Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie rozyczka

czy duzo schudlyscie po ciazy?czy ptzytylyscie?

Polecane posty

Gość taka sobie rozyczka

tak ja k w pytaniu,,chodzi mi o to czy jak karmilyscie persia to schudlyscie?? bo jedni mi mowia ze schudne a drugie ze przytyje??od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście niestety nie karmiłam piersią....... W ciąży zdążyłam przytyć tylko 17 kg, po miesiącu od rozwiązania ważyłam już tyle co przed ciążą, po dwóch straciłam jeszcze 3 kg. Teraz ważę 1 kg więcej niż przed ciążą. Ale u mnie to po pierwsze uwarunkowane było genetycznie, po drugie byłam poddana przez długi czas bardzo silnemu stresowi - i to też zrobiło swoje. Moja Bratowa natomiast - przy pierwszym Maluszku karmiła przez rok piersią, przy drugim przez 2 m-ce po porodzie. Chudnie tak samo po drugiej jak i po pierwszej ciąży. Mnie się wydaje, że chyba te kwestie są najbardziej uwarunkowane genetycznymi skłonnościami...... Choć mogę się mylić - oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ciebie 17 kg
to jest "TYLKO"?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę, że byłam w ciąży z Bliźniętami - to dla mnie 17 kg to jest TYLKO. Zwłaszcza, że moja Bratowa przytyła w ciąży 30 kg.... Ponad to wiele moich znajomych przybyło w ciąży pojedynczej w tym samym wieku ciążowym co ja z ciążą bliźniaczą tyle samo, a nawet nieco więcej. Tak więc chyba TYLKO jest uzasadnione...... A może mnie się tak tylko wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×