Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*aAa*

Nocnik grajacy czy zwykly??

Polecane posty

Zamierzam zaczac uczyc mojego synka siusiania do nocniczka Zastanawiam sie jaki nocnik lepszy Moze cos doradzicie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doświadczenia z nocnikami nie mam bo moje dziecko po prostu nie załatwiało sie do niego.Ale powiem Ci tak.Mieszkałam z rodzina męża i mieli dla dzieci grajacy nocnik.Niestey grał i grał.Po czasie nie liczyło sie to czy było cos nim czy nie ,tylko grał i grał............doprowadzało to do szewskiej pasji......dodam,że pierwszy kupionu nocnik(i ostatni) był wypasiony,miał wkładke na ptaszka a i tak nie spełniał swojej roli.Teraz niestety jest taki wybór na rynku,grajace ,świecące itp....chodzi o zachecenie dziecka do siknia do niego.....ale czy sa tak dobre?moze wystarczy zwykły......lub nakładka na duzy kibelek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mial pięęęęęęęęęęęękny pierwszy nocnik- nosil go na łowie- trzymał tam zabawki ech a sikać nie chcial :P potemu kupiłam mu 2 normalny i sikał- miał naklejona tylko kaczuszkę a na kupke nic nie pomogło- nawet mini sedesik- az poszedl na zwykły kibelek pez podkładek i cudów i sam zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiamadzia
ja tych grajacych nie polecam!doprowadzaja za przeproszenoiem do kurw....icy:) ja taki dostalam wlasnie, cos sie w nim zacielo i nawet jak wylalam siuski to ten gral sobie w najlepsze!zwykly wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez myslalam zeby kupic zwykly:-) dzieki dziewczyny Od jutra zaczynamy nauke ale ciemno to widze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktfyjnmfn
na poczatku grajacy jest fajny ale po czasie mozna bylo dostac swira i zwariowac od tego grania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×