Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość Sonik-87
Odstąpię termin i salę na wesele w restauracji Artor w Rydułtowach 1.06.201 kontakt 791362415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonik-87
Odstąpię sale na wesele 1.06.2013 rok Artor Rydułtowy tel. 791362415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulenkaaa
do blablablablaaaa w takim razie dziękuję za odpowiedz teraz to już się pewnie na niego zdecydujemy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusia Jbie
Bardzo ładną salę teraz otworzyli w zajeździe Karliczek w Świerklanach, warto tam sobie teraz podjechać bo są w trakcie przerabiania całego zajazdu na dom weselny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daanka
Może ktoś się podzielić manu weselnym z Chaty Staropolskiej..?? Będę wdzięczna o przesłanie na e mail danielaa19@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1012
Organizacja wszelkiego rodzaju imprez ;wesela,chrzciny,urodziny,komunie,osiemnastki itd) w miejscu wyznaczony przez klienta np sale OSP,Domy Kultury .Ty nie musisz tracić czasu na zakupy my to zrobimy za Ciebie.Menu ustalamy z klientem. Telefon kont.515735211 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała122231132222
jakieś opinie na temat gosciniec wodzislawski? cena za jeden dzien niby 160zl a za dwa dni wesela 200zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka1990
Szukam sali weselnej na 180-200 gości. Czy ktoś może mi coś polecić? Proszę o opinie na temat zespołu Sami Swoi 2. Słyszałam, ze są świetni, grają i zabawiają genialnie, a kogoś takiego szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tinka
polecam salę u Kaczyny w Rogowach lub nowy dom weselny ANNA w Gorzyczkach a zespół jest OK ale nie należą do tanich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka1990
Sala u Kaczyny - odpada, a Anna w Gorzyczkach jest za mała... Już sprawdzałam... Słysszałam też, że zespół Mar'sel jest niezły. Zna ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1012
Duża sala jest w Boryni,OSP Pielgrzymowice,Warszowice .Kilka razy właśnie na tych salach organizowałyśmy duże wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tnka1990
Napisz do nas na maila a podrzucimy parę propozycji restauracji , kontakt@ha-part.rybnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczeństwo
W styczniu byliśmy na weselu,grał zespół Ares z Gołkowic.Od razu podpisaliśmy umowę.Rewelacyjna zabawa,prowadzona,w naturalny sposób,bez sztucznego "ę","ą".90% gości non stop na parkiecie.Grali czasami i po 7 kawałków, świetne zabawy dla dzieci i dla starszych......,po północy.Ich zdanie,które podzielamy w 100% ,jest takie ,że szukanie zespołu w internecie ,lub wszelkiego rodzaju sztucznych agencjach artystycznych, to ogromne ryzyko,które często na weselu jest sporym zawodem,i decydując się na wybór zespołu,warto posłuchać taki zespół na żywo ,na weselu , ,albo zabawie.Nie mają strony internetowej,dlatego może o nich tak "cicho" ,na różnego rodzaju forach,czy reklamach,bo po prostu grają często ,a Kto chce to ich znajdzie.My znaleźliśmy,na szczęście.Za zgodą Pana Grzegorza podaję numer tel.698313390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małalalalalalaj
moim zdaniem sugerowanie się zespołem/dj tylko tym jak grają i jak bawią się ludzie to trochę ryzykowne... bo jakkolwiek by nie grali dobrze czy źle to wiele zależy jakich mamy gości... jeśli są sztywni i nie potrafiący się fajnie bawić to nawet najlepsi ich nie zadowolą.. mam koleżankę, która śpiewa w takim weselnym zespole i raz miała takie wesele, gdzie goście chcieli same smętne ballady.. jak zaczęli grać coś szybszego to wszyscy się tracili no i np ja szukając zespołu i sugerując się jak się goście bawią to w tym przypadku na pewno bym nie wybrała zespołu (a to ewidentnie wina gości a nie grających)... ale to pewnie wyjątkowe sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z narzeczonym tez zastanawiamy się nad Chatą Staropolską, nie widziałam żadnych opinii, więc też czekam aż ktoś sie zaraz tu wyspowiada:) Aktualnie płaci się 500 złoty zaliczki Do Daanka: Mam aktualnie dwa menu , za 175zł i za 150, jeśli nikt ci jeszcze nie wysłał to mogę zeskanować je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ma może ktos menu z Zaajazdu u Danusi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daanka
do Bananek.4.u Dziękuje, ale już mam te menu:) My wpłaciliśmy 1000 zł zaliczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka niebieska
A widział ktoś tą nową salę w zajeździe Karliczek w Świerklanach? Tam to jest w remoncie i ma byc przerobione, ale sala juz jest i wiele osób sie nie spodziewało, ze tam taka sala wgl może byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chętnie odstąpię wolny termin w Chacie Staropolskiej, tj. 12.08 ( niestety poniedziałek) proszę pisać na priv. I niestety do wszystkich zastanawiających się dlaczego odstępuje ten termin i jak to jest z Chata staropolska, pozwolę sobie napisać kilka slow. Zrezygnowaliśmy po 1 bo zmieniły nam się priorytety ( mieszkanie, studia etc) po 2.bo kilkanaście razy byliśmy zbywania, ceny i koszta się zmieniały ( na początku za osobę mieliśmy płacić 140 zł, bo to poniedziałek, a potem okazało się ze 150, kucharz nas przyjmował i odwoływał, z szefem nie można było się w ogóle spotkać. Kelnerzy zapisując nas na spotkanie, potem okazuje się ze nie w tej chwili przyszliśmy. Kiedy chcieliśmy odebrać zaliczkę, a prawnik powiedział, ze mamy taka możliwość, dowiedzieliśmy się od żony szefa, że nam nie oddadzą, bo na pewno bierzemy wesele w innym miejscu, co jest nie prawdą, bo go nie bierzemy, a zaliczka jest zwrotna. Cóż, nie namawiam Was do rezygnacji, ale tak poważnie, to dziwnie tam maja z tą obsługą, kosztami etc. Aha i zwróćcie uwagę, że my nie dostaliśmy, żadnej umowy, tylko WZ na wpłatę zaliczki, po prostu kiedy ją chcieliśmy dowiedzieliśmy się, że nie mają egzemplarzy wydrukowanych, a szefa nie ma do podpisania umowy--> dziwnie tak. Pozdrawiam, Klaudia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daanka
do Kla2205 No to troszkę dziwne co piszesz. Rzeczywiście kucharz jest trochę mało przyjemny a to z nim podpisuje się umowę, ale nam udało się umówić i spotkać bez problemu. Dostaliśmy też umowę i karteczkę za wpłatę zaliczki. Zaliczka nie podlega zwrotowi w razie zerwania z umowy. Tak piszę w tej umowie którą dostałam z Chaty Staropolskiej i tak też jest zapewne wszędzie. Dlatego ja bym nie liczyla na zwrot tej zaliczki.. A z drugiej strony jak można wpłacać na cokolwiek w zaliczkę bez przeczytania umowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do DANKA, tylko wlasnie chodzi o to, ze z nami umowy nie podpisali, wiec po wizycie u prawnika, mamy prawo do zwrotu zaliczki i takie tez stosowne pismo w naszym imieniu zostalo dzis wyslane. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaijfamcop;l,
Jakieś opinie na temat Avanti w Bluszczowie ktoś ma? Bo sala interesująca, a podobno jedzenia mało i cena wysoka, ktoś ma jakieś opinie? Może coś napisać to pilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X-Trim
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą Zespół X-Trim Jastrzębie-Zdrój www.x-trim.cdx.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×