Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość gość
a miał ktoś może wesele w Paradise w Rogoźnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angiolino,masz rację ja pisałam o całkiem innej sali,ale w tej widzę że fajnie stroją na komunię lub chrzciny,te niebieskie świeczki i serwetki to naprawdę fajny pomysł ,od razu widać że to przyjęcie dla chłopczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angiolino90
Gość, a co to za sala która tak samo się nazywa? Z okręgu wodzisławskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzebiankaa
Witam, Osobiscie uzawam, ze jesli masz nie wiecej niz 80 osob, wesele warto zrobic w Cyprianowce, sale przepiekna i nieoklepana, obejscie tez, jedzenie dobre, no sama chcialam tam zrobic niestety sala za mala dla moich gosci. Co do ukladow stolow, pamietam, ze wlascicielka mowila mi ze nie ma mozliwosci w podkowe tylko w te 14to osobowe owalne stoly (maksymalnie 94 osoby ale wydaje mi sie ze wtedy bedzie dosyc ciasno) Co do Retro i Dabrowki ja zrezygnowalam na samym poczatku ze zwgledu, ze nie ma jednej duzej sali tylko 2 male (jedna do zabawy a druga do jedzenia). Poza tym w Dabrowce kilka razy zrazilam sie na nieswiezych rybach (ale nie podczas wesela). W goscincu ten filar na srodku mi nie pasowal, ale reszta byla ok. Co do Avanti, odrzucilam prze brak noclegow, wlasciciel powiedzial mi ze do przyszlego roku zrobia noclegi wiec ucieszylam sie i pytam ile, na co on- 6.... No i bylo po zawodach, ale jesli ktos nie potrzebuje noclegow to sala ladna i jedzenie tez ponoc dobre, pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala weselna
Witam jakie macie opinie o sali weselnej w Arkadi Radlin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angiolino 90 ,ja tę salę widziałam w Gorzycach w okolicy Tarnowa,ale wystrój tej sali o której piszesz naprawdę ślicznie,te komunijne przybrania niebieskie dla chłopca są z***biste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antiba89
Bardzo dziękuję Wszystkim za opinie. Byłam na spotkaniu w Cyprianówce i nadal jestem wprost urzeczona tym miejscem choć troszkę straciło w mych oczach po zobaczeniu łazienek, które od razu porównałam z tymi w Gościńcu Wodzisławskim i które są na bardzo wysokim poziomie. Wiem, że to pikuś i dla płci męskiej nie ma to większego znaczenia tak jak i dla mojego narzeczonego. Nie wiem jak Wy-kobiety, ale ja zwracam na takie detale uwagę. Interesuje mnie jeszcze kwestia obsługi w Cyprianówce czy mógłby się wypowiedzieć ktoś w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godahnjik
W cyprianówce możesz wybrać czy chcesz mieć meską obsługę czy damską,chyba ze mają już obłożenie to dostaniesz tę ekipę na którą kolej,jak masz dużo wolnych mężczyzn to weź płeć damską,dziewczyny są bardzo wesołe i chętnie tańczą z podpitymi wójkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antiba89
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie opinie, już wybraliśmy. W ostatnim momencie po przeliczeniu ilości wszystkich gości i dodaniu kilku osób i wyszła nam ich ponad setka więc Cyprianówka niestety samoczynnie odpadła. Wybraliśmy Gościniec Wodzisławski. Cyprianówka jest świetnym lokalem i wycofuje stwierdzenie, iż toalety są nieodpowiednie, jakoś dziwnie spanikowałam, ale byliśmy tam kolejny raz i jest naprawdę w porządku. Mam nadzieję, że Gościniec to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbie44330
My zdecydujemy się chyba na Astorię- nową salę. Sala ładna, a do tego na piętrze pokoje dla gości. Czy miał ktoś styczność z DJ Kargol, Dj Bartii lub Dj Sobik? Sobików znalazłam dwóch w sieci, chyba bracia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeliika1
Co sądzicie o restauracji Leśna Perła w Radlinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa88
jbie44330 a jak z terminami w Astorii ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antiba89
Do Jeśli chodzi o Tomasza Kargol jest bardzo rozchwytywanym DJ. Dzwoniliśmy pytać o termin, niestety miesiące letnie w roku 2015 już wszystkie ma pozajmowane, ale zawsze warto zapytać. My zdecydowaliśmy się na DJ Mateusza Idzik. Ponoć ma podobny styl prowadzenia Imprez co DJ Kargol. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzebiankaa
Rzeczywiscie nowa sala Astorii jest dosyc ladna ale nas odstraszyl fakt ze wesele musi sie skonczyc o 3 nad ranem najpozniej, ze wzgledu na sasiadow.... cale szczescie ze zapytalam bo nie wyobrazam sobie wyprosic bawiacych sie gosci...a na takim weselu juz tez bylam i wlasnie gral tam DJKargol (ale to nie byla jego decyzja tylko oczywiscie pary mlodej) wiec poscil "to juz jest koniec nie ma juz nic" a 50 tanczacych osob wywalilo galy bo nic wczesniej nie wiedzielismy ze taki jest plan swoja droga tak sobie mysle ze wesela schodza na psy, drugiego dnia malo kto teraz robi, biora ludzie sluby o 17ej, pierwszy taniec o 20ej i jeszcze o 3ciej wyprosza gosci, no kurde, ja rozumie ze taniej ale w koncu to wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbie33440
No DJ Kargol ma rzeczywiście napięty terminarz i musimy szukać kogoś innego. Zamówiliśmy sobie termin w Astorii, ale nic nie wiedzieliśmy o tym, że wesele tylko do 3..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ten kargul ma napięte to ja juz dobrze wiem ale nioc pisać nie będę bo więcej chętnych by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Mamy do oddania termin 18.06.2014r. w popularnym Domu Weselnym REGE w Bieńkowicach. Wpłacona zaliczka: 1000 zł Cena od os.: 150 zł (z napojami, tortem, pokojem, i innymi) Salę zwalniamy ze względów logistyczno-organizacyjnych (mieszkamy aktualnie we Wrocławiu i cały plan poszedł w łeb). Zainteresowanych proszę o kontakt: 609 155 674 lub kiki177@wp.eu Pozdrawiam, Kinga P.s. A przy okazji, aby nie być "nie w temacie", to mogę podzielić się opinią o Leśnej Perle w Rudzińcu k. Gliwic... wg mnie porażka totalna. Podjechaliśmy z Narzeczonym w sobotę, na miejscu okazało się, że tak pięknie jak na stronie to to nie wygląda (no chyba, że front budynku, bo tył to pobojowisko, plac budowy i stare magazyny straszące widokiem z sali głównej). No i sala, a raczej sale... skandalem dla mnie jest, że na stronie www nie ma ani słowa o tym, że są 2 sale, a nie jedna, co znacząco wpływa na komfort... tym bardziej, że jest WSPÓLNE wejście... kobieta organizująca wesela może i miła, ale rozkojarzona, rozbiegana, nie zależy jej na kliencie, bo już chyba ma ich tylu, że ma w nosie. Nie może zagwarantować, że na małej sali w dniu wesele nic nie będzie (tam robią imprezy okolicznościowe małe... w tym STYPY!). Wyobraźcie sobie swoje wesele, wspólny dziedziniec i dwie panny młode obcinające się wzajemnie, lub orszak żałobny. Nie no, polecam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej na temat sali Anielski Młyn w Pogrzebieniu?? Chcielibyśmy zorganizować tam wesele, jednak nic nie wiemy na temat jedzenia, obsługi itp. Czy ktoś robił tam wesele/lub był gościem (menu mają jedno dla wszystkich) i może powiedzieć coś wiecej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co powiecie na temat sali Rege w Bieńkowicach. Nie chodzi mi o to, że są tam blisko kurniki czy coś, ale o cene!!!! Otóż na rok 2014 i 2015 wesele 2dniowe kosztuje tam w week 240zł a w tygodniu 189zł!!! I tutaj moje pytanie- słyszałam, że jedzenia tam jest naprawdę dużo i smacznie. Wiem to od znajomej, która robiła tam wesel, ale właśnie w niedziele. Ale może mi ktoś powiedzieć-jak to jest w tygodniu??? Bo naprawdę nie mogę uwierzyć w to, że jedzenia będzie tyle samo co w weekend i to na dodatek przy 50zł mniej!!! Czy może się ktoś wypowiedzieć na ten temat, najlepiej ktoś kto właśnie robił tam wesele w tygodniu??? I jeszcze moje drugie pytanie- co powiecie na sale weselną w Piecach- "Ewa" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o pomoc! Planujemy wesele w 2015 roku i jest problem, nie wiemy którą salę wybrać. Zastanawiamy się nad: - Dom Weselny Magnolia w Radlinie - Leśna Perła w Radlinie - Dom Przyjęć Ewa w Piecach Jeżeli ktoś ma informacje na temat tych domów, proszę pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula149
polecam salę koniczynka w pawłowicach darmowy hotel jak jest powyżej 80 gości na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve88
Mam pytanko którą restaurację bardziej polecacie...Dworek nad stawem w Wodzisławiu Śląskim? Czy Maxima w Jastrzębiu-Zdrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na weselu w Rege w Bieńkowicach w tygodniu i muszę powiedzieć, że jedzenia tam za dużo nie było. Na drugi dzień było właściwie to samo... bardzo mało rzeczy było innych. Nie wiem ile młodzi płacili od osoby, być może chcieli po prostu mieć takie menu. Sala jest ładna, ale na jedzeniu się zawiodłam. np. na zimnej płycie nie było nic nadzwyczajnego (normalne szynki, które teraz raczej rzadko bywają na weselach). Powiedziałabym nawet, że momentami miałam ochotę coś zjeść ale za bardzo nie miałam co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge wam polecic dom przyjec Maria Teresa w Swierklanach.Bylismy tam na przyjeciu bylo super.Jedzenia do syta i czego dusza zapragnie.Sale moge polecic jest super!!!! lazienki sa super.Szefowa super babka,kelnerki usmiechniete i bardzo mile.Atmosfera wspaniala.Bawilismy sie do rana.Naprawde polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czy może ktoś powiedzieć coś na temat sali Artor lub Platinum w Rydułtowach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanley32
Mogę się wypowiedzieć odnośnie restauracji Artor w Rydułtowach. Wybraliśmy ten dom przyjęć razem z moją ukochaną w 2011r. a wesele mięliśmy w lipcu 2013. Wszystko było super począwszy od pierwszego kontaktu z szefową lokalu która od spisania umowy aż do końca wesela czuwała nad wszystkim aby niczego nam nie brakowało i abyśmy się czuli naprawdę wyjątkowo tego dnia. Odnośnie jedzenia to powiem że było go bardzo dużo(na tyle że do domu dostaliśmy na parę dni) i było bardzo smacznie. Mięska, desery itp. były podane ładnie i swoim smakiem pokazywały że nikt na niczym nie oszczędzał. Na pewno tam będę chciał powrócić. Ogólnie polecam z czystym sumieniem ten lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mielismy tam tez wesele w tym roku i wcale tak duzo tego zarcia nie bylo.Bylo ok ale nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do domu weselnego Maria Teresa to chyba nie jest tak kolorowo... moja znajoma była tam na weselu i powiedziała, że może i sala jest ładna ale jedzenia było tak mało, że goście byli wręcz zaszokowani. Z resztą chodzą słuchy, że dużo ludzi rezygnuje z organizacji imprez w tej sali... możliwe, że to prawda bo od dłuższego czasu nie widziałam tam żadnej imprezy. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×