Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pudel z Rodowodem

Co sadzicie o akcjach charytatywnych i zaangazowanie w walke z biadą prze BONO

Polecane posty

Gość rzym
okropne lansowanie sie. jak jest taki wrazliwy to powinien wiedziec, ze zebranie u politykow o publiczna kase jest do doopy. powinien glebiej zapoznac sie z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudel nie upuj
samanta cie olała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewno tipsiary nie widza kto
to jest BONO :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoodentka
Uważam, że to fajne, iż robi dobry pożytek ze swojej sławy, choć nie musi. Szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudel: jesli chodzi ci o ocene dlaczego on sie w to angazuje to moim zdaniem z trzech powodow przede wszystkim: 1 zwieksza swoja popularnosc 2 wstyd/poczucie winy bogatego za przeproszeniem ,,pseudolewaka" z zamoznego ,poteznego Zachodu wobec ludzi z III Swiata 3 szczera wiara w sens i skutecznosc tych akcji moim zdaniem tego 3 jest najwiecej tak z 70-80%, ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc szczerze to nie mam wyrobionego zdania o tym , dlatego tez chciałem przeczytać wasze wypowiedzi. Sadze, iż Bono robi wiele szumu wokół siebie swoimi akacjami \"na rzecz świata\" mozna to odbierać jako przemyślana forma autopromocji siebie i swojego zespołu (aczkolwiek nie sadze aby był on człowiekiem wyrachowanym) przed wszytkim trzeba dostrzec ile dobrego może wyniknać z tego ,ze ktoś sławny zwracam możnym tego świata uwagę na ludzką biedę i cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim Bono nie musi siebie lansowac ani swojego zespołu, to jest super zespół, super muza i teksty. Popularni są bez tego, a własnie dzieki swojej popularności może choc nie musi cos zrobić. Jeśli czuje potrzebę pomagać to niech to robi a Wy nie doszukujcie sie tutaj nie wiadomo czego. Chwała mu za to że nie myśli tylko o sobie. Takie moje zdanie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio Bono byl
na moim uniwerku i uczestniczyl w konferencji na temat glodujacych, jakos mi nie przeszkadzalo ze sie pojawil. moze to i promowanie siebie, ale przynajmniej glodujacy maja z tego jakas korzysc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio Bono byl
w irlandii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos wykorzystuje swoją sławe do takich celów ma u mnie dużego plusa, nie widze w tym nic negatywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×