Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moon

Wózek parasolka Mars firmy PIKOLO.

Polecane posty

miałam inny z tej firmy- ale mi wózek był potrzebny tylko na troche to się nie szczypałam - ale odradzam stanowczo jesli potrzebujesz spacerówki na dłuższy okres- inne o wiele lepsze wózki są za podobną cenę coś ok 155 i są już dużo trwalsze i lepsze. te wózki są poprostu odpadami są niedorobione material na zdjeciu wygląda fajnie- w rzeczywistości jest bardzo sztuczny i nieprzyjemny w dotyku - latem tragedia będziesz musiała cały czas cos na ten material podkładać bo dziecko poodpaza plecy -lepiej dołożyc i kupic coś w granicach 50-200 zł niż zaraz wydawać na nowy wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze u mnie minusy- krzywe koła material się rwie- trzeba podszywać - stanowczo odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ike, ja mam juz wózek typu 3 w 1, zadowolona jestem z niego, ale on jest bardzo ciężki, a ja potrzebuje coś lekkiego i małego aby zabrać na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saldo to Twoje pieniądze
nie kupuj tego badziewia. Kuzynka się skusiła i tak jak moja poprzedniczka pisała była mega niezadowolona. W końcu i tak kupiła inna parasolkę, bo ta to tragedia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też tylko na lato potrzebny- ale tamtego ze względu na ten materiał w życiu bym nie wzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na SB
mi tez sie podobał ten pierwszy, szkoda że to taki chłam, a drugi troche drogi i z wygladu tak bardzo mi sie nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki...
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youtubek
a do jakiej wagi dziecka są wózki parasolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda wózka tej firmy nie miałam, ale miałam za to dwa łóżeczka turystyczne.......... . Ledwie Dzieci zaczęły mi w łóżeczkach stawać (przy tym z upodobaniem "kołysały się" trzymając się barierek) i po miesiącu łóżeczka nadawały się jedynie na śmietnik.................. NIE POLECAM TEJ FIRMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wózków parasolek jeśli bym Ci coś miała polecić niedrogiego to zdecydowanie polecam: http://www.allegro.pl/item342793887_titanium_baby_buggy_kolekcja_2008_folia_gratis_.html Wózek idealny oczywiście nie jest, ale ja używałam, a teraz użytkuje moja Bratowa (wózek ma już ponad rok) starszy model tego wózka. I generalnie wózek sprawia się naprawdę ok! Prowadzi się dobrze co prawda tylko na zablokowanych kółkach, ale za to jego waga nie rzutuje na ten mankament. Nie ma amortyzacji (która parasolka zresztą ma), materiał jak do tego czasu się nie zniszczył (wygląda jak nowy), trochę zepsuła się regulacja siedziska miesiąc temu (obecnie da się go rozłożyć jedynie do pozycji trochę więcej niż póleżąca, a rozkładał się do leżącej), no przyznam......ciężko się go składa, choć jak się wprawisz, to Ci to nie będzie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×