Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość sandraa20
Ponawiam pytanie, czy ktoś był na weselu w Chacie Staropolskiej w Mszanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka miala wesele w "dworku zielone wzgorze" i jestesmy nie mile zaskoczeni,lokal jest w naprawde w urokliwym miejscu i jest bardzo elegancki jezeli chodzi o wizywalny wystroj , obsluga bardzo mila i sympatyczna,ale jezeli chodzi o jedzenie to odradzam , podawane byly w malych ilosciach i dawalo sporo do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez miałam w zielonym ale ja płąciłam za wypasiony zestaw,u mnie dużo jedzenia zostało,podstawowy zestaw jest stanowczo za mały,koleżanka miała po mnie i właśnie wzieła ten zestaw podstawowy to dla orkiestry nie dali drugiego dania bo głodni goście wszystko zjedli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiak 1234
hej a co myslicie o domu przyjec agata dobre jedzenie tam maja bo sala nam sie podoba i sie zastanawiamy ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzebiankaa
hej jedzenie w Agacie bardzo dobre tylko sala jest tragiczna, ale to kwestia gustu A czy ktos cos wie o parku lesnym u Kaczyny w Rogowie i o Cyprianowce?????????????nie chodzi mi o wystroj itp tylko jedzenie i obsluge a takze jakies informacje o zespole kurant? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz podać str zespołu kurant a jak chodzi ci o Park Leśny to byłam tam na weselu no i raczej wszyscy byli zadowoleni z jedzenia dla mnie było wystarczająco dużo i smaczne obsługa była bez zarzutów zespół sprawdził się na 100 procent raczej wszyscy z wesela byli bardzo zadowoleni obejście urocze pozdrawiam i życzę dobrego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam contre z wodzisławia, teraz po remoncie sala naprawde godna uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół BLACK DANCE aktualnie katastrofa. Doszły także do mnie wieści że wiele osób zrezygnowało z nich po zmianie składu zespołu, oraz że byli na tyle bezczelni że nawet zaliczki nie zwrócili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzebiankaa
dzięki za odpowiedź odnośnie parku leśnego, no wlaśnie zespół kurant nie ma strony, słyszeliśmy o nich tylko z polecenia różnych wlaścicieli sal dlatego też szukam osób które miały okazję ich posłuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 786
Witam byl moze ktos na weselu w astori na nowej sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybór parku leśnego u Kaczyny moim zdaniem jest dobrym wyborem ładna sala urocze obejście dodaje uroku a co do tego zespołu to ja mam wątpliwość czy to dobry wybór ale to wy decydujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na weselu w Dworku Zielone Wzgorze i postanowilam ze moje wesele tez sie tam odbędzie! Naprawde bajeczne miejsce. Pyszne jedzenie, no i wyglad dworku... ale sie rozmarzylam. nie moge doczekac sie juz wlasnego wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ten zielony dworek i fajny ale ma bardzo hujową stronkę z której nic nie wynika,z sali to tylko migawki,nic nie wiadomo o weselach,nie wiadomo o menu,ktoś kto nie był to ,na pewno w ciemno nie będzie jechał zeby zobaczyć jak wyglada sala i na ile jest osób,i czy są pokoje do odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzebiankaa
no to jak cos wiesz o tym zespole to prosze o szczera opnie bo ja ich wlasnie nigdy nie slyszalam, napisz co tam jest nie tak z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzebiankaa
ludzie darujcie sobie to zielone wzgorze od tylu lat kazdy narzeka na ten lokal a wy dalej watpliwosci macie, jedzenie tam jest tragiczne, juz chyba nikt z Jastrzebia sie nie da tam naklonic na zadna impreze.... a szkoda bo lokalizacje maja fajna i lokal tez nie jest najgorszy ale cala reszta kuleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż muszę sie przejechać do tego zielonego wzgórza,sprawdzę co tam tak na prawdę oferują bo jak ktoś napisał ze stronki to nic się dowiedzieć nie można,nawet powiem ze stronka zniechęca do obejżenia tego lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattitka
Witam. Czy ktoś może organizował wesele w ARCE w Jankowicach ?? Z narzeczonym wybraliśmy własnie tą restaurację, ponieważ BARDZO nam się wszystko spodobało, ale chcielibyśmy jednak dowiedzieć jakie wspomnienia mają Ci, którzy tam organizowali swoje wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Jeżeli chodzi o "Arke" w Jankowicach to bardzo polecam:) byłam tam już na wielu imprezach i za każdym razem wszystkim się bardzo podobało:) Sama za niedługo mam tam wesele:) jedzenia jest bardzo dużo, obsługa też bardzo miła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś jeszcze miał wesele w Arce w Jankowicach i mógłby o niej coś powiedzieć? Bo też się zastanawiam nad salą i ta bardzo mi się spodobała ale chciałabym wiedziec co inni myślą o tej właśnie sali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dorwiesz termin w arce to nie masz co się zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota11
no dokładnie bez porównania z innymi lokajami, jedzenia mnóstwo a ile do domu jeszcze dostaliśmy masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w "Arce" we wrześniu na weselu i mogę z czystym sumieniem polecić ten lokal!! Sala bardzo ładna i duża, obsługa sympatyczna a jedzenie było przepyszne! Sama mam tam wesele w przyszłym roku :) Czy ktoś w ostatnim czasie był gdzieś na weselu lub innej imprezie na której grał zespół "Impuls"?? Proszę o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam w Arce,grają fajnie,laska fajnie się prezentuje,znaczy sie nie ubiera się wyzywająco,ubiera spodnie albo długie spódnice,podobno są tani i nie piją alkoholu n a imprezach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm co do impulsów to powiem, że trzeba ich najpierw posłuchać bo słyszałam podzielone wersje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już żonka
kochani ....własnie jestem po moim weselu i pragnę uroczyście oświadczyć że zespół DRACO to jest to o czym marzy każda para młoda,w ten cudowny dzień.Grają po 40 min,do godziny ciągiem jeśli sala szaleje max 15 min .przerwy i znowu muza...goście szaleli do różnej muzyki, starej czy najnowszych hiciorów. warci swojej ceny .....tylko dla zainteresowanych jedzcie posłuchać ich na żywo.. pozdrawiam..Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w ten weekend na weselu w Leśnej Perle w Radlinie. Nie słyszałam wcześniej o tej sali i miło się zaskoczyłam. 120 osób i dużo miejsca do tańczenia. Naprawdę dobre jedzenie, gorące i szybko podane. Widać że się starają bo menager chodzi i sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa24
Witam. Mam problem jak Wy wszystkie bo nie potrafię się zdecydować na sale... Oglądałam już sporo i przykuła moją uwagę sama " U Iwony". Co o niej sądzicie bo za parę dni jadę podpisywać umowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka...
Byłam ostatnio na weselu w Restauracji Europa w Orzepowicach .Obiekt godny polecenia fajna sala i bardzo dobre jedzenie, mają też pokoje hotelowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też byłam na weselu,fajnie robią bo na wesele zamykają cały lokal ,no i na wesele ściągają pijackie parasole z napisem tyskie ,wszystkie pokoje dają gratis,jedzenie też pyszne a tort to niebo w gębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałaś o "Iwonę". Byłam i było OK, ale bez szału. Bardziej podobało mi się w Leśnej Perle Byłam tam juz 2 razy i za każdym razem bylo super. Jedzenie pyszne i nie do przejedzenia. Nigdzie nie pije barszczu bo mi nie podchodzi, a tam za każdym razem wypijałam cały.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×