Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dumny Chłop

Cała prawda o Cholernych Dziewuchach

Polecane posty

Rany-jak sie cieszę -że mnie zauważyłeś:):)Mam nadzieję ze bedziesz o mnie śnił robaczku słodziutki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Lady Poison, forumowa Mario, Slodowska Curie. ZMien podpis na piąta zasadę, bo czwarta moja droga, istnieje w oryginale od lat 60tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO PIERWSZE bez kitu teksty masz dobre, niezła szydera leci, mam nadzieje ze kiedys opublikuja twoje dzielo i bede miala okazje poczytac bo staje sie fanką tej ironii, ech tarafne obserwacje jednak jedno pudło zapomniales ze faceci moze i nie napierdalają dotownikiem na poczcie ale pracują składając damskie fatalaszki w odzieżowych i nie dla przyjemnosci ale dla kasy, my jestesmy cellulitowymi kukiełkami, a wy macie rozrosniety miesień piwny, takie zycie, trzymam kciuki za pisanie, oby nie byla zbyt obszerna bo wiesz moje mozliwosci percepcji są skromne gdyz jestem kobieta PO DRUGIE skoro sam nie umiesz ruszyc głowy to pomoge ci http://www.forum.o2.pl/emotikony.php szalej i nie załuj sobie, kazda mina jest twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 ta zdecydowanie podoba mi sie najbardziej, jest jakby definicją życia. Dobra ide naprawde bo juz draźni mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurwatura koła
dumny ucieka bo nie sieka m jak milosc ale na wspolnej albo inne szito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinka
DUMNY CHLOP...a moze rozkrecajacy sie psychopata,ktorego mama w dziecinstwie nie przytulala,do bolu nienawidzacy kobiet...jaki twoj nastepny krok??? bedziesz seryjnie podrzynal gardla prostytutkom czy moze z grubej rury obdzieral powoli zyletka ze skory??? Lecz sie kretrynie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokolinka, twoja vagina napewno jest tak delikatna jest sweterek wyprany w płynie o tej samej nazwie....Zrob mi, i sobie przyjemnosc, wloz swoj palec wskazujący do swojej norki, policz do 10 i glęboko odetchnij. To ci dobrze zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co by to zmienilo w tym temacie? Inaczej rozmawialabys z kierowcą karetki a inaczej z transplantologiem po 30 latach nauki? Lepiej za duzo o sobie nie wiedziec, niech dziala wyobraźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wtopa
ty jestes teraz na ogolnym hieronimem horacym koza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wtopa
naprawde jestes chory z nienawisci, a najbardziej z nienawisci do siebie, ale zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, pisalem juz wiele razy ze nie bawie w zmiane pseudonimow bo klikanie na wyloguj, wymyslanie nowego nicka i potem na nowo logowanie sie kosztuje zbyt duzo kalorii. Daj sobie siana przedtawicielko lepkiego śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outsiderka, przekręć monitor o kąt 90 stopni, i popatrz na te usta z tej drugiej perspektywy. Rozwiązalas juz zagadke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic by nie zmieniło, chciałam sie zapytać, wiec się zapytałam; bezposredniość dobra cecha czasem nie wiesz? wyobraźnia u mnie działa na dość wysokich obrotach, więc uwierz mi na słowo i w to nie ingeruj; jakieś inne zawody oprócz medycznych tolerujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wtopa
przedstawicielu przerosnietej prostaty az taki glupi jestes czy tylko udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLALA30
Dawajcie dalej dyskusja się ciekawie rozkręca. Też chcę zgłębić zaskakującą naturę Dumnego Chłopa. A tak od siebie doradzam pustelniczy tryb życia w totalnej głuszy! Zero kobiet i sporo czasu na przemyślenia. Dumny Chłopie dziękuj Bogu, że stworzył kobietę inaczej byś nie musiał mózgiem pracować-a może to by było lepsze, bo coś to myślenie ci nie wychodzi ale ĆWICZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciii nie tak głośno...Dumny chłop jeszcze śpi pewnie na swojej pryczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dymny Chłop
Nie śpi, nie śpi, od godziny jestem na nogach, wychodze i ide zajmowac sie (o zgrozo) między innymi wami, niedomyte głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLALA30
Może i cholery ale ciągnie cię do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie? Chyba jestes niepowazna. Jestem od zawsze wierzącą osobą, i Przyzekam ci na wszystkie swietosci ze ciagnie mnie bardziej do ziemniaków niz do was pasożyty. A teraz juz wychodze naprawde, mam nadzieje ze troche schudniecie jak wieczorem wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×