Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laolaila

Zespol czy dj?

Polecane posty

Gość ja mialam dja
i uwazam, ze moje wesele to najlepsze wesele na jakim bylam :D teraz moi znajomi, ktorzy na tym weselu byli i biora sluby zamawiaja mojego d'ja :) Zdecydowanie jestem za d'jami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tak naprawdę,muzykują na takim poziomie,bo muszą z czegoś żyć,nie dla wszystkich jest miejsce na tej wyższej półce,która gwarantuje jakąś tam kasę...Jednak na/podkreślam/weselach widać jakoś kapele..i jak by na to nie patrzeć,a jakie kapele,to już inna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ i tylko DJ
Ja na swoje wesele biorę DJ, bylam na weselu u moich kolezanek u ktorych tez byl DJ i wszyscy sie swietnie bawili (i mlodziez i osoby starsze, bo dla nich DJ tez przygotowal pare "starszch" piosenek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nigdy w zyciu
nie wzial dj. Zespol to zespol, potrafia np. przeciagnac piuosenke jak sie fajnie wiara bawi lub ja skrocic gdy jest przeciwnie. Zreszta ta tradycja i klimat ktorego zaden dj nie stworzy na weselu. TYlko skieba sie sensownie wypowiada, reszta chyba oszalala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Przeciągnąć lub skrócić piosenkę\' jak to nazwałeś/łaś potrafi również DJ-przecież to właśnie on jest od \'mixowania\' utworów. Jego zadanie nie polega ntylko na odtwarzaniu kolejno piosenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potrafi
dj jakas przyspiewke adekwatnie do sytuacji zarzucic? nie sadze. Moim zdaniem muzyke puszczac moze kazdy ale grac to jest sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie wiejskie
A ja lubie wiejskie przyspiewki he he.... oj dana dana użytkownik siekba jest porąbana he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam, ze jak ktos gra dobre kilka lat w zespole to potrafi spiewac, jeszcze nigdy nie bylam na weselu, na ktorym ktos falszowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...d-j nigdy się nie zmęczy,to tak jak maszyna...dolejesz paliwa i jedzie,no chyba,że w niej coś rąbnie..,a wtedy to problem:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół
zespół i tylko zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyśpiewkę adekwatnie do sytuacji ?! To mamy chyba inną estetykę jednak... Jak dla mnie to byłaby porażka. Kojarzy mi się z wiejskimi weselichami. No ale oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. I ja to szanuję. Ja bym była chyba purpurowa z zażenowania przy takich przyśpiewkach, a Ty pewnie byłabyś wściekła podczas słuchania na swoim weselu DJ. Dlatego też, każdy ma wybór i na swoim weselu ma taką muzykę jaką chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem skad ty wredna
jestes ,ale ja pochodze z malego maista w centralnej Polsce gdzie na weselu jest cos takiegio co sie nazywaq oczepiny, a jakto na oczepinach siewa sie rozne "przyspiewki", zwija sie buty itp. Bo to jest prawdziwe Polskie, tradycyjne wesele a nie jakies zachodnie sztuczne psedouwesele co z prawdziwym weselem wspólną nma tylko nazwe. Chociaz ja bym to nazwał przyjęciem ślubnym czy cus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->>>> nie wiem skad ty wredna Ja na swoim weselu miałam oczepiny, czyli tradycyjne rzucanie welonem przy ładnej muzyce. Ale jakieś przyśpiewki?? Absolutnie. Byłam kiedyś na typowo wiejskim weselu gdzie disco polo było jednyną graną muzyką przez zespół \"muzyką\" (jeśli wogole można TO nazwać muzyką he he) i tak moge powiedzieć ze przyspiewki byly non stop ... to było niesmaczne, żenujące, takie typowo wiejskie. Dobrze się przy tym bawili tylko pijani w 3 d..y goście. Ale dla każdego coś fajnego. I nie wiem dlaczego piszesz że wesele bez przyśpiewek to \"zachodnie\". Ja nie byłam więc jakbym mogła zrobić cos na wzor czegoś, czego nigdy nie wiedziałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---ab
czyli twoje oczepiny polegaly na tym ze wyszlas na srodek sali rzucilas welonem i po wszystkim? Bardzo interesujace! Skoro nie widzialas prawdziwego wesela to twoja strata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucanie welonem (w niektórych regionach bukietem) i muszką (musznikiem, czy co tam kto ma). A co innego na oczepinach może być? Te obleśne zabawy z podtekstem seksualnym? O to Wam chodzi? Faktycznie baaardzo tradycyjne... Dla mnie to jest po prostu poniżej pewnego poziomu. Jeśli chcecie żeby było tradycyjnie i po polsku to może na całego -> zakładanie czepka i obcinanie warkocza pannie młodej (no i tu jak najbardziej pasują przyśpiewki). Proszę bardzo, jak ktoś chce miec tradycyjnie i po polsku to czemu nie. Ale ja podziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->>> ---ab O to chodzi że byłam na jak to nazwałaś prawdziwm weselu (zreszta chyba każde przyjecie, bal itp jest weselem he he ) i moje oczepiny wyglądały tak jak NA TAKICH PRAWDZIWYCH weselach. Usiadłam na krzesle na środku parkietu (musiałam mieć zamknięte oczy), wokol mnie chodziły dziewczyny i jak tylko piosenka sie "urwała" ja rzucałam welonem, potem to samo z Panem Młodym który rzucał musznikiem. Osoby ktore złapały welon i musznik tańczyły ze sobą. Wszystko ze smakiem i klasą, bez ...he he przyspiewek. Teraz moje pytanie jak wg ciebie wyglada PRAWDZIWE wesele? Bo u mnie goście bawili sie rewelacyjnie, wesele skończyło sie po 5, na drugi dzień były poprawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze robie sie na weselach jakies przyspiewki i inne dziwactwa przy oczepinach? myslalam, ze swiat idzie do przodu i juz nie robi sie tych seksistowskich konkursow w, ktorych dobrze bawia sie tylko pijani goscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ogladal ktos film "wesele"? polecam dla tych, ktorzy uwazaja, ze to jest"prawdziwe wesele"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam ten film... żenada na całego he he Dlatego miałam normalne wesele bez przyśpiewek, zabaw typu macanie po kolanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemmm
czy zauważyliście, że ten fil to po prostu ....film,czyt. fikcja! Moze i tak wygladają wesela u was w rodzinie , ktorych tak bardzo sie boicie ale ja mam zupelnie co innego na mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie co? Jakie zabawy? Jakie przyśpiewki? Naprawdę szczerze jestem zainteresowana. A nóż uda Ci się mnie przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale to jest wesele z lat osiemdziesiątych gdzieś w Polsce na peryferiach,chyba się to zmieniło nie sądzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała dowiedzieć się jakie w takim razie jest prawdziwe wg was wesele?? Bo skoro tylko potraficie krytykować czyjeś to widać, że macie jakiś swoj wzor wesela... a ja bym chciała go poznać. A zatem jakie zabawy, jakie przyspiewki?? Każdy jest tego ciekawy jak wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wesela były,są i pewnie będą podobne do siebie,a przynajmniej w Polsce,co tu zmienisz...każda zmiana,zaniechanie czegoś,powoduje że,wesele tak zwyczajnie nie jest weselem,tylko staje się imprezą typu imprez \"integracyjnych\"dla załogi w bogatych firmach...zjeść,wypić,ładnie się uśmiechać do szefostwa,a potem o określonym czasie wp******ać do chaty i miłe chwile długo wspominać.Wesele nie powinno być dla garstki balowników,ale dla wszystkich gości,przy dobrej kapeli,która wie co ma grać przed północą i po północy,co do tych gości powiedzieć,czym zabawić w sposób kulturalny,spontaniczny..itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie DJ potrafił zabawić gości (a nie garstke he he), organizował kilka fajnych i kulturalnych (czyt. bez podtekstu seksualnego) konkursow, itp. Był fantastyczny, goście bawili się do 5 rano.... Nie wiem o czym ty piszesz... jakie imprezy integracyjne?? Jakie \"wypierd... na chatę\" ?? Moje wesele było zorganizowane dla wszystkich gości i wszyscy bez wyjątków świetnie się bawili (dzieci, młodzież, osoby starsze) . A i mogłabyś wreszcie napisać jak wygląda twój wzór wesela, bo do tej pory nic nie napisałaś... co z tymi przyśpiewkami (he he), oczepinami, itp.... czekam cierpliwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viss
ja wybrałam zespół, gdyż bardziej odpowiada mi żywa muzyka. Ale stanowczo bez zabaw na pograniczu debilizmu(tanczenie z balonami pomiędzy, cyz też zbieranie fantów, albo co najgorsze zdjęcie stanika bez rozbierania- zgroza). Z chęcią zrezygnowałabym z oczepin, ale stwierdziłam, ze to przesada niech goście mają jakąś rozrywkę inną niż ciągłe tańce. Zespól jest sprawdzony, sama miałam przyjemnośc bawić się gdy grali i podobało mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera.Baska
Powiem to samo co wiekszosc przedmówczyn, tylko dobry dj wodzirej potrafi zrobic dobra impreze weselna, tak zeby wszyscy sie pobawili. Zespoly juz powolutku odchodza do lamusa, rozumiem jesli ktos robi wesele na ok-100 osob to moze se zamówic fajny zespól , ale taki dobry to bierze powyzej 3000 zl i trzeba go zamówic 2 lata przed. Dlatego na moim weselu zdecydowalam sie na pewnego dj wodzireja , ktory jest polecany przez ludzi a takze przez restauracje, takze to sa Najlepsze gwarancje na udana impreze co?? . Dj na moim weselu potrafil zabawic wszystkich, mlodych , starych i nas czyli mloda pare, moge zostawic wam namiary , jak ktora bedzie chciala , facet jest z katowic i juz gral na 3 weselach u moich znajomych, tez im sie podobalo bardzo, takze... pozdroofki . baska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeraDo Bólu
dj , dj i tylko dj! moze ci zapewnic kochana dobra i udana zabawe. Oczywiscie Niewybieraj czlowieka z NIKAD- lub z internetu co sie oglaszaja , BRON BOZIE!!! .To musi byc osoba sprawdzona, polecana przez kogos, najlepiej przez jakis lokal gastronomiczny. Wtedy znajdziesz specjaliste od zabaw i dobrej muzyki. Nie wybieraj tych mlodych wiekiem dj ktorzy sie oglaszaja, bo oni graja w klubach dla mlodziezy , a wesele to jest inna bajka i zupelnie inny swiat. powodzonka. ps-nikogo nie polecam bo zostanie to zle odebrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_krk
Witam. Interesuja mnie opinie o zespole Wilkstar z Krakowa. Czy u kogos ten sklad juz gral? Prosze o odpowiedz,bo niebawem bedziemy sie musieli zdecydowac na jakis zespol.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×