Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ggggggggggggggggg

do kiedy rozcienczałyscie soczki woda?

Polecane posty

Gość ggggggggggggggggg

typu kubuc smakus etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggggg
bo sa za geste kubusie-dziewczyny pisały ze rozcienczały nawet pol na pol-pisze tu o ok rocznym-1,5 dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollylolly
rozcienczaly bo pewnie za slodkie a nie za geste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po cholerę kupować przecierowy sok, żeby go rozcieńczać? jak się chce mieć rzadki to się kupuje klarowny nie kumam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie rozcieńczałam soków.Jak dla mnie one są za słodkie więc wolałam małemu dziecku dawać herbatke lub wode .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Zosi
Soki rozcieńczam do dziś, ale tylko klarowne bobofruty. Przecierowych nie rozcieńczam, bo to troszkę bez sensu. Kubusiów nie daję, bo mają za dużo cukru i innych dodatków. Herbatek tez nie daję, czasem ziołową. Tylko bobofruty i woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetisiowa
ja bobofrutów klarownych nie rozcieńczam, a na przecierowe soki moje dziecko jest jeszcze za malutkie. jak nie chcę mu podawać czegoś słodkiego, to wlewam do butli wodę mineralną gerbera i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok ziejacy ogniem
ja się od małego moim dzieciom staralam podawać przede wszystkim wode mineralną - najlepsza w smaku jest moim zdaniem Gerbera (dobra dla zabieganych mam, bo nie trzeba jej gotować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdjhgkfjhg
a w jakim wieku sa wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Zosi
Moje starsze ma prawie 4 lata, a młodsze 1,5 roku. Soki klarowne rozcieńczam, bo dziewczyny bardzo dużo piją - lubią tę wodę Gerbera, ale bobofruty lubią też, a przecież dzieci nie powinny pić litra soku dziennie. Więc według mnie to złoty środek. No chyba, ze piją po umyciu zębów, wtedy to tylko Gerber. Za to nie piją granulowanych herbat, czasami ziołowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×