Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość gość
Do Banankowa Ja znowu słyszałam mnóstwo dobrych opinii o Chacie Staropolskiej w Mszanej i to właśnie w głównej mierze o jedzeniu tam podawanym. Sama wybrałam to miejsce na swoje wesele. Myślę,że nie ma się czego obawiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do Contry, to byłam tam w sierpniu na weselu. Sala bardzo ładna, robi wrażenia i jest bardzo elegancka. Jedzenie dobre, ale tort był obrzydliwy. Z tego co młodzi mówili to okropne problemy robi szefowa.. Kompletnie nie można się z nią dogadać. Robi problemy z tzw d-u-p-y strony. M.in. w podpisywanej umowie jest informacja, iż alkohol we własnym zakresie, a przy ustalaniu meni przed samym weselem okazuje się, że piwo muszą wziąć z lokalu i nie mogą mieć swojego... no i tak wszyscy goście musieli pić Żywca... Było wiele taki głupich absurdów... Generalnie wesele się udało, ale ile nerwów to kosztowało młodych i ich rodziców to tylko oni wiedzą.. Ale sala piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banankowa
Dziękuję serdecznie za odpowiedzi, czuję się uspokojona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt o wlascicielce contry kraza juz chyba legendy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o torty to w tym roku byłam na 7 weselach i tylko raz trafiłam na pyszny tort,czekoladowy z bitą śmietaną i wiśniami,pycha ,taki delikatny i rozpuszczał się w ustach,i taki fajny mokry,większość tortów które jadłam to były bardzo suche,były źle przechowywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola11111
Ja byłam gościem na weselu w restauracji Koniczynka w Pawłowicach, jedzenie rewelacyjne i bardzo dużo , obsługa bardzo miła i sympatyczna, sala śliczna, pięknie ustrojona, bardzo dużo kwiatów, i pokoje dla gości weselnych za darmo i nie dlatego ze Państwo MŁodzi za nie zapłacili tylko to taki prezent od Restauracji ;) BARDZO polecam aaa zainteresowanych odsyłam do strony http://www.gdziewesele.pl/Hotele/Hotel-i-Restauracja-Koniczynka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XTrim
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą: Zespół Muzyczny X-Trim Jastrzębie-Zdrój www.x-trim.cdx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z zespołów spokojnie mogę polecić Sweet Song z Wodzisławia Śląskiego, byłam w sierpniu na weselu jak grali (jako delegacja) i było super. Z tego co wiem, to bez problemu można do nich wpaść na próbę posłuchać jak grają, zabawy i konkursy dostosowane do życzeń młodych. Na weselu było widać że po prostu im się chce i że to co robią bardzo lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w tym roku na 3 weselach: Leśna Perła, Arka i Dworek na stawem. Dla mnie absolutnym faworytem jeśli chodzi o jedzenie, wystrój i obsługę to jest Leśna Perła. Nie można się było niczego doczepić w przeciwieństwie do 2 pozostałych lokali. Dworek nadrabiał trochę obejściem, ale za to jedzenie najgorsze - mięsa były bez smaku i wszystko było jakby niedoprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, mamy wesele za 1,5 roku i potrzebujemy jakiś fajny zespół . Możecie kogoś polecić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie narzeczeni! W sobotę odbył się nasz ślub i wesele:) Przyjęcie weselne odbyło się w Astorii na nowej sali. Wszystko wyszło idealnie- jedzenie, obsługa. Właściciel otwarty na wszelkie propozycje nowożeńców i NIEPRAWDĄ jest (jak pojawiło się gdzieś, we wcześniejszym wątku), że każe kończyć imprezę o 3 rano. Wynajmowaliśmy także pokoje na piętrze- goście bardzo zadowoleni, pokoje duże i zadbane, z łazienkami. Rano na gości czekało pyszne śniadanie. Naszą imprezę prowadził DJ Grzegorz Sobik, którego gorąco polecamy. Na początku "starsi" ;) goście podchodzili do niego sceptycznie ("DJ na weselu??? Bez kapeli nie ma wesela"), ale później parkiet był zawsze pełny. Do tego zabawy- śmieszne, ale ze smakiem i dla dzieci i dla starszych. Na efekty pracy kamerzysty i Pani fotograf musimy jeszcze poczekać, więc nie mogę na razie ich ocenić. Powodzenia dla WAS! Pozdrawiam: jbie44330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pokoje mieliście gratiś czy płąciliście,bo nam właściciel powioedział ze jak będzie 100 osób na weselu to wszystkie pokoje gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki177
Mamy do oddania termin 18.06.2014r. w Domu Weselnym REGE w Bieńkowicach. Wpłacona zaliczka: 1000 zł Cena od os.: 125 zł (z napojami max. + 25zł/os., tortem, pokojem, i innymi) Salę zwalniamy ze względów logistyczno-organizacyjnych (mieszkamy aktualnie we Wrocławiu i cały plan poszedł w łeb). Zainteresowanych proszę o kontakt: 609 155 674 lub kiki177@wp.eu Pozdrawiam, Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaciliśmy 60 zł od osoby za nocleg, a gości weselnych było 83 plus 9 dzieci. | jbie44330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula149
Witajcie, mamy wesele za 9 miesiecy i potrzebujemy jakiś fajny zespół . Możecie kogoś polecić??i również kamerzystę i fotografa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny zespół to sektor 4 z Bytomia ale ciężko o terminy na soboty letnie,foto i kam to studio alladyn z Rudy Śląskiej też ciężko,sprubój moze twoje terminy mają wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespół X-TRIM z jastrzębia www.x-trim.cdx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady g
witam! Ewe w piecach polecila mi przyjaciolka, jeszcze nigdy tam nie bylam na imprezie, ale wystroj lokalu bardzo mi sie podoba i wlascielka jest mega super :) z terminami na wesele 2014 moze byc ciezko, nam sie udalo, ale bedziemy mieli wesele w tygodniu. Jedyne co mi pozostaje to znalesc jakis dobry zespol lub dja....podobaja mi sie sami swoi 2, ale niestety wiekszosc moich gosci weselnych juz ich zna, wiec szukam kogos innego. interesowalby mnie dj Kargol, ale nie ma zadnych wolnych terminow :(( mozecie mi kogos polecic, kto poprowadzilby impreze w ich stylu? byl ktos na imprezie z dj Marcinem Sobikiem? co mozecie powiedziec o dj Grzegorzu Sobiku i Dawidzie Guzy (magia-muzyki czy jakos tak) ?? macie jakies inne propozycje?? prosze piszcie na @ szukamdj@gmail.com za wszystkie szczere opinie bede serdecznie wdzieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qlturalna
do Kasiula149 ja miałam do wyboru 4 zespoly .Jeżdzilismy słuchać wszystkie na żywo ....każdy miał fajny repertuar ,fajnie grali ....ale trzeba było na coś się zdecydować.Trochę było z tym problemu ale ostatecznie zagra nam Grupa wokalna draco.Dodatkowo żeby się upewnić w swoim wyborze pójdziemy na sylwestra tam gdzie grają żeby pobawić się do ich muzyki. Kasiula jeśli będziesz chciała to podam ci namiary na pozostałe zespoły które miałam do wyboru...sama zdecydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula149
DO qlturalna dzięki wielkie mogę prosić o namiary tych kilku zespołów:)Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbie44330
do lady g Pisałam we wcześniejszych postach o DJ Grzegorzu Sobiku, był u nas na weselu, na prawdę polecam. Kargola też chcieliśmy mieć, ale termin miał zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sierpniu bylismy u przyjaciół na weselu i grał im zespoł IN PLUS Z CIESZYNA, dwie babki i facet po prostu rewelacja. Kobiety mają taki głos że szczęka opada. Dawno nie słyszeliśmy tak świetnych głosów, Goście czuli sie jak na profesjonalnym koncercie. Ogólnie zespól IN PLUS Z CIESZYNA w niczym nie przypomina naszych tutejszych zespolików, które niestety w 90% niczym sie nie różnią od siebie :/ Sami planujemy ślub i wesele na 2014r. i już ich podkupiliśmy :p :) Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qlturalna
do Kasiula149 Grupa wokalna Draco 502086354 (to ci moi hi hi hi)fajny jest Ravers z Rybnika ,Atlantis ,Fire 604113891.Od tamtych dwóch na razie nie znalazłam numerów gdzieś posiałam ale jak odnajdą się dam znać ,albo na necie sprawdz ... życzę dobrego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na zespół FUEGO ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierzcie mi, te zespoły są na jedno kopyto :( bywam na wielu weselach i mało kiedy się zdzarza, żeby jakiś zespół się przebił nad inne w takim stopniu jak IN PLUS, który wcześniej polecałam. wszystko pięknie i fajne ale z tymi zespołami co piszecie jakiegoś zbytniego szału nie ma, w odróżnieniu od nich zespół in plus ma na prawdę świetny repartuar to po pierwsze a wokalistki uwierzcie mi głosy mają nie z tej planety!!!! P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy czego oczekujesz od zespołu,jeżeli ktoś lubi rokendrola to będzie super się bawić gdy zespół nastawi się na taką muzykę,każdy zespół ma swój styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×