Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dumny Chłop

Cała prawda o Cholernych Dziewuchach

Polecane posty

obawiam się że nie dziś ;) ...właśnie mam ochotę na wielkie ciacho ;)....na przykład ptysio ..mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLALA30
matylda * takiej ochoty mi narobiłaś, że ja też skuszę się na coś a po co mamy chudnąć jak nie ma z czego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLALA30
Dumny Chłop jest niestety monotematyczny ale poczekajmy może się rozwinie. A póki co dziewczęta zostają nam słodkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawe, nie lubi kobiet a wlazł na kobiece forum?:P I jeszcze próbuje nas wpędzić w anoreksję:P Naprawdę Durny z niego Chłop:P No to po ciachu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczerniony nick2
chciałby sobie wmówić że nienawidzi kobiet a w rzeczywistości jest inaczej :P to jego wypaczony sposób na zwrócenie na siebie uwagi i chyba skuteczny póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLALA30
lubi nas lubi. Pewnie mu jakaś jedna pokazała gdzie jego miejsce i postanowił na kafe się poużalać jakie to niby my jesteśmy beee a on taki fajny. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy z koksem dalej, czy juz zmądrzałyscie...zle slowo, juz nabralyscie swiadomosci swojego miejsca i dajemy sobie siana na amen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sianem to Ci dumny chłopie materac wypcham...albo Ciebie :P i postawię koło cukierniczki abys straszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze ewolucyjnie cofasz sie do Agniechowatych. Terapia daje calkiem odmienny skutek niz zamieżony. Trzeba bedzie chyba zmienic terapie, albo zastosowac indywidualną bo jest gożej niz myslalem. Tak, napewno zla metoda, bo diagnoza byla trafjna jak zawsze, w tym wypadku próźnia mózgowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniechowata to moja koleżanka :),zawsze się dogadujemy,a terapię to Tobie trza zastosować ...ale wstrząsową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehehe
dobre.. usmialam sie :) czasem chamskie stwierdzenia, ale przyznam, ze rozbrajajace rownoczesnie. prawda jak zwykle lezy gdzies w srodku. milo poczytac w kazdym razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co byscie powiedzialy, gdybym zalozyl oboz koncentracyjny na wzór KL Auschwitz-Birkenau, z haslem przewodnim Arbeit macht Frei, i tam bym był występowal roli Auschwitz Kommando, a wy więźniarek-robotniczeki, i dawalbym wam kartofle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehehe
heh.. nie bede Cie atakowac ani przekonywac do niczego. masz swoj rozum, wiesz lepiej ;p nie obruszam sie na te epitety, nie sprowokujesz mnie. mozesz jedynie bawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mehehe,czyli jestes twardym przeciwnikiem? Poradze sobie i z takim, startujesz i tak z przegranej pozycji. Jak każdy podwojny X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehehe
alez moj Drogi.. przyuwaz z kim fruwasz.. po tygodniu jadlbys mi z reki. nie z takimi mialam do czynienia. mocni w gebie, ale do mnie z podkulonym ogonem podchodzili. oczywiscie nie musisz wierzyc bo i tak nie mam jak tego udowodnic. i nie stresuj sie tak, olej te wszystkie gwiazdy jak nie mozesz na nie patrzec. nie lepiej z kolegami przy piwku posiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma swiecie pieniędzy, dórb materialnych i stanów umyslowych ktore sklonily by mnie do takich zachowan jakie opisujesz. Jestem dla ciebie nieosiągalna planetą, w innym ukladzie, o abstrakcyjnych wspolzednyc czasu i przestrzeni. Nie wplynela bys na mnie nawet szprycując mnie rosyjskim krokodylem(odmiana heroiny). Ale pomarzyc droga progesteronowa isoto mozesz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w sumie też nie wzrusza to, co tu pleciesz Dumny, nie jesteś odosobniony w swoich przekonaniach - pracuję z kilkoma mężczyznami, więc jestem zahartowana w boju (okresy, pomiary okresów pod wc i wszelkie inne obelgi..)jednym słowem WESOŁO JEST, odpowiadam im na to średnio raz na tydzień jednym króciutkim zdaniem, a tak czekają wyposzczeni przez ten czas na jakiś odzew, że aż żal za dupę ściska i żeby im męki skrocić to powiem deko wiecej hihi, a teraz zastosowałam inną taktykę dla zabawy, bo nie lubie sie powtarzać - jak coś przeskrobią to już sami łapią się na tym i podchodzą grzecznie, wyciagając łapki aby dostać drewnianą linijką... POZDRAWIAM MYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam obrzydzenia do kobiet w sensie fizycznym(choc nie ukrywam ze taki tez istnieje jak czasem na was patrze), natomiast gardze waszym tokiem "rozumowania", podejsciem do zycia, sposobem "myslenia", inteligencją, intensywnością korzystania z rózowego budyniu o masie 1400gramow znajdującego sie w glowie. Ot, cala filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"deko" Jak juz uzywasz nomenklatury chemicznej to pisz poprawnie, bo wedlug IUPAC nie ma deko tylko deka. Cipko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehehe
genialny krasomowco, dziekuje, zbytek laski :) nie mowie, ze bys polecial na mnie, ale ze w ogole.. na jakas dame. nie trzeba Cie bedzie odurzac nawet zapachem Twojego dresiku po 2 h na silowni.. ale badz nadal szczwany, kobiety to modliszki. najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×