Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gagulaa

Czy niemowle może spać tylko na pleckach? Na bokach nie chce..

Polecane posty

Gość gagulaa

Na boku zaczyna płakać i po spaniu.. Na pleckach kładzie główkę po prawej i lewej stronie - cyz to wystarczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj spał tylko na boczkach i do dzisiaj mu to zostało oczywsicie na plecach i brzuszku tez spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego ukladalam na boczkach i tak się nauczył, ze teraz sam się przekręca i inaczej nie zasypia. Zuzanka - ale Cie dopadlam :) Calusy dla Bartusia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia kurna na gg nie siedzisz a tu mnie złapiesz. Mam nadzieje ze jak juz sie cieplo zrobi to sie spotkamy. Tak jak myrra ukladalam Bartka na boczki i tak sie nauczyl, FABIANKU całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mieć potem \"sklepaną\" z tyłu główkę od leżenia na pleckach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mieszkam w Polsce
i tu pozycja na pleckach jest zalecana dla niemowlakow. Podobno tylko ta pozycja zmniejsza ryzyko smierci lozeczkowej. Ja tylko tak ukladalam swojego synka,nic mu dolega a ulewal jak inne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozycja na boczku jest o tyle niezbyt dobra, że dzidzioł nie może się rozkraczyć podczas snu i bioderka są ugniatane. Nie wiedząc o tym układałam tak małą ze 2 tygodnie, bo też się naczytałam o mniejszym ryzyku zakrztuszenia się. Teraz układam ją na pleckach, główka i tak leży na bok, nie widzę możliwości by bez poduszki leżeć wygodnie z głową na wprost. Sama się kładzie na bok i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez rodzilam za granica i tam nikt nawet nie wspominal ze mozna dziecko na boczkach do snu ukladac- tylko i wylacznie na plecach, bo to jedyna bezpieczna pozycja, zapobiegajaca smierci lozeczkowej. Wiec od urodzenia mala byla tak ukladana, nie zakrztusila sie i nie miala odgniecionej glowki bo sama odwracala ja raz na jedna raz na druga strone. Moja corka do tej pory nie spala nigdy na boczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma 9 miesięcy i dopiero gdzies od tygodnia czasem przeklada się na bok - tak cały czas na plcach- no na palcach 1 ręki moge polczyc jej spanie na brzuchu- ale w dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Szkrab na początku spał na boczkach tak z 2 miesiące) a teraz tylko na brzuszku , chyba że się sam przekręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×