Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krwawa Mańka

Mam ochotę na chwileczke zapomnienia..

Polecane posty

Gość Psełdonim
A nie boisz się? Bo ja mam kułaki jak solidbne bochny wieskiego chleba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezpośredniość jest też techniką flirtu Mańko, no chyba, że wyskakujesz od razu z textem "chodź sie jebać" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem założenia topiku - piszesz czy któraś z was też tak ma, jak byś chciała raczej pogadać o formach zapomnienia, ale chyba oczekujesz raczej chętnego do flirtu. Wobec tego powiem krótko - też mam ochotę na chwileczkę zapomnienia, niekoniecznie z kimś kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim -lubię dużych facetów. Komiczne aż tak bezpośrednia to nie jestem ,zresztą nie idę z facetem do łóżka na pierwszej randce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Łachudra? A po co szukać tak daleko? Mogę poflirtować równolegle i z Tobą. Co Ty na ten pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Mańka, a co będzie, jeśli Cię znokautuję? Bo wiesz, jak ja zaczynam walić, to zupełnie nie na żarty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
TRudna, Łachudra. Znajdzie się ktoś inny na Twoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, to może na temat sie wypowiem : też bym miała ochotę na chwileczkę zapomnienia, ale raczej z takim jednym kolegą z pracy ;) I lepiej, żeby ta chwileczka nie była taka "chwileczką" i obejmowała coś więcej niż tylko flirt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnieć się na chwilę każdy ma ochotę, kwestia tylko jak bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zresztą nie idę z facetem do łóżka na pierwszej randce." jeszcze nie trafiłas na odpowiedniego faceta po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyyrene - tym przebojowym kolegą? tym macho fafa żyrafa masta blasta przekotem, ktory bierze kobiety jak swoje.. o ile wie jak maja na imie? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała poflirtować. :P Znajdzie się ktos chętny? Dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubię flirtować i generalnie mam taką naturę, że flirtuję kiedy mam tylko ku temu okazję...czyli codziennie, jest to jednak subtelna forma tej niewinnej gierki i wywołuje u drugiej strony uśmiech nie prowokując do niczego więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Kyrrene? A jak długo nmiałaby trwac ta chwila i co się na nią składać, oprócz flirtu? Proszę wymienić szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
To ze mną, Doprawdy, nie możesz się w ten sposób zachowywać. Na zwykłym flircie z całą pewnością by się sprawy nie zakończyły. Jesteś kopbietą, a kobieta popaść w uczucie zakochania jest popaść w najmniej oczekiwanym dla niej momencie. Bezwolnie i bezwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ja jestem chętny, Maczek, stawiam się do Twoje dyspozycji. A więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa - spotykałem kobiety, ktorym miękły nogi i szły na 1 randce, ale oczywiscie nie ma na to żadnej gwarancji, zalezy od preferencji... nie ma facetów, ktorzy pasuja kazdej kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyyrene załóż spódniczkę z rozporeczkiem pończochy i zero innej bielizny ,usiądż przed nim na biurku i jest twój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
E tam, Mańka. A może to jest prawdziwy mężczyzna, który z odrazą zareaguje na tak agresywną propozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×