Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o co mu chodzi

O co mu chodzi?

Polecane posty

Gość o co mu chodzi

2,5 tygodnia temu poznałam bardzo fajnego faceta. Sam do mnie podszedł, tamten wieczór cały spędził ze mną, poprosił o nr. Na drugi dzień wieczorem się odezwał, 2 dni później poprosił o moje gg, zaczęliśmy rozmawiać. Wiem, że bardzo mu się podobam, zresztą nie ukrywa tego. Jednak rzadko do mnie zagaduje... Właściwie to odbyliśmy dopiero 2 dłuższe rozmowy na gg. Widzieliśmy się raz, tylko na chwilę, raz też zaproponował spotkanie (nie mogłam wtedy się spotkać...). Zawsze myślałam, że jeśli ktoś komuś się podoba, to kontaktu szukać będzie codziennie. Czy może jednak nie? Nie potrafię się ustosunkować, a ja nie będę do niego pierwsza pisać czy dzwonić... A kiedy rozmawiamy, to potrafi być w tej rozmowie bardzo namiętny. Nie jest już dzieciakiem, kompletnie nie wiem o co mu chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczepan
A co to jest wymóg częstego pisania?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka robotnicza
spotkajcie sie, to zobaczysz o co mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh
co znaczy być namiętnym w rozmowie?? Rozmiękcza Cię na seksik?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co mu chodzi
Nie ma wymogu częstego pisania, oczywiście, tylko jak się nie obejrzę dookoła, to właśnie faceci z reguły prawie codziennie kontaktują się z nowo poznaną kobietą, jak im się podoba. Widzieliśmy się teraz w niedzielę na imprezie. Szukał mojej osoby, obserwowałam go z boku. Zresztą sam potem mi powiedział, że szukał mnie. On potrafi tydzień się nie odzywać, aż w końcu ja mięknę i sama piszę. Chcę się z nim spotkać w końcu gdzieś indziej niż na imprezie, ale przecież sama nie zaproponuję,a on drugi raz nie kwapi się z propozycją... Naprawdę, nie rozumiem, nie wiem jak do niego podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka robotnicza
Dopoki sie czlowiek nie spotka "oczy w oczy" i osobiscie zobaczy jakie jest zachowanie partnera, co mowi, jakie ma gesty ecc to mozna sobie tylko gdybac o co mu chodzi. Rownie dobrze gadajac z toba moze tez gadac i z innymi osobami i stad te rzadsze wiadomosci. moze miedzy czasie cos szukac w necie,, czytac eccc. dlatego zacznij sie z nim spotykac i wtedy poznasz go lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie odezwiesz sie peirwsza chociaz raz? jak on zawsze musi to moze nie chce sie narzucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co mu chodzi
Odezwałam się już pierwsza 2 razy. Jednak niedawno miałam taką sytuację, że postanowiłam, że ja już nie będę zabiegać o faceta, bo wyszła kiepska sprawa :/. Jak już gadamy na gg, to średnio taka rozmowa trwa 3 godziny, bez chwili przerwy. Na 100% podobam mu się, bo daje mi to aż zbyt wyraźnie do zrozumienia. Nawet wprost to mówi. Tak szczerze, to spotkałam się już z plotką, że to podrywacz jest. Jednak jeśli tak by było, to czy właśnie nie próbowałby mnie "bajerować"? Byle jak najszybciej do łóżka zaciągnąć? Bo w takim tępie, to to może potrwać jeszcze kilka tygodni zanim się spotkamy w końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka robotnicza
Moze tak naprawde ma kogos ale lubi czuc sie adorowany stad te gadki na gg. a odzywa sie rzadko bo obok stoi zazdrosna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej spotkac sie
na zywo niz gadac 3 h przez net ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka robotnicza
No wlasnie zaproponuj mu spotkanie ty. wtedy tez okaze sie czy rzeczywiscie az tak bardzo mu sie podobasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co mu chodzi
Powiedział mi na początku, że ma kogoś od niedawna, ale ma wątpliwości jak to dalej się potoczy, bo nie czuje do niej tego, co powinien. I ogółem wprost mi powiedział, że nie chce tej osobie rogów doprawiać, mimo że podobam mu się bardzo. Jednak w rozmowie tydz temu zachowywał się już zupełnie inaczej, wskazywało to na to, jakby już był wolny. Dziewczyna nie stoi nad nim jednak na pewno, żeby nie mógł się odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co mu chodzi
A najgorsze jest to, że ja się mocno zdążyłam już zauroczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka robotnicza
Nie potrafie rozgrysc faceta ale wydaje mi sie ze gosciu nie jest z toba do konca uczciwy. Jesli bys mu sie naprawde tak bardzo podobala to chyba wolalby sie z toba spotykac niz tylko klikac na gg. Jak ja poznalam mego faceta to nie bylo zadnych gg, zadnych maili itp. Od poczatku on chcial sie ze mna spotykac i to codziennie spedzalismy maks czasu razem. No chyba ze teraz jakos czasy sie zmienuly i jak widaz zamiast spotkan lepsze jest gadu gadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro juz raz zaproponował spotkanie, a Ty odmówiłaś (nieważne z jakiego powodu, finał był taki, że nie wypaliło), to myślę, że tym razem możesz ty pierwsza zainicjować jakies wspólne wyjście. Nie widze w tym nic niestosownego, tym bardziej, że on pierwszy zrobił ruch nie możesz wymagac od gościa, z którym się znasz na stopie kleżeńskiej, któremu nawet nie dałaś wyraźnie do zrozumienia, że jesteś nim zainteresowana (odezwanie się dwa razy na gg o niczym nie świadczy) że będzie za Tobą latał jak desperat - raz padło \"nie\" i dał spokój. Myslę, że czeka na Twój ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sny erotyczne
a ja mysle ze on lubie miec otwarte wiele drzwi :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co mu chodzi
Ale on też wie, że jestem nim zainteresowana. Jak on zaproponował mi spotkanie, to odmówiłam bo byłam chora (i podałam to jako argument). Pod koniec imprezy w niedzielę zaproponowałam, żeby wpadł do mnie pogadać, bo jego znajomy z koleżanką też przychodzą, ale wykręcił się bardzo złym samopoczuciem, bólem głowy. Wiem też, że jest BARDZO zajęty, dużo pracuje..... Cholera, nie wiem jak to rozgrywać :/. Z jednej strony chemia miedzy nami, jego spojrzenia na mnie, sposób rozmowy, niby przypadkowy jego dotyk, a z drugiej to rzadkie odzywanie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co mu chodzi
Przecież dwa razy się z nim widziałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro odmówił i nie zaproponował nic "w zamian" to faktycznie sytuacja jest dziwna wiesz, może te zachowania, które wymieniasz - sposób rozmowy, spojrzenia, ukradkowy dotyk itp. to po prostu tylko i wyłącznie flirt i nie ma nic wspólnego z żadnymi tam poważniejszymi planami wzgędem Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sny erotyczne
wiele otwartych drzwwi! facet cos kombinuje moze ma pare na oku i wybierze sobie wiec nie chce ci dawac do zrozumienia ze sie cos swieci albo rozmysla tez o innej albo nie do konca chce sie z toba widywac ja bym nie proponowala spotkania jak mu zalezy to zaproponuje drugi raz, kazdy rozumie chorobe zaczynasz juz go usprawiedliwaic sama przed sobą... nie pisze bo jest zbyt zajety czemu kazda z nas tak robi a pozniej wszystkie zalujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sny erotyczne
zgadzam sie z klaudką ze on nie mysli o tonie zbyt powaznie przynajmniej na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sny erotyczne
niestety dokladnie tak jest:( ale dlatego ze zle robimy ze sie tym przejmujemy przeciez nie mozna sie podobac wszystkim albo nawet jak sie podobamy i jestesmy uwazane ze ładne to nie znaczy ze wszyscy facecie chca sie z nami umawiac kazda z nas to przerabaiala wiec nie ma sie co dołowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co mu chodzi
Ok, ale skoro podobam mu się, to chyba mogę zacząć starać się o niego? Czy też może jemu się nie śpieszy i chce powoli? Jak kiedyś spytałam czemu do mnie pisze, to powiedział, że bo chodzę mu po głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sny erotyczne
a to ze facet sie nie umawia z nami nie znacz ze jest zajety albo sie nas wstydzi, czy "boi" (boi sie nam co najwyzej powiedziec ze nie chce z nami sie widziec) tylko ze po prostu nie chce - jego prawo i jego strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co mu chodzi
Poza tym po co była cała ta zabawa, tak nalegał o wymianę nr, potem opowiedział mi o swoim życiu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co mu chodzi
Aha, wysłał mi też swoją fotkę z nad morza, i dodał, że jak będzie ciepło już, to możemy się tam wybrać razem... To było parę dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sny erotyczne
dziewczyno, my ci dajemy do zrozumienia ze facet nie jest toba zainteresowany do tego stopnia zeby sie z Toba umawiac a ty na sile co to znaczy starac sie o faceta? chcesz mu sie narzucac? a co mial Ci prawde napisac? ze nie chcialo mu sie z toba pisac i ze lipa ze sie wkrcilas i nie wie jak sie z tego wymiksowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że to wynika z tego, że kobiety często nadinterpretują zachowania facetów - wyolbrzymiają znaczenie gestów, słów, zachowań, które dla nich są tylko miłym sposobem spędzenia czasu w danym miejscu i o danej porze, np. na imprezie, podczas rozmowy na gg, kiedy akurat sie nudzi itp. my jsteśmy po prostu bardziej emocjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×