Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do mam pytanie z duzych miast

pytanie do mam ktore bywaja w hm sklepie - o ubranka hello kity

Polecane posty

Gość do mam pytanie z duzych miast

chodzi mi o czapke hello kity: czy ona na zywo wyglada tak badziewnie jak na zdjeciu?? to taka prostacka prasowanka ten kotek?? http://allegro.pl/item323989052_h_m_czapeczka_hello_kitty_r_6_12_m_74_80.html i ile ona kosztuje.. czy oplaca sie kuic na allegro? bo czesto jest tak ze kupuja z rzecen i 2x drozej wystawiaja na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile kosztuje ale to "taka prostacka wprasowanka kotek" :D:D moja mala ma dresik z taka samą wprasowanką... prtalam go milion razy i nic nie zeszlo z niego wiec wprasowanka jest trwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Majki
to fakt , zgadzam sie z Mamani , moja Majka ma równiez kilka rzeczy z serii Hello Kitty i jestesmy zadowolone.Nic sie z nimi nie dzieje pomimo że były juz kilka razy prane , prasowane itp. Miom zdaniem ceny na allegro są wygórowane , nie tylko za hello kity ale ogólnie rzeczy dla maluszków , znacznie taniej mozna zakupic w h&m , a szczególnie jak mają przeceny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma ta czapke i do tego chusteczkę na szyje....dodam,że w sklepie jest o połowe tańsza.Narazie prałam tylko raz,a prasowanka nadal jest.Dresik z kotkiem tez ma i prany juz wiele razy....nadal sie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam,że ta 6-12 m jest prawie za mała na moja 10 miesieczna córke a głowy wyjatkowo dużej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o polowe tansza
kurde;/ zamowilam u tej koiety troche rzeczy.. i chcialam te czapke zamoic jeszcze ale jak jest o polowe tansza to chyba mi sie nie oplaca ile dokladnie kosztuje w sklepie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce skłamać ale chyba 11,9................jakos tak mało zapłaciłam.Troche ponad 20zł razem z chusteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała ją ma za 14,90 była do niej lupiłam jej apaszkę bawełnianą taką samą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie na allegro ciuchy z HM są cholernie drogie!!!! Taką czpaeczke w sklepie kupisz za grosze (ok 12 zł u mnie) a na allegro z przesyłką prawie 30 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie w każdym mieście są sklepy H&M więc sa osoby które potrafia na tym zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakk
Na czapeczke w sklepie nie patrzylam, ale te skrzydelka dla dziewczynki (ktore tez wystawia ta allegrowiczka) to w sklepie widzialam 5 zl tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×