Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dumny Chłop

Cała prawda o Cholernych Dziewuchach

Polecane posty

Gość przemyk reniuchna
pewnie teraz pobiegł sie spuścić jałowo żeby domku nie zbeszcześcić pedancik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemyk reniuchna
noo dokładnie, żonka poszła w siną dal, bo kto by chciał z takim bucem byc, niby doktorek, takich doktorków pieprzonych w Polsce to rój, znachory nie doktory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemyk reniuchna
no doktorki to ortografię powinni miec bezbłedną co nie? a toz to sierota jakas, przybłęda, jeżeli jest długo na forum to pod jakim nickiem jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggusia19
a ja ci napisze co ja mysle o facetach. to własnie wy sie nie myjecie nie macie szacunku dla sibie. nie umieja zrobic najprostrzej rzeczy takiejej jak wyniesc skarpetki do pralki a zeby pralke właczyc to juz nie wspomne.to włąsnie wy jestescie 2 lata cofnieci w rozwoju a nie kobiety, dlaczego tak jest ze kobiet nie ma na zyciowej sławie bo to wy zostaliscie stworzeni zeby na nas pracowac bo nic innego nie umiecie a po za tym kobiety nie miały kiedy cos wynalezc bo wy niewyzyte swinie myslały tylko o tym zeby strzepac sobie wora i tak kobiety musiały zadbac o dzieci i rodzine.Mezczyzna biedne małe zwierzatko "swinia" bo ma ptaka bez skrzydełek, jaja bez skorupki i teraz wiele kobiet nie wiaze sie z facetami bo stwierdziło ze dla 60 gram kiełbasy nie opłaca sie brac całego wieprza do domu. niechce mi sie juz pisac bo bym mogła pisac dniami i nocami na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita00
o lol śmieszny jesteś dumny chłopie poprostu żuciła cie babka i miała racje a teraz ty się mścisz na wszystkich kobietach i wyliczasz jakie to one nie sa obleśne jesteś paskudny i wogóle ty nie rozumiesz i widać że nic niewież o życiu kobiety a wogóle mowisz że kobiety nic nie wynalazły a to jest najmniejszy z twoich głópawych problemów... a tak na marginesie bez kobiety by cie tu niebyło lolku i wszyscy się z tym zgodzą mi pasują panowie humorystyczni ale to co ty napisałeś to się nie klei jestes okropny niewiem czy na tym świecie znajdzie się chodż tak głupia baba żeby cię chciała :::: a jeżlei chodzi o rosmana to kobietą sa potrzebne takie rzeczy ....>>>>my jesteśmy płci pięknej a wy brzydkiej no nie sa wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysiliłem się i przeczytałem cały wątek :classic_cool:. Nasunęły mi się takie wnioski: 1. To proste jak drut, że autor nigdy nie miał kobiety, bo jak sam napisał jest impotentem. 2. Autor jest kierowcą karetki, więc nie wymagajmy od niego zbytniej elokwencji. 3. Pomijając poniżające anatomiczne szczegóły, na punkcie których autor ma wyraźną fobię, dużo cech i przykładów na niekompletność kobiety jest niestety prawdziwa :classic_cool:. Mało kto z dyskutantów zauważa, że ta niekompletność występująca w innych dziedzinach u mężczyzn daje się zrekompensować przez coś takiego jak udany związek 🌼🌼. Zarówno mężczyźni są śmiesznie nieporadni przy pralce, jak kobiety przy obrabiarce numerycznej. Taki jest świat. Stąd właśnie autor wziął tyle trafnych przykładów na \"głupotę\" kobiet. A to jest tylko niekompletność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze dodam, ze z początku autor był tak przekonywujący, że prawie już chciałem przyznać mu rację. Jednak zdemaskowało go natychmiast chamstwo i niezaprzeczalne syndromy choroby psychicznej, że już o impotencji przez grzeczność nie wspomnę :classic_cool: (która to przypadłość zamyka mu drogę do obiektywnego wypowiadania się o kobietach na zawsze :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×