Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

helen_doren

dr Paluch - kręgosłup!!!

Polecane posty

Gość gość
witam , jaki jest teraz koszt rehabilitacji w dr. Palucha? i ile trzeba czekac na wizyte? To jest dla mnie chyba ostatnia deska ratunku ale musze troche odlozyc lecz nie wiem ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o którego z Paluchow pytasz. Ją w Ożarowie płaciłem z tego pamiętam 500 zł za10 dni. Zadzwoń i się zapytaj u źródła najpewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlaśnie wróciłam z rehabilitacji u dr Paluchów. Koszt to 420 zł za pierwszy raz, a 220 zł za kolejne przyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jeśli mogę komuś doradzić z własnego doświadczenia ( przepuklina L5-S1 , i dwie wypukliny L-4, L-3 ) to polecam jednego z najlepszych kregarzy w Polsce Pana Zygmunta Łomińskiego z Inowłódzi (Tomaszów mazowiecki ). Po wielu miesiącach bez skutecznej rehabilitacji, bólu tyłka od zastrzyków Pan Zygmunt przywrócił mnie do świat żywych. Nadmieniam że Łómiński jest czwartym pokoleniem kregarzy a u dziadka Pan Zygmunta uczyli się pionierzy tego fachu w Polsce więc i ich obecni spadkobiercy:) Ps. nastawia również stawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja również miałam poważny problem z kręgosłupem. Skorzystałam z waszych porad i rozpoczęłam rehabilitację metodę mckenziego. Polega ona przede wszystkich na samodzielnych ćwiczeniach. Polecam serdecznie. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: http://www.mckenzie.pl/ Pozdrawiam Zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axel68
Do anulka33 - czy mogłabyś podac namiary na tego lekarza w Katowicach? z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita   Kraków
Witam serdecznie . Moja mama do nich jeździ systematycznie już z 10 lat i dobrze się czuje teraz ja zaczęłam byłam u Paluchów z 5 lat temu ale ze dobrze czułam to powiedziałam a po co pojadę i sobie odpuściłam aż tego roku 2013 w czerwcu mnie tak chwyciła lewa strona kręgosłupa i noga ze nie umiała spać , chodzić nic masakra ;(. I byłam zmuszona ich odwiedzić pomogli mi od razu , trzy noce jeszcze nie spałam na stancji , ale już z czwartku na piątek przespała cała noc . Teraz jest już lepiej nawet ostatnio byłam na weselu tańczyłam całą noc a mam trzy przepukliny ;( ale po trzech miesiącach znów jadę to tak trzeba a później tylko raz na rok . Polecam wszystkim Opole u Paluchów … Pozdrawiam przystojnych Panów doktorów Paluchów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ po co jezdzic jakis szmat drogi wystarczy poszukac w okolicy dobrego masazyste ,a problem zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w pobliżu Kliniki Paluch w Opolu i mogę pomóc w znalezieniu dobrych i niedrogich kwater poprzez podanie nr telefonów pod którymi można pytać o konkrety (jakie pokoje,cena, wolne miejsca na konkretny termin). Na niektóre pytania odpowiem od razu. Proszę kontaktować się na flak-77@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w pobliżu Kliniki Paluch w Opolu i mogę pomóc w znalezieniu dobrych i niedrogich kwater poprzez podanie nr telefonów pod którymi można pytać o konkrety (jakie pokoje,cena, wolne miejsca na konkretny termin). Na niektóre pytania odpowiem od razu. Proszę również określić dla kogo (pani(e), pan). Proszę kontaktować się na flak-77@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzilam do cenionego fizjoterapeuty mgr Sebastiana Kurbiela na osteopatie i masaze lecznicze, zdzialal cuda i z czystym sumieniem moge człowieka polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dobry masażysta zdział cuda,wazne tez aby stosował akupresure i diagnozował cały organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita   Kraków
Witam .. Ja w październiku wróciłam od Paluchów czuje się świetnie na prawdę ich polecam robią cuda. Jak ktoś pojedzie pierwszy raz to cały tydzień kosztuje 420zł A później za trzy miesiące znów i to jest koszt 220zł plus spanie 170 zł a później tylko raz w roku .. Teraz obliczcie sobie jak byście chodzili u siebie do masażysty trzy razy dziennie na zabieg przez 6 dni liczyć tylko po 60 zł 6x3=18 x60zł = 1,080zł To i tak się opłaca jechać do Opola ... Mogę dać namiar na spanie kwatera super !! Duża kuchnia z aneksem kuchennym , na dole jest łazienka , ubikacja i dwa pokoje jednoosobowe . W każdym pokoju jest telewizor . Na górze tez sa dwa pokoje i łazienka z prysznicem jest na prawdę super i bardzo czysto ... A gospodarze są bardzo sympatyczni .. 77-455-19-46 Pan Zbyszek Jak będziecie na tej kwaterze to spytajcie się jak iśc na skróty , wychodzi się koło ogrodów i już jesteście u Paluchów . Ja tak zawsze chodziłam . Ostatnio nawet w kolejce dowiedziałam się od Pan że raz w roku do Paluchów przyjeżdża siostra zakonna z Watykanu czyli coś w tym jest przypuszczam ze może ta siostra ma rodzinę w Opolu i przy okazji korzysta z tych zabiegów . Paluch 48-77-455-07-40 pozdrawiam wszystkich cierpiących na kręgosłup ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optyk1234
O więc mieszkała Pani na jednej z droższych kwater. Ja mieszkałem w warunkach komfortowych za 150 zł, ale nie podam nru, bo na ogół wszystko jest zajęte na rok wcześniej i może się zdarzyć, że się nie zmieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benkalbi
Czy możecie opisać jak wyglądają zabiegi u Paluchów ? Ja byłam u Skórki w Lublinie ,podobno leczy tak samo jak Paluchowie .Zabiegi u Skórki (było to 8 lat temu) siedząc na krześle odwracał głowę w prawo i w lewo aż coś chrupnęło ,a później leżąc na leżance naciskał na kręgosłup parę razy też słychać było takie chrupnięcia .I to był cały zabieg 2 razy dziennie przez chyba 12 dni.Oczywiście chory najpierw siedział a później leżał ,nie terapeuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wypadku w Opolu przechodziłem rehabilitację w cetrum Osteopatica i jestem bardzo zadowolony z efektów. Miałem bardzo ciężki stan stawu łokciowego i skokowego. Więcej informacji znajdziecie pod linkiem : http://www.osteopatica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti156
Witam. Wraz z mężem jedziemy na turnus rehabilitacyjny do dr Palucha w Opolu. Jedziemy wraz z dzieckiem. Proszę o kontakt w sprawie kwatery - pokój z łazienką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w pobliżu Kliniki Paluch w Opolu i mogę pomóc w znalezieniu dobrych i niedrogich kwater poprzez podanie nr telefonów pod którymi można pytać o konkrety (jakie pokoje,cena, wolne miejsca na konkretny termin). Na niektóre pytania odpowiem od razu. Proszę również określić dla kogo (pani(e), pan). Proszę kontaktować się na flak-77@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Tydzień temu wróciłam z zabiegów u Paluchów w Opolu. Aktualnie mój ból kręgosłupa się nasilił i urosła mi buła na plecach, pod łopatką. Nie wiem co robić dalej, wszystko wskazuje na to że zabiegi w Opolu pogorszyły mój stan zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam 2 tygodnie temu wróciłam z Opola. Obecnie móje dolegliwości bólowe są duże - wcześniej (kilka dni po terapii nie mogłam wytrzymać bez środków przeciwbólowych). Proszę powiedzić mi, czy terapia ta, działa tak, że najpierw musi być gorzej aby było lepiej?. Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam byłem świadkiem jak facet ledwo wszedł do gabinetu a po 2 wizytach był jak nowo narodzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałabym dowiedzieć się po jakim czasie po turnusie 6 dniowym widać efekt i nic nie boli. Po przeczytaniu informacji w necie dochodzę do wniosku że początkowo jest gorzej a dopiero później lepiej. Jak jest faktycznie? Proszę o odpowiedź bo mam w planach taki turnus. Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałabym dowiedzieć się po jakim czasie po turnusie 6 dniowym widać efekt i nic nie boli. Po przeczytaniu informacji w necie dochodzę do wniosku że początkowo jest gorzej a dopiero później lepiej. Jak jest faktycznie? Proszę o odpowiedź bo mam w planach taki turnus. Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już tam jeżdżę 11 lat. Pojechałam niesprawna 9 miesięcy niechodząca. Po pierwszym turnusie przez 6 kolejnych tygodni cierpiałam okrutnie, ale potem ustąpiło, i tak jest do dziś. Pilnować trzeba kolejnych terminów zabiegów, nie sugerować się że już jest ok. Znam wielu ludzi, którym się nie chciało już jeździć i mają nawroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie jest leczenie skoro musisz ciagle jezdzic,chyba juz sie uzalezniłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. Ważne jest to aby wiedzieć że ból po turnusie nie jest niczym nieprawidłowym. Jestem już umówiona na rozpoczęcie terapii. Pozdrawiam Paulina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak człowiek do końca życia bierze insulinę z powodu cukrzycy to już nie jest leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda że po zabiegach u Paluchów trzeba robić przeprosty?; bo mnie robienie właśnie przeprostów zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia111
Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich .Pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze na tematy które tu państwo poruszacie.Nie znam i nigdy nie korzystałam z pomocy panów Paluchów.Polecam klinikę rehabilitacyjną w Krojantach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk_723
Często chodzę do hotelu Agit w Lublinie na masaże rehabilitacyjne, polecam także hydromasaż. Dobre mam po nim samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×