Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka85 cwiczy

8 minutes abs, legs buns, mam pytanie

Polecane posty

Gość anka85 cwiczy

witam, cwicze przy tych trzech filmach, zastanawiam sie kiedy beda efekty? nie jestem glupia na cud nie licze ale ograniczylam jedzenie kolacje w postaci activii jem o 18ej, takze biegalam ale teraz jest za zimno wiec to odlozylam... mam tez kilka pytan: od czego powinnam zaczynac zeby cwiczenia byly bardziej skuteczne: brzuch nogi czy posladki, a moze to bez roznicy? czy cwiczenie 8min abs spala takze tluszczyk nagromadzony ze tak powiem na samym dole brzuszka? macie jakies rady odnosnie tych cwiczen? no i jak lajlepiej robic rano czy wieczorem? czy zwiekszacie "dawke" czy starczy tylko pojedyncza seria tych cwiczen codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka85 cwiczy
prosze o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempo uzyskania efketów to indywiduana sprawa, zależna od organizmu i jego predyspozyjcji. kolejność wiczeń raczej nie ma znaczenia w przypadku tych ćwiczonek. czy działa na dolną część brzucha - oponkę? są jakieś ćwiczenia na te partię, ale.. to są baaardzo króciutkie, mało wymagające ćwiczenia.. nie zaszkodzą ale spektakularnych efektów też nie dadzą :) ja ćwiczyłam kilka mies w sumie przed zeszłymi wakacjami kilka razy w tyg po dwie serie (posladki i brzuch) i potem przez kilka tyg codziennie po 2 serie i efekty były, powiedzmy, takie sobie - ujędrnienie skóry owszem, lepsze napięcie, ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka85 cwiczy
ale........... ?? moze jeszcze ktos sie wypowie? i jakie proponujecie cwiczenia na tzw oponke? z gory dziekuje za wszystkie sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na oponkę
aerobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka85 cwiczy
troche jestem nieobyta w tym pojeciu "areobowe" mozecie powiedziec cos wiecej na ten temat, albo jakies linki do cwiczen podeslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka85 cwiczy
sorki pomylilam aerobowe mialo byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka85 cwiczy
czy nikt wiecej nie ma nic do powiedzenia w temacie?>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aerobowe to wszelkiego rodzaju biegi, marsze, skakanie, aerobiki, maszyny typu orbitrek, pływanie - minimum 30 min kilka razy w tygodniu. do tego te ćwiczenia które chcesz na dane partie (na przykład brzuch - najcześciej co drugi dzień) - jako wzmocnienie, ale bez aerobów nie schudniesz za bardzo (i bez diety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj tez kiedys robilam te cwiczenia ale wymieklam po tygodniu...niby raptem 8 minut na dana czesc ciala ale na dluzsza mete to jest uciazliwe...trzymam kciuki i mam nadzieje ze wytrwasz dluzej niz ja... ja na szczescie zaczelam jakos pomalutku chudnac bez cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka85 cwiczy
no ja juz schudlam 2 kilo :):) dziewczyny a pijecie moze wode z cytryna? mam pytanie czy lepiej pic zimna czy goraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka85 cwiczy
musze przyznac ze u mnie sa niewielkie efekty, brzuszek mniejszy :) cwiczenia na posladki sa straszne przynajmniej dla mnie, czasami czuje ze juz upadam na twarz, ale cwicze dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka - no jak nie schudniesz to ja nie wiem.. :P na pewno schudniesz - oczywiście lekka dieta jest wliczona w postanowienia ;) masz mnósssstwo aerobów - super - to faktycznie wpływa na chudnięcie, plus jakieś ćwiczonka modelujące brzuch (ale nie wiem czy a6w są najlepszym wyborem - jeśli już zaczęłaś to się nie poddawaj, to też wzmacnia mięsnie, ale nie przyczynia się do chudnięcia. i modeluje tylko górną część brzuszka - wiem, ćwiczyłam ;) ) nie wiem jakie są możliwości Twojego ciała (metabolizm, hormony) - bo to w dużej mierze one wpływają na tempo procesu spalania, więc nie da się przewidzieć czy dokładnie tyle ile chcesz zrzucisz - ale przy takim zestawie wysiłku fiz (baseny lepiej byłoby rozłożyć żeby wypadały co drugi dzień, dobrze by było, gdyby mięśnie trochę odpoczęły) nie ma opcji, musisz schudnąć :) Dziewczyny ćwiczące 8minute - jeśli bardzo chcecie ćwiczyć akurat te ćwiczenia, to dla lepszych efektów ćwiczcie na przykład dwie, trzy serie dziennie - ja tak ćwiczyłam (nie przyniosło to wielkich efektów, ale zawsze ;) ). początki są zawsze trudne - dla mnie najgorsze były te ćwiczenia, gdzie czworogłowy uda najbardziej pracował - czyli te wszystkie wykroki jedną nogą ugiętą aby kolano nie wystawało ponad palce stopy.. a teraz śmigam to cwiczenie w aerobiku - podskokiem zmieniając nogę - nie poddawajcie się to dojdziecie do wprawy ;) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczę już ok 4 tyg,5-6 razy w tygodniu. Najpierw wlaczam aerobik na plytce przez jakies 20 minut(czasem dluzej, ogolnie az mam dosc). Traktuje to jako rozgrzewke. Potem wrzucam 8 minut- buns,potem abs. Schudlam 3 kg. Dieta niespecjalna,staram sie nie jesc ziemniakow i masla. Po tyg. zauwazylam ze cellulit sie wygladzil. Teraz jest jeszcze lepiej. Ale do tego smaruje sie balsamami antycellulitowymi,wiec mysle ze to przyspieszylo.Wady: musialam sie zaopatrzyc w preparat zawierajacy glukozamine,bo bolaly mnie stawy kolanowe. Teraz juz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
chciałabym miec mniejszy brzyszek i oczywiście te nieznośne uda.... ale nienawidze biegac (i nie mam z kim :-( ) a basen mam daleko od miejsca zamieszkannia i i nie wspominająć ze cena za godzine dosyc wygórowana.... i co amm z tym zrobić?? jak ten abs nie zadziała w końcu to nie wiem co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 4 tyg cwicze na brzuch Tamille Weeb: sa to 2 programy 15 minutowe, 1 podstawowy, 2 trudniejszy i są efekty:)....działaja na dolne i górne miesnie brzucha i na poczatku nie jest lekko:P tyle ze ja chciałam ujedrnic miesnie brzucha. Oprócz tego duzo chodze szybkim tempem i ciwcze Ultimate dance workout z Diane Berry (tylko heat, dance i bums and tums) czuje sie ok i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauważyłam jeszcze
jeden plus. Dzieki temu, że mięśnie brzucha sie wzmacniają, "opinają" żołądek i nie pozwalają mu sie za bardzo powiekszyć a co za tym idzie nie da sie rady zbyt dużo zjeść. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkk55 - najpierw ćwicz ćwiczenia siołwe - czyli to ABS na przykład, a potem na koniec aeroby - czyli te aerobiki. po 20 min aerobiku mięśnie już są trochę zmęczone i gorzej pracują, rozgrzewka powinna trwać max 10minut i ma na celu rozciągnięcie mięsni i przyspieszenie pracy serca, szkoda męczyć mięśnie przed własicwym treningiem Vanity - Tamilee jest świetna to fakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I like 8 minutes
nie bez powodu autor ćwiczeń mówi do zobaczenia za 24 godziny. nie powinno się ćwiczyć wszystkich 4 serii codziennie (nogi,pośladki, ręce i brzuch) tylko,powiedzmy, jednego dnia ręce i pośladki a drugiego nogi i brzuch- i tak na zmianę przez cały tydzień. Dzieje się tak,dlatego że mięśnie potrzebują odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuukkha
to rozdzielanie ćwiczeń, które zaproponowałaś jest bez sensu. niby dlaczego nie robić ćw na brzuch i ramiona tego samego dnia- zupełnie inne partie mięśni pracują w każdym z tych ćw. a w ogóle to 8 minutówki są tak lekkie i łatwe, że nie potrzeba po nich takiej regeneracji jak np po treningu na siłowni z obciążeniem i dlatego można je robić codziennie- do zobaczenia za 24 godziny znaczy do zobaczenia następnego dnia, a nie do zobaczenia za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 minute every day
jak dla mnie to te cwiczenia sa super, cwicze juz 4m-ce, prawie kazdego dnia, po dwoch juz bylo widac calkiem niezle efekty, znacznie lepsze niez po 6weidera - ktora preszlam cala , a lekko nie bylo a tu jakos latwiej sie zmotywowac, bo krotko wiec ja polecm je bardzo - w koncu widac miesnie brzucha , chyba nigdy takiego ladnego wczesniej nie mialam (mam 30) wiec nigdy nie jest za pozno :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Jest tu ktoś jeszcze? Może odswieżymy topik? Te 8minutówki są świetne. Ostatnio odpuściłam, wczoraj znów zaczęłam bo załamałam się nad stanem swoich nóg i całej reszty, a pamiętam jaki cudowny brzuch mi się robił gdy cwiczyłam. Dlatego wznawiam treningi. Myślicie, że jeśli będę ćwiczyć te 8 minutówki (abs,legs, buns i stretch) oraz hula hop i inne ćwiczenia na nogi do tego 3 razy w tygodniu godzina pilatesu to uda mi się wysmuklić nogi ? Na nogach mi najbardziej zalezy. No i dieta do tego. Muszę też zacząć biegać, bo pogoda się ładna robi ;)) Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzusio - stop :-)
8 minut ABS ćwiczyłaś więc pewnie znasz tą stronę: http://plaskibrzuch24.blogspot.com/2010/05/8-minut-dziennie-na-paski-brzuch.html. Jest na niej świetnie opisana 8 ale nie tylko. Tutaj: http://plaskibrzuch24.blogspot.com/2011/02/cwiczenia-na-adne-posladki-i-uda-cd.html Masz też ćwiczonka na uda. Co do biegania to w połączeniu z 8 minut ABS przynosi świetne efekty. 8 minut kształtuje, wzmacnia i ujędrnia brzuch a bieganie pozwala go dodatkowo odsłonić :-) Polecam taką kombinację 8 min ABS + biegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 minutes
ponownie odświeżam temat bo mam pytanie o te ćwiczenia na pośladki. Nie lubię swojej pupy,tak już jestem zbudowana że mam szerokie biodra i średniej wilekości mięsisty tyłek :D choć nie mówię że jestem gruba,waże 48 kg. Ale do rzeczy - chce ujędrnić tyłek i lepiej go wymodelować. Ale mam obawy czy te ćwiczenia nie zwiększają czasami masy mięśni,bo wtedy uzyskałabym efekt przeciwny do zamierzonego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×