Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Moniczka Zabka

Co sądzicie o imieniu IWONA?

Polecane posty

Gość Moniczka Zabka

Wydaje mi się odrzucające i nigdy bym tak nie nazwała dziecka. Kojarzy mi się ze słowem: "WON". Ale to nie wszystko. Jest takie odpychające i zauważyłam, że wszystkie Iwony to nie są fajne osoby. Wierzę w energię jaką niesie ze sobą każde imię i jestem pewna, że to w tym imieniu jest ona bardzo negatywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona już po ...
Przesąd i negatywne nastawienie .... znam bardzo fajne Iwonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddfgtgf
brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dwie Iwonki.....pierwsza -puszczala z kim sie dalo ,druga natomiast- cicha woda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podoba imię zarówno Iwona jak i Ilona :) Znam fajną Iwcię przez neta ... :D może dlatego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze takie imie i jedyny moj zarzut do niego jest taki, ze majac prawie 25 lat wszedzie jestem nazywana 'iwonka'. w szkole - 'iwnko, czy mozesz isc po krede'. na uczelni bylo juz 'pani iwonko, ten projekt jest bardzo dobry', w pracy 'pani iwonka sie tym zajmuje'. nikt do mnie nigdy nie mowi iwona, tylko iwonka jakbym byla malym dzieckiem, moj chlopak tez. lubie swoje imie, kilka kolezanek tez ma takie. szczerze polubilam je jeszcze bardziej jak uslyszalama, ze mama chciala mnie nazwac paulina. co za paskudne imie, tez mam uprzedzenia bo mam kuzynke tym imieniem a i wredniejszej osoby w zyciu nie spotkalam. no nie, spotkalam. wredniejsza jest kolezanka mojej siostry, tez o tym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie do kazdego imienia można dodać ..nie ładny rym ... :P a znowu tez każdy zna kogoś i na tej podstawie ocenia imię ... jak Ala mi sie kojarzy z puszczalską to nie znaczy ,że ma brzydkie imię .. a raczej ,że ma dziwne nawyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM NA IMIE IWONA
I NIE NAWIDZE RODZICOW ZA TO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUSIA344
ALE MONIKA TO JESZCZE GORSZE IMIE OD IWONY,ODRAZU KOJARZY MI SIE Z ŻABĄ,MONIKA FIKA, IMIE DOWNOWATE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się Iwona nie podoba
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecynkaaa
okropne imie fałszywe lachony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa Iwona Monika Sylwia to moje ulubione żeńskie imiona.Imię Iwona jest fajne bo przypomina mi coś wysokiego tudzież wysoko położonego,lewitującego.Silne imię po prostu zawsze się czuję silniejszy jak je słyszę i wierzę że mógłbym góry przenosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie tez nikt nie mowi Iwona,tylko Iwonka,nie wiem dlaczego wszyscy zdrabniaja. A najczesciej to Iwa,Iwka,malo kto tak normalnie Iwona/Iwonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona cóż. Gdybym usłyszała je pierwszy raz w życiu tak bez uprzedzeń to może potrafiłabym dostrzec w tym imieniu coś ciekawego. Niestety patrze na nie przez pryzmat poznanych osób o tym imieniu. Poznałam może ze 3 i to kojarzy mi się z takimi dziewczynami ze wsi, prostymi, niezbyt urodziwymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Duzo lepsze imie Iwona niz Dżesika,tak naprawde ludzie kalecza dzieci imonami przypałowymi,zagranicznymi,polskie sa piekne,pozatym Iwona,księżniczka Burgunda,jest wiele zlych i dobrych Iwonek,ładne daj tak coreczce,bedzie ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstarzałe obecnie -dobre dla ciotki Iwony :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem babcia Iwona. Kolezanki też mowia Iwa,Iwka,Iwońcia,Iwuś,Iwucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię mnie się nie podoba :-) Ale moja babcia ma tak na imię i jest najlepszą babcią na swiecie z cudownym serduszkiem :-) A Iwona zawsze można zdrobnić - Iwonka, Iwuś, Iwonuś. Odrażające jest Genowefa albo Kleopatra :-) Imię to nie wyznacznik charakteru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba mi sie, tak jak i marzena i marlena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona z peknietego kondoma :-) spoko mega kobiece imie ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:58 Kleopatra to imie unikat przeznaczone dla jednej osoby żyjącej w starożytnych czasach. Nie sądzę aby ktokolwiek wpadł na pomysł operowania nim dziś, nawet wśród największej patoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jest piękne, kojarzy się z egipską pięknością ale na szczęście wyłączone z użytku. Fajnie obejrzec film o tej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna Iwona weszla w romans z mezem jednej dr, czy choc raz pomyslala co by czula sama, gdyby to jej maz ja zdradzal, ot cala Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Iwona ma dwie corki, jedna dobra w sportacch, ma rude blawe krecone wlosy, teraz prostuje, z grzywka, udziela sie w kosciele, skonczyla LO w Bialej Rawskiej, jest z Rawy Maz, czy to o nia chodzi, cos slyszelismy, ma meza porywczego, okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana moze chce sie zakamuflowac pod ruda grzywa, albo upodobnic do gustow kochasia, ha, ha, to dopiero babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty zapewne jestes tą kopniętą w du/p/sko żonką. Hahaha. Nic dziwnego ze Iwonka ma u niego lepsze wziecie,boś glupia jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieladne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×