewno jak spotkasz tą jedną jedyną to będziesz o tym wiedział ;) Twoje serce nie da Ci o niej zapomnieć :D Ale co do wyglądu to życie plata figle i bardzo czesto jest tak, że nasze drugi epołówki odbiegają od opisu naszego tzw. ideału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D To bardzo się cieszę, że się udały poszukiwania :D To teraz przejrzyj ic znajomych moze znajdziesz wśró nich tą dziewczyne ;) A jak nie to najwyżej napiszesz do nich co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz przeszukam znajomych jego i może uda sie znaleźć... a jak nie to sie pomyśli czy napisać ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy end ma narazie kumpel :) dla mnie to jeszcze baaaaardzo daleko droga :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wielkim skrócie: po prawie 3 latach razem i planach bardzo poważnych ona zostawiła go ponad miesiąc temu... a teraz chyba znowu wrócili do siebie... jej chyba go brakowało... a u mnie nie spodziewałbym sie jakiegokolwiek happy endu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy end, ale niestety pewnie bardzo cierpiał przez ten czas rozłąki :( A u Ciebie będzie happy end ;) Głowa do góry i myśl pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio myslenie pozytywnie nie wychodzi mi :o ano chopak sie troche wycierpiał ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu... tak samo z sie :o zaczynam popadać w apatie ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to taka pogoda, że jakieś niefajne myśli przychodzą :( Ale na pewno humorek się poprawi i pozytywne myśli pojawią się w głowie ;) A teraz już muszę zmykać spać, bo jutro na rano mam zajecia 😭 Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja straciłam
ja straciłam cnote w wieku 20 lat. moja kumpela ma26 lat i wciąż z nikim nie spała- bo jak sadzi nikt jej nie dorasta do piet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja straciłam
chłopak z którym wczesniej sie spotykałam przed moim obecnym, wysmiał mnie kiedy dowiedział sie ze jestem dziewica i na tym nasza znajomosc sie skończyła, eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli wyśmiał Cie z tego powodu to był strasznym dupkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyśmiał Cię? Klasyczny dowód na to, że są jeszcze ludzie i parapety... Jakiś kobieciarz. Z tego co wiem, mężczyźni chcą być tymi pierwszymi ;) To może nawet dobrze, że tak wasza znajomość na tym się skończyła. Pewnie prędzej czy później rozstalibyście się. Nie sznował Cię i nie traktował poważnie. A i Ty żałowałabyś, że swój pierwszy raz przeżyłaś z takim idiotą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×