Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mrowka zetka

picie slodkich napojow gazowanych w ciazy

Polecane posty

Gość mrowka zetka

od kiedy tylko wiem o ciazy, staram sie unikac tego typu napojow. prawie calkowicie przestawilam sie na wode niegazowana i soki owocowe. dobrze wiem, jakie te wszystkie pepsi, fanty, coca-cole sa niezdrowe. czasem jednak tak mnie bierze, ze mam ochote wypic pol butli pepsi na raz. po prostu uwielbiam te napoje, mimo iz sa tak niezdrowe i zazwyczaj duzo ich pilam. ciezko jest tak po prostu to porzucic. co myslicie o piciu takich napojow w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak miałam ochotę to piłam:P I strasznie mnie ciągnęło do KFC lub McDonald's i też chodziłam i jadłam:D Dzidzia zdrowa i uśmiechnięta;) oczywiście nie spędzałam tam całych dni, ale jak tylko miałam okazję;) odstawiłam jednak red bule i coca-cole.... zastąpiłam to sprite;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja pilam coca-cole i jadlam w McDonaldzie:) Dziecko zdrowiutenkie:)Niestety przytylam 17 kg:) Teraz zrzucialm juz 10 a reszty nie moge zrzucic:( Takze przy nastepnej ciazy troche bede musiala sie powstrzymywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie coca-cola chyba umarłabym na mdłości ;p Jedyne co mi pomagało to to paskudztwo....Teraz piję od przypadku do przypadku :) A Mc Donaldsa uwielbiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce byc wredna;):P ale najpierw opychacie sie gownem za przeproszeniem a po ciazy jest biadolenie i uzalanie sie nad swoim wygladem.. sorry ale zeby po ciazy szybko dojsc do siebie nie wystarczy zarzucic zraz po urodzeniu dziecka diety i cwiczen.. moze by tak pomyslec przed?? zapobiegac a nie leczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O MATKO KOLOROWA..........
Kolorowa ty glupia pizdo! A ty wygladasz ladnie? Ja tez potrafie brzuch do zdjecia wciagnac:P ale mordy nie zmienisz! Juz zawsze bedziesz na nia skazana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na swój wygląd jakoś nie narzekam ;p Ale wiadomo każdy kij ma dwa końce.. Wiadomoże lepiej odżywiać się zdrowo, nie jeśc wcale fast foodów i nie pic coli :) Ale nie zawsze sie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie;) zachcianki są silniejsze niż wszystko;) ale wszystko z umiarem;) ja w ciąży przytyłam 13kg i od razu po porodzie wróciłam do swojej wagi a nawet ważę mniej;) zależy od przemiany materii u kobiety. jedna zje 10 hamburgerów ni będzie chuda jak patyk a druga zje jednego i przytyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie narzekam:) Zeby mam wszystkie i zdrowe:P Wlosy wszystkie i zdrowe:P Tylko 10 kg do zrzucenia, ale jestem dopiero 6 tyg. po porodzie, wiec jeszcze mam czas:) A coca-cola byla dla mnie jedynym napojem jaki tolerowalam w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie przepadalam nigdy za gazowanym napojem ale jak zaszlam w ciaze to tak mnie rzucilo na cole ze szok w sumie tylko po niej mnie nie mdlilo i czulam sie jako tako ;) pozniej mi przeszlo i tak jest do dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wygladam ladnie to kwestia gustu;)::P mnie sie podoba, mezowi tez i mi wystarczy natomiast co do mojej figury jestem bardzo szczupla, wygladam niezle.. i pewnie zal Ci dupe sciska.. nie kazdy brzuch da sie wciagnac - ale Ty pewnie o tym cos wiesz:P:P a odnosnie zachcianek - ja rozumiem ze moze sie czegos chciec.. ale na milosc boska nie rozumiem tlumaczenia "bo jestem w ciazy":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy któraś tu pytała jak zrzucić wagę po ciąży czy może o picie Coli? :O Czytanie ze zrozumieniem leży u kolorowej :O Jak macie ochotę to pijcie, ciąża to nie choroba przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O MATKO KOLOROWA..........
Chinka! Pierwszy raz sie ciesze, ze jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chinka podpowiem Ci - bo najwyrazniej myslenie porzucilas na rzecz nieudolnego dosrywania.. "co myslicie o piciu takich napojow w ciazy?" no wiec chyba napisalam co mysle, nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antykleryk
jak jest ochota to trzeba się napić oczywiście z umiarem (czyli szklaneczka a nie dwie i więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O MATKO KOLOROWA..........
A dluzszej tej stopki sie nie dalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O MATKO KOLOROWA..........
Kolorowa tepaku splywaj! Tak dlugo Cie nie bylo i dobrze bylo:D Wez zaloz sobie topic o swoim dziecku, a nie docinaj tu dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalo sie:P chinka a google masz?? albo jakas ksiazke w domu?? np encyklopedie, albo podrecznik do nauki biologii z podstawowki?? dobra ide - mam lepsze zajecie i zobacz co to cytologia bo Twoja niewiedza jest krepujaca;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O MATKO KOLOROWA..........
Krepujace to jest to ze znow sie tu pojawilas:O Chinka ma wiecej rozumu niz ty, pewnie dlatego tak jej docinasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W obronie kolorkowej
Tu mamy pokazane kto zaczal - kolorkowa sie wypowiedziala, komus sie nie spodobalo co sadzi i zaczal jej dosrywac a ze kolorkowa ma ciety jezyk i naprawde blyskotliwa i inteligentna z niej baba po raz kolejny ktos kto probowal ja osmieszyc pograzyl siebie samego! I dlatego jej tak nie lubicie bo nie jestescie w stanie nic jej zrobic i zazdrosne jestescie i zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O MATKO KOLOROWA..........
Tak! Zal mi strasznie..............:( Az sie z tego zalu poplakalam:(:(:( Ide stad bo jej tu juz nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówka
miki mama, fajna ta Twoja smarkateria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh dzięki :) Diabeł z niego wcielony ;p Ale fotogeniczny :) Zapowiada mi, że będzie się z dzidzią mieczami bawił ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×