Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dumny Chłop

Cała prawda o Cholernych Dziewuchach

Polecane posty

o niczym szczególnym..facet jest gejem i stara się wszystkich facetów zrazić do kobiet;) aby więcej bylo dla niego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehe, ja cipka, a Ty kutasiątko w zarodku jesteś, czasem zdaża mi sie popełnić jakąś literówkę, ale to co Ty popełniasz z ortografią... WŁĄCZ MÓZG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehehe
szkoda :) zes jest uparciuch to se ide, nie dasz pola do manewru, Twoje musi byc na wierzchu :P walcz dalej ze zmorami odwiedzajacymi ten zacny topik, dobrze Ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
testosteronowo-progesteronowy DUMNY CHŁOPIE.. wsrod nas kobiet zbabiałes do reszty.. cho do mene- zrobie Ci dobrze- znaczy uskutecznie naturalizacje, poczym podam tabletką i bedziesz DUMN A BABA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze mi dobrze idzie, zawsze mi dobrze idzie bo jestem perfeksjonistą, pracowitym czlowiekiem, i niezwykle dokladnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby z czego ten niby chłop jest taki dumny ? jak wspomniałam nie chce mi sie tego czytac, ale powiedz mi miałes czy masz kobietę ? a może nie miałes nigdy i nie chcesz jej miec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehehe
wspieramy Cie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikaiiii
Samotny frustrat,wymyslil temat taki zebyscie (faktycznie!!!)glupie baby go podjely i godzinami z nim polemizowaly,zapewniajac mu tym samym jakakolwiek rozrywke.zignorowac go,bez sensu pisac z takim manipulantem,niech siedzi i sie nudzi i mysli sobie co chce,kogo to obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLALA30
A jaką masz pewność, że tylko ty używasz rozumu, jesteś taki perfekcyjny, dokładny, pracowity? Z KIM TY SIĘ ZADAWAŁEŚ, ŻE TAK UROSŁEŚ W PRZEKONANIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Ludzmi wyksztalconymi, silnie doswiadczonymi przez zycie, stawiającymi bardzo pozyteczne czyny za priorytety, idące troche dalej niz półki w Rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLALA30
A kobiety z takimi się nie stykają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jestes taki super, to po jaką cholerę w domu/przy kompie siedzisz w wolnym czasie? przeciez mógłbyś jakiś sport (nie zwany seksem) pouprawiać na przykład w ramach odreagowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upust swoim potrzebowam daje w pracy ktorą kocham. A w domu lubie draźnic sie z ludzmi przez internet, to moje nowe hobby od tego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLALA30
i na dodatek myśli, że nas drażni- śmieszysz nas i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
podraznij psa- w ugryzieniu znajdziesz potwierdenie ze jesteś wkurwiający.. zieffff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLALA30
dobra powiedz o co ci chodzi tak naprawdę a nie takie tandetne teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my tu myslisz z jakiego powodu jestesmy ? też pleciemy z nudów, do momentu, kiedy zajdzie potrzeba lub okazja uczynienia czegoś pozytecznego, trafisz na swoją, to Ci przejdzie to hobby, zrobisz dziecko, będziesz odbierał poród jako partner i lekarz jednocześnie, potem będziesz dbał o krocze swej partnerki aby wróciło do jako takiej formy i wtedy zaliczysz NORMĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×