Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Melkaa

nic juz nie rozumiem _POMOCY_

Polecane posty

Gość Melkaa

@ spozniala mi sie 3 dni zrobilam test a tam 2 krechy z tym ze ta druga bardzo slabo widoczna - pomknelam jeszcze tego samego dnia do gina - zrobil usg a tam pecherzyk ciazowy odp 4,6 tygodni ciazy - ucieszylam sie jak niewiem -na drugio dzien zrobilam bete - dzis odebralam wynik a tam 3,78 czyli to nie ciaza - tylko co ??? Zrobilam test ciazowy a tam zadnej drugiej kreski juz nie ma :( Jak to mozliwe zeby bez zadnego krwawienia ta beta tak szybko spadla- slyszalam o ciazy biochemicznej no ale w takiej ciazy nie ma nawet pecherzyka w macicy- u mnie byl i pewnie nadal jest bo nie krwawie . Nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez nie rozumie..
ale idz moze z wynikami do ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melkaa
nie no jasne do ginka sie jutro wybieram - bo moze to jakis miesniak byl a nie pecherzyk ciazowyu - no ale u licha skad sie wziely te kreski na ciazowym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
i ginekolog tak szybko potwierdzil Ci ciaze??? juz 3 dni po spoznionym okresie dal potwierdzenie ciazy? czy aby napewno tak powiedzial? dla mnie to troche dziwne, bo zaden gin tak szybko nie rozpozna ciazy ja na usg poszlam dokladnie w 40 dc i ledwo widziala m pecherzyk w nieduzej bance, byl tak maly ze gin nie mogl go zmierzyc a po okres spoznial mi sie prawie 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melkaa
San San ja nie mowie o zarodku tylko o pecherzyku ciazowym - o tej bance co piszesz.A zreszta wrzedzie pisze ze w 32 dc juz moze byc widoczny pecherzyk ciazowy w macicy .wiec? u mnie byl widoczny i odp 4,6 tyg ciazy od ost @,2 tygodnie po spodziewanej @ mozna juz uwidocznic zarodek ,ale niekoniecznie wiec ty pewnie piszesz o zarodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melkaa
podniose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drnmed
Ginekolog, który tak szybko potwierdził ciążę to albo jasnowidz albo geniusz, w oba przypadki nie wierzę. Zgadywał na podstawie testu ciążowego, który sama wykonałaś. Poza tym być może pęcherzyk może był pusty i "wydalisz" go z krwawieniem, które nastąpi zapewne wkrótce. Jest jeszcze możliwość, że jednak jesteś w ciąży i beta zacznie wzrastać w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melkaa
wiecie co dziewczyny- nie sadzilam ze tak malo wiecie na temat pecherzykow i tego kiedy gin potrafi okreslic ciaze a kiedy nie. przedmowczyni pisze ze w oba przypadkie nie wierzy- czy chcesz czy nie to jest prawda-nie przyszlam sobie tutaj od tak sobie - nie pisalabym glupot ,tylko naprawde dziwie sie ze tak malo wiecie o ciazy i jej rozpoznaniu. Wiec powiem tak : zeby potwierdzic ciaze lekarz moze zrobic usg -nawet w dniu spodziewanej @ to zalezy od kobiety-kazda jest inna -ja w poprezedniej ciazy ost@ mialam 3.04 a na usg 3.05 bylo widac juz pecherzyk ciazowy o wymiarach 4mm i stwierdzil ze ciaza ma5 tygodni od ost @ wiec??? to chyba mozliwe nie??? Spotkalo mnie tez i puste jajo plodowe z tym ze beta wtedy przyrastala prawidlowo i chodzilam w niej 10 tc - wiec to nie to -co teraz-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melkaa ja tez mialam usg pare dni po spodziewanej @ i gin powiedzial mi tez ze jestem w 5 tygodniu ciazy i mam usg na ktorym wyraznie widac pecherzyk ciazowy bety nie robilam wiec nie powiem Ci wiecej na ten temat oprocz tego ze dzisiaj mam prawie 7 miesieczna coreczke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ale czy to napewno byl pecherzyk ciazowy? jezeli tak to b szybko bylo go widac - naprawde ja na 1 wizycie 2 tyg po spzonionym okresie widzialam owszem pecherzyk ale byl BARDZO malusi, podejrzewam ze 2-3 dni po spoznionym okresie nie byloby go widac wogole no ale jezeli gin powiedzial wyraznie ze widzi pecherzyk ciazowy to tak musi byc bete powtorz, norma niby jest do 5 =brak ciazy , wiec u Ciebie o duzo za malo, ale warto powtorzyc pomylki tez sie zdarzaja ;) glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gelfi
a mi sie spoznia okres dosc dlugo jakies 3tygodnie bylam u gina niby to zaburzenia hormonalne ale kto wie ... bola mnie piersi okropnie i nic poza tym nie tak dawno mialam plamienia brunatne miedzy okresami, ostatnio ginek robil usg niby macica pusta ale czu jest w stanie zobaczyc ciaze 3tygodniowa??? badał mnie tez ręcznie wiec raczej to chyba pewne ze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melkaa
no tak tylko dlaczego 3 dni temu 2,3,4 marca test pozytywny 5 marca wizyta u gina -widoczny pecherzyk ciazowy 6 marca - beta niecale 4 i dzis negatywny juz test ciazowy ??????? Biore pod uwage ze juz nie jestem w ciazy,ale jak to mozliwe??? zeby beta spadla tak szybko w ciagu zaledwie jednego dnia ,na dodatek bez zadnego krwawienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gelfi
no i zapisal yasminelle czy jakos tak ale zanim zapisal to zbadał kazal sie zgłosic jak miesiaczki nie bedzie a ja juz odchodze od zmysłow... bo nie wiem czy nie ma we mnie fasolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęcherzyk
a geniusz od razu :/ ja też byłam u lekarza pięć dni po spodziewanym terminie i też potwierdzil ciążę na USG było bardzo dokłądnie widać pęcherzyk i mam zdjećie i teżpowiedział ze 5 tydzień więc to naprawde ejst możliwe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×