Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość jastrzebiankaa
okrągłe stoły są jeszcze w Koronie w Rybniku, a co do sal to macie racje-tragedia No ale ludzie piszą ładna sala w Wiktorii, Arce, Megalicie czy u Danusi to jedziemy a tam brakuje tylko gołębi i serca z balonów żeby osiągnąć najwyższy poziom kiczu...Nie wspominając już o pokojach u Danusi, przed wejściem radzę założyć okulary przeciwsłoneczne bo kolory mogą porazić! Mi się już odechciało wesela, 27 sal zjeżdżonych i nic! Jak coś znajdziecie warte uwagi to podeślijcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Bolek i Lolek -> ok, napisałaś mi jakie sale oglądałaś, ale nie napisałaś, które Ci się spodobały. Chyba, że żadna z nich :P Możesz nas trochę nakierować, abyśmy mogły coś doradzić. Pamiętaj, że namiot wygląda pięknie, ale finansowo wyjdzie tak jak sala, albo i drożej. Firmy, które wypożyczają namioty doliczą sobie za złożenie/rozłożenie namiotu, dojazd do klienta, podłogi, stoły, krzesła i oczywiście toalety. Tak mnie zastanawiało jak bym korzystała z toi toia w sukni ślubnej... :D Widziałyście Brawo w Tworkowie? Terminy zaklepane i chyba ceny nie są takie atrakcyjne, ale może się wam spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek i lolek z jastrzebia
Podobała się nam wizualnie Avanti, ich oferta nie jest zła, ale nie najlepsza, ładnie wygląda Contra, ale ja chcę na swoim weselu candy bar,itp. a tam nie ma możliwości przygotowania tego dzień wcześniej, tort też trzeba wybrać wg ich wzoru. Ja chcę biały tort w stylu angielskim z żywymi kwiatami. Może ktoś się orientuje, gdzie takie robią przy okazji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikii88
do Bolka i lolka - dokładnie taki tort widziałam na weselu w zamku w chałupkach. Ogólnie lokal zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Godny polecenia dla tych co lubią styl retro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Bolek -> akurat wczorak koleżanka podesłała mi adres cukiernii w Wodzisławiu: http://www.cukierniasokol.pl/oferta/torty-pietrowe/ Nie widzę z żywymi kwiatami, ale myślę, że jeśli będziesz chciała to Ci taki zrobią. Wracając do lokali: Wodziałaś Bravo? Albo Astorię w Mszanie (w tym lokalu nie byłam, ale słyszałam, że podobny do Bravo). A co sądzisz o Anielskim Młynie (Pogrzebień) albo Gościnnym Domu (Rydułtowy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urshaw
Ostatnio oglądałam Contre, w której byłam w lipcu ubiegłego roku na weselu jako gość. Byłam mile zaskoczona: Obsługa i właściciel: klasa-nie było mowy o brudnych i pełnych resztek talerzach, wszystko płynnie, na bieżąco uzupełniane i wymieniane.. Jedzenie: dużo i pyszne, a na koniec imprezy cała reszta spakowana i oddana Młodej Parze. Miejsce: nie zrobiłabym tam wesela na więcej niż 100os, bo wydaje mi się, że byłby ścisk(mówię o parkiecie do tańczenia). Obejście(ogród) nieduży-dzięki temu goście nie rozchodzili się zanadto. Ogólne odczucia na plus! A po remoncie robi wrażenie. Jest jaśniej, schludniej, bez sztucznych kwiatów... Na spotkaniu właściciel był miły i odpowiedział na wszystkie moje pytania, sprawiał wrażenie bezproblemowego.. Z informacji jakie otrzymałam min wynika, iż menu można modyfikować np ciasto, czy tort nie trzeba mieć od nich, nie wiem o ile się zmniejszy cena, ale jeśli komuś zależy, to jest taka szansa.. A jedyne chyba, co mi się nie spodobało to informacja, że dekoracji sali nie możemy we własnym zakresie przygotować. Ok, fajnie, że kwiaty są w cenie i nie trzeba się tym martwić, jednak wolałabym mieć wpływ na to jaki przynajmniej kolor kwiatów będzie.. No nic myślę, że to kwestia jeszcze do omówienia.. To tyle z tego co mi do głowy na tę chwilę przychodzi.. Może i Wy coś wiecie nt tego lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Mogę posłać ci na maila? Uważam, że tekstu jest za dużo, by zamieszczać na forum. I pamiętaj, że do wszystkiego można się dogadać indywidualnie i menu jest tylko proponowane. Poza tym, nie jestem przecież upoważniona do udostępniania ich menu. Może to nic takiego, ale jednak... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygirl jak możesz to puść mi na email katiacz@o2.pl to menu z Avanti bo tez sie zastanawiam nad Avanti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma inny gust. Ja osobiście boję się, że z narzeczonym będziemy szukać tej sali tak długo, że w końcu "nasz" termin już wszędzie będzie zarezerwowany... Jeśli chodzi o moją wcześniejszą wypowiedź: Arka jest ok (jak na mój gust). Może właściciel miał gorszy dzień bo unikał odpowiedzi na nasze pytania np. dotyczące menu dla kamerzystów czy zespołu. Z kolei kiedy mówiłam z moim znajomym (miał tam wesele w zeszłym roku) to miał bardzo pozytywne zdanie i też twierdził, że właściciele są bezproblemowi... W sobotę mamy jechać do Contry na rozmowę z właścicielem i z opinii jakie czytałam na internecie byłam nastawiona na "tak", ale wypowiedź, że szefowa robi problemy mnie znowu zniechęciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
da_ga -> Jeśli to przeze mnie to nie miałam zamiaru nikogo zniechęcać. Ale tak jak pisałam wcześniej: wszyscy znajomi, którzy organizowali tam swoje wesela mówili potem, że ogólnie OK, bo jedzenie było dobre itd. ale mieli niesamowite problemy z właścicielką. I nie są to odosobnione przypadki. Tak czy inaczej nie wnikałam w ten temat, bo dla mnie kontra odpada (tak jak Pradziad, Bravo i Wrzosy) z prostego powodu: dużo znajomych już miało tam wesela i nie chcemy się powtarzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde zdanie staram się brać pod uwagę i rozważać - w końcu każdy chce by jego wesele było w 100% udane. U mnie znajomi zazwyczaj mieli w Leśnej Perle albo w Arkadii. Niejako problemem jest też ślub mojej siostry w Dworku nad Stawem - wszyscy z rodziny zachwycają się tą salą, a ja nie chce tam swojej zabawy (właśnie z powodu wesela siostry). Oj ciężko widzę wybór tej sali... Jak już wszystko jest w sumie super to albo mało miejsca, albo cena taka, że szkoda gadać... Może jesteście w stanie polecić jakieś ładne sale z dobrym jedzeniem i obejściem? Koleżanka mi polecila Evergreen, może warto tam się przejechać i zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam do da_ga jeżeli rozważasz U Iwony lub Wrzosy to moim skromnym zdaniem nie zastanawiaj się aż ktoś inny termin Ci zabierze - te sale to pewniaki -jedzonko naprawdę super.Contra oraz Arka również pod tym względem jest ok ( a na marginesie goście i tak tego wszystkiego nie skosztują i nie przejedzą) Wystrój to już sprawa indywidualnych preferencji i upodobań - natomiast plus tych sal to to że każda ma jakieś obejście wokół-mniejsze lub większe ale jest. pozdrawiam i życzę udanego wyboru Krzysztof www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek i Lolek z Jastrzębia
Cóż.... mojej znajomej włascicielka w Contrze powiedziała " że już nie wiem co wymyślić" bo chciała dzieciom pokaz fajerwerków zorganizowac :) Jedzenie każdy tam chwali, sala piękna, ale ja chce swoje kwiaty o swoje dekoracje, chcę stół z księgą gości, miejscem na zdjęci, a tego nei da radę tam dzień wcześniej zorganizować. Dlatego odpada. Bravo to taka starsza wersja Avanti, z tego co oglądałam. Myślę, że Avanti to po prostu skopiowała :) Nowa Astoria mi się nie podoba. Lepsza Avanti. Ja jeszcze znalazłam jedną opcję... czekam na info co i jak i w jakiej cenie... coś co u nas nie jest takie jeszcze oklepane, zobaczę co mi napiszą... Cóż, więszkość naszych sal jest taka, że przypasuje tym, którzy chcą, zeby wszystko zostało za nich zrobione i przyszli na gotowe wesele, nei wymagają zbyt wiele. Ale jeśli ktoś chce zrobić cos więcej, a przecież wszystko powoli idzie w takim kierunku i w przyszłości będzie zbliżone do dekoracji np. podczas angielskich ślubów, to oferta powinna być dopasowana do klientów, elastyczna. Wszędzie się chwalą, że dopasują sie do klienta, a jak jedziesz, pytasz, okazuje się , ze g.... prawda. Dla nich liczy sie żebys się tylko zjawiła w dniu ślubu zjadła co miałaś zjeść i koniec. Wszystko inne, co wymaga indywidualnego podejście jest błeeee.... niestety liczy się ilość, a nei jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
O ile się nie mylę, to w Annie w Gorzyczkach możesz "zaszaleć" ze swoją dekoracją, ale nie wiem czy Cię ta sala w ogóle interesuje. Jaka jest dodatkowa opcja? Podzielisz się informacją? :D Jeśli chodzi o własne pomysły na weselu to masz całkowitą rację! Niedawno dzwoniłam do Leśnej Perły i tam manager powiedział, że mają swój "prestiż" i nie zgadza się na edytowanie menu. No to skąd ten prestiż skoro para młoda nie ma u nich nic do powiedzenia?! Ja bym chciała wiele rzeczy zmienić m.in. tort (chciałabym z cukierni własny wzór) i chciałabym zrezygnować z jednej kolacji, bo mój ślub będzie raczej ok. 14:00 i wtedy mogę sobie pozwolić na odstawienie np. bograczu... W Avanti zachęca mnie otwartość na jakiekolwiek zmiany, ale kurcze, te terminy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek i Lolek z Jastrzębia
nie wiem czy w Avanti otwartość na pomysły bedzie miało zastosowanie przed ślubem :) byłam mocno na nich napalona, ale przemyślałam sobie wszystko i stwierdziłam, że to nie do końca to czego szukam. Dobrze wiedzieć, że w Leśnej Perle nie można mieć własnego tortu, chciałam jechać zobaczyć, ale w takim razie zrezygnuję :) Chcę mieć swój tort i już :) Takie torty w ofercie widziałam tylko w tym dworku na Bziu w Jastrzębiu. Pisałam, ze dworek sam w sobie super, wejscie, hol.... ale sala weselna składa się yak naprawdę z 5 pokoi, z czego w największym jest miejsce do tańczenia, niektórzy goście nie będą się widzieć wzajemnie :) No i ten kolor na scianach..... czekam aż pojawią sie zdjecia na ich stronce. Jesli chodzi o dodatkową opcję to jeszcze nic nie wiem, jak tylko się czegoś dowiem to oczywiście się tym podzielę. Już nawet myślałam, żeby obok jakiej remizy namiot postawić:D Jedzenia miałabym na pewno dość a i reszta zrobiona po swojemu. Ale te remizy co ja znam są nieciekawie usytuowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Do Leśnej Perły możesz zadzwonić i zapytać o tort. Ja pisałam, że nie pozwalają na edycję menu w sensie jakiś zmian lub by coś wyrzucić, ale może na tort się zgodzą. Co masz na myśli odnośnie Avanti? Co Cię zniechęciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktaktak
Proszę o wypowiedzi osób które była lub planują ślub w Hotelu Amadeus w Jastrzębiu.Jakieś opinie będą pomocne. Przy okazji zapaytam czy korzystał ktoś z usług Dj Fenomena Przemka Króla ??? Proszę o opinie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktaktak
czy zamawiał ktoś zaproszenia za strony amelia wedding?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Hotel Amadeus w Jastrzębiu? Chyba chodzi o Wodzisław Śl... Ja bym odradziła, jedzenia jest mało i dziwnie podawane. Ale może ktoś ma inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktaktak
tygirl ja tam robie niestety dziwnie to zabrzmi ale robie bo musze i tak sie czasem obawiam tego amadeusa malo jedzenia picia tylko litr wody niegazowanej albo soku na osobe na calonocna impreze ! klimat grobowca ! wszedzie te marumry! mam nadzieje ze bedzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Hm... To nie moja sprawa, ale dlaczego musisz? Skoro Ci się nie podoba i obawiasz się pewnych spraw to może spróbuj odstąpić termin, albo poszukać innej sali. Czasami nawet jak zaliczka przepada to wychodzi taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktaktak
trudno... juz mam wszystko dopiete na ostatni guzik wiec nie bede rezygnowac ale powiem tak : chyba nikomu bym na dzien dzisiejszy nie polecila tego lokalu , w kazdym badz razie po weselu na pewno wroce na forum i napisze jak bylo , swoje odczucia , bo bardzo malo jest opinii o amadeusie wlasciwie nie ma zadnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek i Lolek z Jastrzębia
Ja w Amadeusie miałam studniówkę z 6 lat, nie zachwycili mnie wówczas, chociaż w ubiegłe lato robiła tam wesele koleżanka i jej się podobało, przy czym ona zawsze była tym hotelem zauroczona nie wiedzieć czemu ;/ Goscie mówili, że jedzenie średnia, ale pani młoda twierdzi, że wszyscy byli zadowoleni :) otóż prawdy nigdy się nie dowiesz;) Mnie to miejsce jakoś się nie podoba, no ale sama nie byłam tam na weselu, więc trudno coś więcej powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek i Lolek z Jastrzębia
Sorki za to pismo :) Piszę, żeby jak najszybciej odpowiedzieć i nie zwracam uwagi jak to wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktaktak
no wlasnie podsumowujac (jedyne co wiem z autopsji i z opinii z neta): - jedzenia mało -jedzenie takie sobie - lokal jak sarkofag :)dobry na halloween -picia mało miałam tam studniowke i pamietam ze jakas babka chodzila i zagladala pod stoly , pamietam takie niedobre krokiety z barszczem i najgorsze dostałam szklankę w której były odłamki szkła z innej szklanki - aż mi włosy stają dęba jak sobie to przypominam ..... ktos kto mi soku nalewal to zauwazyl i oddal ta "szklanke niespodzianke" obsludze - a jakby nie zauwazyl to co? smutne naglowki ? "smutny final imprezy studniowkowej"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Teraz to mnie przeraziłaś! Wciąż chodzi za mną pytanie, dlaczego się na to zdecydowałaś. Ale ok, nie moja sprawa. Do Bolka i Lolka -> jakoś dziwnie mi się czyta Twoje posty, bo czasami mam wrażenie jakbyś wyrażała moją opinię :-| Czy my się znamy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktaktak
Tygirl takie zycie ze nie wszystko mozemy wybierac sobie sami :) wszystkie nastepne imprezy bede robic w plenerze tak sobie obiecalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek i Lolek z Jastrzębia
A dlaczego musisz to mieć własnie tam? Ja ze wszystkich omawianych sal wolałabym coś innego, niż Amadeus, tzn. tam nie musi być w cale źle.. ale skoro nie jestem pewna? Na ile osób macie wesele? Zmieścicie się tam w salach, czy będziecie musieli tańczyć na holu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×