Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

helen_doren

dr Paluch - kręgosłup!!!

Polecane posty

Kochani, czy ktoś z Was zna namiary na słynnych braci Paluch z Opola? Szukam po necie i nic nie mogę znaleźć... Mam kręgosłup w krytycznym stanie i rozpaczliwie poszukuję pomocy, bo lekarze jedynie leczą mnie zachowawczo i ból nie mija. POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusiap
witam, czy długie są terminy , Czy Ktoś wyleczony został z przepukliny szyjnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusiap
Jestem umówiona w Opolu do dr. Paluch, proszę jeśli ktos ma jakieś namiary na kwatere / pokój z łazienką/ pozdrawiam ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusiap
nie , to lekarz medycyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak leczy
operacyjnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusiap
ja jade 28 kwietnia, jestem zmuszona zabrac ze soba dziecko. prosze o namiary na jakas kwaterę, ceny i wogóle jak to wyglada , mpilnie czekam na wiadomośc pozdrawiam ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusiap
witam , dziękuje za informacje, kwatere zarezerwowałam juz sobie, chyba,że znasz jakis pokój z łazienką /namiary/bo jade z dzieckiem. I jeszcze jedno, chyba najważniejsze, czy jest poprawa? kiedy powinno byc lepiej i jaka miałaś diagnozę z rezonansu lub tomografu ? mój mail to lelak@op.pl pozdrawiam ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusiap
dziękuje za info na skrzynkę pozdrawiam ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolo
MIGOTKA 102 chialbym sie dowiedziec jakie efekty byly po zabiegu 8 dniowm i namiary na kwatere, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzg1
Witam Jeżdżę do Paluchów już około 5-6 lat. Pierwsze ważenie to \"czesanie kasy\" , szybko przeliczyłem ile biorą za zabieg i ilu pacjentów przyjmują i wyszły mi dość sympatyczne dochody. Przeliczyłem ile kosztowało mnie 24 zabiegi w Oplu (ok 10 zł za zabieg) a ile jedna wizyta u ortopedy w moim mieście (pierwsza wizyta 200 zł następne po 50 zł), rachunek wyszedł prosty, nawet po doliczeniu kosztó zakwaterowania. Po kilku zabiegach gdy ledwie lazłem do gabinetu a wychodziłem prosty i stabilny, doszedłem do wniosku, że to jednak pomaga. Nie jest to żadna szarlataneria ale ustawianie kręgów co pociąga za sobą poprawę stabilności całego ciała. Po kilku latach choroby, chociaż lekarze całkowicie zabronili mi pracować fizycznie, wykonuję hobbystycznie bardzo ciężkie prace. Nie twierdzę absolutnie że jest to zasługa Paluchów, ale nie wiem jak czułbym się gdyby nie te zabiegi. Może trzeba było by było powiedzieć jakie mam schorzenie - dyskopatia L4-L6. Nikogo nie zachęcam do wizyt, jest to każdego niezależna decyzja, ale są to ludzie z wykształceniem medycznym i według mnie nie ma żadnych obaw o swoje zdrowie. Kiedyś pojechałem na terapię z żoną i żeby została przyjęta musiała najpierw zrobić prześwietlenie kręgosłupa. Na koniec mogę zasugerować, że taką tygodniową terapię można wykorzystać do odpoczynku. Opole to bardzo ładne i zabytkowe miasto, jest ci robić między krótkimi zabiegami, szczególnie jeśli pojedzie się ze swoim współmałżonkiem, nawet zdrowemu te zabiegi nie zaszkodzą (a w dobie komputerów i ogólnego garbienia się nie ma ludzi 100% sprawnych) Ale sie rozpisałem. Pozdrawiam Piotr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzg1
> Witam, O stronie internetowej nic mi nie wiadomo, a na wizytę czeka się w zależności od sezonu (wiosna trochę dłużej) ale generalnie nie czeka się dłużej niż miesiąc. W nagłych wypadkach przyjmują również niezwłocznie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja czekałam dwa tygodnie na termin pierwszej wizyty,jad e tam 3 go listopada.Trzymajcie za mnie kciuki , mam nadzieję że mi się w końcu polepszy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskopatia
Mam jeszcze jedno pytanie do ludzi, którzy są już po terapii: czego i jakich metod próbowaliście zanim zdecydowaliście się na dr.Palucha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam jechac do Palucha ale znalazłam równie dobrego specjaliste w Katowicach, równiez nastawia kręgosłup a w dodatku jest neurologiem więc krzywdy nie zrobi,jest znany w okolicy i nie tylko, jeśli by ktos chciał skorzystac to prosze informacje na maila iwka29@wp.pl, gosc naprawde pomaga! Ja przyszłam do niego prawie na czworakach przepuklinę mam w czesci lędzwiowej, odpukac po jego zabiegach mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kilka dni temu mego męża położyła na łopatki rwa kulszowa dzis miał robioną tomografie dzwoniłam juz do dr. Palucha umówiłam się z nim że wynik tomografii przeczytam mu telefonicznie i wtedy ustalimy termin wizyty, przy czym możliwe będzie od 17 spotkanie. Czy ktos z takim problemem był u braci Paluch????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l4-l5
Witam wszystkich Mam przepuklinę na odcinku l4-l5 i związane z tym potworne dolegliwości bólowe. Czy oni są w stanie coś na to poradzić, gdyż lekarze mi mówia, że będzie konieczna operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmjghkmj
zainteresowlao mnie to.. czy oni lecza takze skolioze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian 213
zycze wszystkim zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuczak
Proszę o namiary na kwatery z łazienką w pokoju , jeżeli takie są w pobliżu wykonywania zabiegów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daryelko
Ktoś prosił o adres do Dr. Palucha: e-mail gabinet@paluch.com.pl Na przepuklinę lędźwiową pomaga super. Miałem już dwa razy rwę kulszową no i kilka razy taki ostry ból. Po zabiegach pomogło. Teraz bierze 350 zł za tydzień. Kwater jest mnóstwo po 150 zł za tydzień. Oczywiście to są pierwsze wizyty bo następne są tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marbiel
Ja dotarłem do dr. Palucha w Ożarowie Mazowiecki. let. 0227223038. e-mail paluch.stanislaw@gmail.com, (e-maila nie jestem pewien). Problem z Ożarowem jest taki, że tam można zapisywać się tylko jeden dzień w roku 1 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubi
Sory czy doktor paluch z ożarowa mazowieckiego koło warszawy to ten sam który przyjmuje w opolu? I drugie pytanie moim problemem jest bół odcinka szyjnego oraz piersiowego po, lewej stronie, bóle wystąpiły po "felernej" dźwigni nałozonej przez mojego kolege gdzie on całym ciałem oparł sie na mnie a ja byłem oparty tylko na odcniku szyjnym miało to miejsce około roku temu. Na zdjęciach RTG nic nie wykryto tylko śladową skoliozę i zmiany zwyrodnieniowe w odcinku piersiowym kręgosłupa. Lewa strona jest tak jakby spięta jakby coś uciskało na nerwy przy łopatce, ból odczówamy tylko gdy naciskam jednek krąg mniej wiecej na wysokości dołu lewej łopatki lub gdy pochylam szyje. Czy kręgarz może mi ulżyć prosze o odpowiedź bo naprawde nie wiem co mam robić jedni mówią ze tylko basen i nie bawić sie w kręgarza ale ja i chodze na basen i ćwicze kręgosłup i nic nie pomaga bardzo prosze o odpowiedź aa i czy znieczulenie w kręgosup (miałem artroskopie kolana) to jakaś przeszkoda co do pojścia do kręgarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubi1989
a walić zadzwoniłem do ożarowa i babka z wielkim wyrzutem zebym zadzonił za rok normalnie nie moge :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubi
Tak? no to bardzo sie ciesze. Ale skoro ja dzwonie i pytam (grzecznie) a baba mówi, że było przyjsc a jak nie przyszedłem to za rok, z takim głosem jak bym jej starą zabił conajmniej to ja nie chce tam trafić jeśli tam wszyscy są tacy znajde innego bo nie ma ludzi niezastąpionych pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dzwoniłem do Ożarowa do Palucha. Wylewny to on nie był, ale bardzo konkretny. Też się dowiedziałem, że zapisy prowadzone są jeden dzień w roku. Powiedział mi natomiast, że jest kilka innych gabinetów leczących tą metodą. Nie zdecydowałem się i będę czekał do 1 lutego (co robić). Jako ciekawostkę powiem, że ma swoją stronę internetową. Podał mi ją jak dzwoniłem. Na pytań znalazłem odpowiedzi, ale mi o leczenie chodzi a nie o odpowiedzi. Podaję adres www.paluch.info.pl. Może komuś się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajo
Witam wszystkich, Właśnie wróciłem z 8 dniowej rehabilitacji od dr Palucha z Opola. Była to moja pierwsza wizyta i chyba będzie ostatnią. Metoda "leczenia" jest przynajmniej dla mnie lekko kontrowersyjna. Polega na skręceniu głowy w lewo i prawo (tak aby coś strzeliło, lub też nie - nie ma znaczenia) a następnie czterech uciśnięciach kręgosłupa (dość delikatnych). Nie trzeba nawet zdejmować kurtki jakby ktoś nie chciał! Nie twierdzę że się na tym znam i nie mogę kwestionować tej "metody" ale mogę napisać że efekt tego "leczenia" jest delikatnie mówiąc ZEROWY. Nie ważne czy macie problemy z częścią lędźwiową czy też szyjną - "leczenie" jest takie samo. Pierwsza wizyta trwała około minuty (ze względu na to że wpłacałem pieniążki), następne to około 20 sekund. Takich zabiegów jest trzy dziennie (poza sobotą, oraz ostatnim dniu - wtedy są dwa). Przyjmujący tam bracia (jest ich trzech) charakteryzują się elokwencją kamienia polnego. Przy pierwszej wizycie nawet się nie przedstawili więc nie wiem kto tak naprawdę zadecydował o mojej kuracji. Jest to martwiące. Dziesiątki ludzi z którymi tam rozmawiałem najczęściej już kilkakrotnie korzystali z usług Paluchów ale NIKT nie odpowiedział wprost czy te wizyty pomogły (lub pogorszyły) stan zdrowia. Aha, napiszę jakie mam schorzenie. Od 8 miesięcy cierpię na rwę kulszową z bólem prawej nogi. Pracuję przy biurku i nie mam za dużo ruchu. Żeby być obiektywnym napiszę że faktycznie czułem się znacznie lepiej gdy byłem w Opolu ale mam trochę inną teorię na polepszenie stanu niż wizyty u Paluchów. Po prostu zmienił mi się diametralnie styl życia, większość dnia spacerowałem, 4 razy w ciągu tygodnia byłem na pływalni i to bardzo mi pomogło. Niestety już jestem w domu i wszystko powoli wraca do normy, siedzę przy komputerze i czuję ból w nodze. Pod koniec kuracji gdy zaczynałem się niecierpliwić z powodu słabych efektów ktoś w kolejce zapewniał mnie że efekt "leczenia" będzie widoczny za około 2 tygodnie. Nie omieszkam o tym napisać po tym czasie. Pozdrawiam wszystkich ajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partyzant76
Witam kolego Ajo. Przeczytaj prosze moj wczesniejszy post, jest nad toba. Znajdz w swoim miescie gabinet zabiegowy z naswietlaniem, umawiaj sie na wizyty chociaz raz diennie. U nas jest piec zabiegow gratij, nawet jak znajdziesz gabinety gdzie bedziesz placil za zabiegi to kwota nie powinna przekraczac 15 zl. Do naswietlania popros o zabieg elektroakupunkterem. Jest to urzadzenie na baterie i dzieki 32 zlotym igielkom imituje stara sprawdzona metode hinskiej akupunktury. Jestem pewny, ze powinni miec taki przyrzad, jesli nic nie znajdziesz to napisz skad jestes ja zadzwonie do biura zeptera i zalatwie Ci zabiegi. Mam to samo, wiem co czujesz, pewnie jestes do tego strasznie znerwicowany bo bol nie ustepuje. Teraz masz stan zapalny wiec nie powinienes cwiczyc, naswietlanie jest bezinwazyjne, ja sie nie dalem nikomu dotknac jak mnie bolalo. Plywanie i inne zabiegi powinny tez pomoc, wzmocnienie miesni kregoslupa jest wazne ale to dopiero jak przestanie Cie bolec. Widzisz, najlepiej miec lampe w domu lub w pracy, np siedzisz sobie przed komputerem a lampe stawiasz na statywie skierowana w chore miejsce. Dzieki swiatlu odbudowujesz komorki, pozbywasz sie zapalenia, wmacniasz organizm, przydalby sie tez ten akupunkter, swietna sprawa bo masujesz sie nim sam. Tylko w taki sposob sprawdzony na mnie moge Ci pomoc. Jestem tez handlowcem wiec jak sie zdecydujesz np. na zakup to zadzwon obojetne skad jestes. Jest system ratalny, realizujemy umowe w ciagu 4 dni. Wyprobuj jednak te sposoby o ktorych wczesniej pisalem, po co odrazu wydawac pieniadze i kupowac drogi sprzet jak sie go najpierw nie sprawdzilo. Polecam, nie ma nic lepszego. 696 486 409, odpowiem tez na pytania abartusfirma@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaannnnnnnaaaaaaaa
tak tez uwazam ze dr. Paluch to bardzo sympatyczny człowiek, podejrzewam ze trafiles na pania rejestratorke ktora chyba zapomniala ze jej placa za to zeby byla mila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×