Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pudel z Rodowodem

Co sadzicie o akcjach charytatywnych i zaangazowanie w walke z biadą prze BONO

Polecane posty

sądzę że ten Bono na głowę upadł i zdurniał do cna, głupol niemożebny jakby powiedziała pyra poznańska. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bono z Geldolfem zainteresowali się już ponoć przyjazdem do Polski w grudniu z okazji 25lecia przyznania Wałęsie Nobla i w ten sposób moje płonne nadzieje na koncert poszły się...oddalić, nawet na adekwatne ''New Year's Day'' nie ma co liczyć, bo co on sam se może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex pudel z rodowodem
Samanta lisiczka- zablokowali mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy biznes robi sie na biednych. najlepszy wizerunek sie buduje na \'pomocy\" biednym. tylko ilosc biedaków wzrasta wraz z ilościa organizacji filantropijnych. ale i tak to lepsze niz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jest KAżDA pomoc. lepsza niż żadna i kpiny z kogoś, nawet jeżeli pomoże się choc JEDNEMU człowiekowi ti już coś. Bono dobrze wie że systemu nie zmieni ale choć nagłośni temat, zmieni się nastawienie opinii a z czasem może przyjdą efekty. I można będzie nauczyć biednych jak robi się wędkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilami niezła, chwilami bardzo średnia, ale ja lubię U2 tylko wycinkowo (z naciskiem na wycinki starsze) więc rewolucji się nie spodziewałam :) Ale i tak chyba lepiej, że ostatecznie wybrali Eno niż Rubina. A tak poza tym - U2 na polskim horyzoncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×