Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia06

Co kupić???

Polecane posty

Gość kasia06

Rozpoczynam przestawianie dziecka z piersi na butelkę. Co będzie mi potrzebne? Jakiej wielkości butelki, smoczki, po ile sztuk?Podgrzewacz, sterylizator? Jakiej firmy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia06
proszę o pomoc doświadczone mamusie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 2 dopiero urodze a z pierwszym dzieckiem miałam:2 butelki duża i mała szklane,2 plastikowe,smoczki różne zależy o przypasuje dzidzi-lateks lub silikon,podgrzewacz miałam ale teraz nie bedę używać bo do kuchni mam blisko a sterylizator zależy od ciebie i twoich finansów,ja nie miałam wyparzałam w gorącej wodzie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.ja mam butelki i sterylizator do mikrofali Aventa bardzo mi i malcowi odpowiadają, natomiast podgrzewacz mam tufii.Do karmienia używam 2 butelk większych bo mały ma 5 miesiecy i pije juz po 180 i jednej małej do picia. Co do smoków to my zaczynaliśmy od 1 teraz pije z 3 i mam ich do każdej butelki 1 szt i jeden do kaszek trójprzepływowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mam 4 butelki Avent. 2 duze i 2 male. 4 smoczki sylikonowe rowniez firmy Avent. Numerek smoczka wybierasz w zaleznosci od wieku dziecka. Mam sterylizator do mikroweli zwykly,nie byl drogi i bardzo sobie chwale. No i jakas szczotka bedzie Ci potrzebna do czyszczenia butelek i smoczkow. Podgrzewacz mam rowniez firmy Avent Philips, ale nie uzywam go czesto, bo tej mieszanki nie mozna podgrzewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko butelki i smoczki Avent.Jak dla mnie są najlepsze. Ja od samego poczatku karmiłam butlą tak więc miałam 2 małe i 1 dużą butelke i to bylo w sam raz :) Co do smoków to wybierałam wzależności od wieku.Będzie Tobie również potrzebna szczoteczka do czyszczenia butelek. Podgrzewacza ani sterylizatora nie miałam mleczko podgrzewałam w małym kubeczku ,a smoki i butelki wyparzałam w gorącej wodzie - uważam że to nie potrzebne wydawanie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szoku jaka cena
co ile zmieniacie butelki na nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×