Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prrrrrrraca

Zaczynam nową prace....boję się ze sobie nie poradzę.....

Polecane posty

Gość prrrrrrraca

Ostatnio mnie zwolnili po 2 miesiacach bo nie potrafilam się zaklimatyzować z dziewczynami pracujacymi tam od lat.Teraz obawiam sie czy sie to znowu nie stanie.Ale bylby wstyd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrrrrrraca
strasznie sie boje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrrrrrraca
Tez sie stresujecie jak macie rozpoczac cos nowego w swoim zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to...............
jest normalne.....ja np.bardziej w pracy dogadywałam się z mężczyznami..(nie są tacy zawistni),z dziewczynami starałam się nie utrzymywać żadnego kontaktu..tylko wykonać swoją racę i do domu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam do zeszlego tyg. niebywala przyjemnosc pracowania z samymi chlopakami. Musialam niestety odejsc z tej pracy. Teraz pracuje z dziewczynami i dogaduje sie z nimi ale to juz nie to. Co do poczatku to coz ja narazie jestem sfrustrowana. Tesknie za atmosfera w pracy i wspolpracownikami. Wiem juz dzis ze bede ich zawsze z nostalgia wspominac. Teraz probuje sie zaaklimatyzowac. Jestem towarzyska wiec nie mam problemu jak narazie. Ale faktem jest ze jak wrocilam pierwszego dnia to caly wieczor przeplakalam:) A opowiedz co sie stalo ze nie moglas sie dogadac z tamtymi dziewczynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksja 2 w 1
prrrrrrraca -->nie przejmuj sie, tak to jest w pracy z babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksja 2 w 1
rybki 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luksja:) jestesmy w temacie:) A co do pracy z kobietami czy mezczyznami to powiem wam ze po calym tyg. pracy mialam niebywala potrzebe spotkania sie z babami. Nawet mowilam chlopakom ze mi troche brakuje kontaktu z dziewczynami ale oni byli bardzo wyrozumiali i jak mialam ciezki dzien to przychodzilam z tekstem ze musze sie wygadac i oni sie smiali i mowili "siadaj i zal sie". I jako to szlo. Ehhhhhhhhhhh fajnie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homerowa
Ja mam szczescie, ze pracuje z samymi facetami, atmosfera jest super. Mysl pozytywnie, poradzisz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksja 2 w 1
Wiecie,z e mi wszystko leci z rak? Na poczatku jak skonczylam te prace to bylam w stanie tylko spac. I mam taki ogromny zal do tej firmy, ze jako jedyna bylam tam traktowana najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zwolnili po ponad roku, bo podobno nie spełniałam ich oczekiwań, dopiero teraz się zorientowali hehe, a już myślałam, że będzie na dłużej, bo wszystko się dobrze układało. Rozumiem Cię praaaaaaaaca, bo teraz jestem w trakcie poszukiwań i też się stresuję jak to będzie w nowej pracy..pozdrowionka dla bezrobotnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×