Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiziak150

LEUKOCYTY w moczu!!! jestem w 19 tc, czy to groźne????

Polecane posty

Gość fiziak150

odebrałam dziś wynik i norma jest od 0-3, a ja w polu widzenia mam 10-12 leukocytów:( Dodam jeszcze, że ciężar właściwy moczu jest też odrobinę za niski, bo norma jest od 1.015-1.030, a mój wynik to 1.013:( Reszta jest w normie. Zupełnie nie wiem co to oznacza? czy to groźne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziak150
nikt nic nie wie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziak150
o bardzo dziękuję Ci za odpowiedź:) mówisz, że to jeszcze nie taka straszna ilość? sprawdziłam poprzednie badanie sprzed 8 tygodni i tam wynik był 2-4 i bakterie d.liczne i d.liczne pasma śluzu, a teraz bakterii i pasm śluzu na szczęście nie ma:) nie boli mnie nic tylko bardzo często chce mi się sikać, ale myślałam, że w ciąży to normalne, a chyba jednak nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to skoro masz i bakterie to masz zapalenie dróg moczowych- niestety często w ciąży wystepujace:O koniecznie zglos to lekarzowi bo nieleczone może xle wpłynac na ciąże i dziudziusia- ale tak jak mówię co 2 ciężarówka zalapuje się na tą dziką przyjemnośc ;) wiec nie ma co sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz nie doczytalam ze juz bakterii nie masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziak150
no właśnie nie wiem o co chodzi, bo teraz tych bakterii nie ma, a leukocyty bardzo podskoczyły:( jutro mam wizytę u gina i mam nadzieję, że teraz coś zasugeruje (jakies leczenie), bo ostatnio (przy poprzednim wyniku) usłyszałam, że wszystko jest ok pomimo tych bakterii i pasm śluzu:O może już wtedy należało działać? nei wiem czy może ja za dużo piję? bo żłopię naprawdę dużo a jak te leukocyty mają się do stanu zdrowia dziecka? moze wiesz? jest powod do zmartwienia? bo ja to tam pal licho, byleby dziecku nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lekarzem nie jestem - ale tak jak mówię taki pociom leukocytów swiadczyłby o niewielkim stanie zapalnym - i raczej na dziecko nie powinno mieć to wpływu- wystarczy że jesteś podziębiona i skaczą ci leukocyty myslę, że lekarz będzie wiedział co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziak150
ike, bardzo dziękuję za zainteresowanie i za odpowiedzi:) jutro pewnie wszystkiego się dowiem dzięki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
ja tez miałam w ciązy duże leukocyty,,,ale gdy zaczęłam pić dużo kompotów i brałam urinal 2 razy dziennie i wszystko potem było w normie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×