Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krwawa Mańka

Mam ochotę na chwileczke zapomnienia..

Polecane posty

Gość Psełdonim
Ale one najpierw gdzieś polazły, a dopiero potem usłyszały, Atrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo ładnie ładnie:) Niby banał a jednak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Aaaaaaa, Mańka. :-) Oboje wiecie, że zaraz dojdzie właśnie do uprawy seksu, nieprawdaż? Błysnąłem przenikliwością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie oślepłam od tego blasku:P:D AAA za te baby zwracam rację, w rzeczy samej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Pytanie, Mańka, co masz na myśli pisząc: "wyobrażam sobie, co ma pod spodem". Spodem czego, bo nie jest to dla mnie jasne? I cóż takiego Ty sobie tak wyobrażasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma go juz???Nawet nie sprawdzalam,bylam jakos dziwnie odcieta od forum:( kilka dni.Teraz jest juz OK ,mam nadzieje ze na zawsze juz!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Skoro czas zatrzymuje się w miejscu, czyli mamy do czynienia z zaburzeniami czasu, Mańka, wolno mi domniemywać, że wg Ciebie cała ta gra wstępna przypomina czarną dziurę. A samo zjawisko da się opisać słynną teorią względności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ciekawie sie robi... a ja do domku idę, ale nic to jutro poczytam wasze poczynania:D Miłej zabawy flirciarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A po co sobie wyobrażać kaloryfer, skoro sobie można na niego popatrzeć? Ty, Mańka? Ty nie cierpisz na skłonności zoofilne? Trochę mnie zastanawia ten małpi tors...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ona miesza dziedziny, Gapiszon. Próbuje skrzyżiować orangutana z kaloryferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Co to, to nie! Mańka! Stanowczo protestuję przeciw takim zarzutom! UWażam, że wyobraźnię mam rozbuchaną a romantzym wprost tryska z mojego serca. Chcesz? Mogę Ci zaraz wiersze mówić, przewracając jednocześnie maślanymi oczami. Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a juz mialam nadzieje ze to taki prawdziwy facet....................Kurcze tak sie dac nabrac...w tym wieku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
To bym Ci się chyba, Mańka, spodobał. Ostatnie ustalenia wskazują, że posiadam na mojej klatce piersiowej 3 (słownie trzy) włosy. W tym jeden bardzo, ale to bardzo dorodny. Okazały ten mój włos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim_romantyczny
„Atramentem z serca mojego literą rzymską i grecką wypiszę trzcina na śniegu – twarz twoja jest jak słoneczko. A wiosną – jaskrem wzdłuż drogi. A w lecie – chmurami w lecie. Przeczytają pisanie ptaki i rozniosą po całym świecie. A może i w inny czas. W inne serca i w inne okna. W czyjąś noc sierpniową brzmiąca jak bas. W księżyc, w księżyc rozśpiewany jak sopran." Może być, Mańka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Owszem, dziesięć i pół hektara ziemi w dziczy, Maczek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kafe to na pewno takich nie ma!Ale za to iles tam tysiecy kilometrow z tad jest taki jeden,daje slowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ależ wierzymy Ci, Gapiszon, nie musisz przysięgać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapiszonku ,nie wątpię ,z ciebie to jest lojalna kobieta ,a wracając do dżemowego to trzeba by go odświeżyć podbijałam go czasami coś wkleiłam ale nikogo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×