Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andziaMM

Ile mogę werandować miesięczne dziecko jak jest ciepło?

Polecane posty

Gość andziaMM

Śpi już w wózeczku 3 godziny na balkonie! JEstem w szoku bo w domu nie śpi prawie wcale.. mogę ją tak długo tam trzymać nie wiem czy ją zabierać, jest słonko i 9 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego ty werandujesz miesieczne dziecko? nie ma mrozów mozesz spokojnie je na dlugiii spacer wziasc :) co innego tygodniowe dziecko to bym sie zgodzil ok niech spi na balkonie ale meisieczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do 3 godzin to niech sobie spi na zdrowie :) sprawdz tylko czy mu sieplo (najlepiej na karku to sprawdzić) i niech spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaMM
Mamani - śpi na balkonie ponieważ jestem sama w domu, mieszkam na 3 piętrze i mam ciężki wózek... nie będę jej kisić w domu tylko dlatego, bo nie mam jak wyjść z nią na dwór, jest sliczna pogoda więc to wykorzystuje! Na spacery chodzimy z mężem ale akurat nie ma go cały dzień dziś. Jestem świezo po przeprowadzce, nie znam tu nikogo więc nie mam kogo poprosić o pomoc we wniesieniu wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia tak sobie wlasnie pomyslalam ale po tym jak juz wyslalam pierwszy post :) jak na moje oko moze smialo siedziec te 3 godz a nawet dluzej jesli tylko jej zimno nie jest to nic jej nie bedzie :) poprostu slowo "werandowanie" kojarzy mi sie z ustawianiem dziecka opatulonego w 10 pierzyn przy otwartym oknie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×