Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama anioleczka

DO MAM DZIECI GRZECZNYCH JAK ANIOLKI

Polecane posty

moje pierwsze małżeństwo było bardzo nieudane- mąż znęcał się nade mną- płakałam non stop- i dla wiadomości niektórych poniewaz mój syn i jego zachowanie mocno się rózniło od zuzki- nie siedziałam na dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze że od niego odeszłaś.. tylko dziecko by miało zrytą psychikę.. swoją drogą takich gnoi się powinno na dożywocie do więzienia wsadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty wiesz idź swoich dzieci żałuj- moje zostaw w spokoju- sama sobie 2 dziecka nie zrobiłam - mam kochającego męża i super rodzinę- a jak zazdrościsz bo twoje dzieci są wiecznie niezadowolone to radzę wziąść dobry rospęd w kierunku sciany- a nie kogoś się czepiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa_na_ławę, to dlaczego rozpoczynasz bezsensowny atak zarzutów na forum "Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci" czy któraś z tych rzeczy Cię dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam to równolegle a jak dzieci bedziesz miała to wtedy sobie pogadamy ;) ty możesz dzieci i 24 godziny na dobę za uszy trzymać - twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest gdzieś zastrzeżone że nie można się wypowiadać na tematy które bezpośrednio kogoś nie dotyczą.. za 5 lat będą dotyczyły.. wtedy mogę się odezwać czy zabronisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wypowiadać to się mozna- ale oceniać cos o czym nie masz zielonego pojęcia - to już błazenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwać się możesz, bo to forum, miejsce publiczne, ale sama zobacz jak wygląda Twój pierwszy, zniesmaczony post: kawa_na_ławę żałosne idźcie na plac zabaw z dzieciakami skoro sa takie kochane a nie wysiadywać jak kwoki na kafe Nie wiem, co przez Ciebie przemawia.. naprawdę, to bez sensu, nie uważasz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathy24
No, na szczescie poszla sobie.. Na ike teoria o ktorej pisalam sie sprawdzila, a u innych mam aniolkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepna- ma pojęcie bo siotra ma dziecko....... to tak jak ja bym poszla na wykład fizyki kwantowej zarzucała wykładowcom że to co mówią jest żałosne- bo na okładce brukowca pobieżnie przeczytalam że jest inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karafatka
a co jeśli siostra mieszka z nią? 🖐️ taka jaka twoja ortografia taka cała ty ike-nieposkładana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisz na czerwono- po co- przeciez ostatnio na czarno o to samo sie przyczepiłas na innym topiku;) a to że mieszka siostra z nią nie ma nic do rzeczy- nikt nie wie jak to jest być matką - zanim nią nie zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karafatka
nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi :Po o jaki inny topic :o siedzę sobie na forum, rzadko się odzywam, za to dużo czytam o ciąży i macierzyństwie bo jestem w piątym miesiącu :O a że się wypowiadasz na co trzecim temacie to już zdążyłam się zaznajomić z twoja gramatyką i ortografia- jestem polonistą.. ps. nick jest pomarańczowy a nie czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jeszcze napiszesz, że zajmujesz się dziekiem 24 godziny na dobe- bo już gdzieś to czytałam to wtedy zapierniczaj do siotry i jej rób wykłady jaką jest zła matką- siostrą się wyręczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak tak chodzi po tematach- to calkiem niedawno napisalam- że u nas na cafe są sami zawodowcy;) ginekolodzy, psycholodzy, itp no fakt polonistki nie wymieniałam:D- w każdym bądź razie za korepetycje dziękuje- nie skorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karafatka
a Ty kim jesteś? dzieckologiem, że za takiego znawce się uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię o swoich dzieciach- nie innych osób i zawsze mówię o swoich doświadczeniach- nie innych - a kogo jak kogo- siebie znam najlepiej i pewnie o wiele więcej wiem na temat macierzyństwa niz osoba planująca dziecko za 5 lat;) ale to juz szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karafatka
przynajmniej będzie planowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no - i kto tu wie lepiej na temat- innych osób ;) i jedno i drugie dziecko było u mnie planowane- na pierwsze czekalam dwa lata- nie ma to jak wypowiadac sie w sprawach , o których nie ma się zielonego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej widac że ktoś zmienia nicki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karafatka dziękuję za obronę ale potrafię sama.. ike.. na Boga.. zejdź już ze mnie :D i zakończcie temat bo się wkurze... paaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karafatka
ike- moje też planowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karafatko pomaranczowa przejedz sie po mnie ja swojego syna urodzilam w wieku 18 lat i wcale nie uwazalam ze musze sie poswiecic calkowicie tylko dziecku poniewaz poza bycia mama jestem czlowiekiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak jak inni ludzie mialam swoje zycie pasje plany tylko troche je zmodyfikowalam byla egoistka czy moze rozsadnym rodzicem ktory nigdy nie bedzie mial poczucia zmarnowanego zycia . i uwaga moj syn jest aniolkiem mimo ze mial nianie, babcie zajmujace sie nim tylko dlatego ze go kocham cala soba wie ze moze na mnie liczyc wierzy mi i jest mu dobrze bo mi jest dobrze . no to do dziela zniszcz mnie bo moje dokonanie jest niczym czy o to ci chodzi lepij daj spokuj dobrym i dumnym rodzicom prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karafatka
hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×