Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama anioleczka

DO MAM DZIECI GRZECZNYCH JAK ANIOLKI

Polecane posty

Gość karafatka
a co do tematu ma to czy urodziłaś mając 18, 28 czy 38 lat? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź kłamczuszku uczyć się i niech cię mama za uszy potrzyma- bo nie jesteś dla mnie parią do rozmów- w sumie to normalnie mówiłabyś do mnie per "pani" troche dobrego wychowania by ci się przydało- widac za długo przebywałas na tym placu zabaw a za mało uwagi poswiecala twoja mama ( do której absolutnie nic nie mam) wpajaniu ci pewnych zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathy24
Dziewczyny nie zwracajcie uwagi na te karafatki czy kawki.. bez sensu pisza to niech sobie popisza, jak juz zobacza ze na nic to sie im znudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat zasady to mi mamusia wpoiła wszystkie.. łącznie z tą, że jak znam jakiś frazeologizm to go nie używam w każdej wypowiedzi tak jak Ty i Twoje "trzymanie za uszy" nauczyła tez ze "Ty, Ciebie, twoje, Nasze" pisze się z dużych liter :) no a teraz wracam do systemu politycznego bo mnie rozpraszacie i zarobię 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to ta sama osoba- gołym okiem widać - a ze się dziwczęciu z wrażenia pomyliło to próbuje ratować sytuacje jak może ;) no nic to żeby nie było że na dupie siedze- czas robić obiad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkich liter dziewczynko - wielkich liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj swojej koleżanki kafeterianki- w języku polskim nie ma dużych liter- tylko wielkie- i nic tu synonimy nie mają do tego- wie to nawet pierwszoklasista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathy24
Kawka - wracaj juz do systemu politycznego... widac nie bardzo pasjonujacy jesli az tak odczepic sie nie mozesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie czy wpoila ci zasade nie wypowiadania sie na temat na ktorym sie nie znasz jak na przyklad bycie mama czy moze juz taki kierunek na uniwersytecie zrobili a ty masz doktorat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepnym razem radzę szukać u źródła- idz się uczyć - wystarczająco się ośmieszyłaś -a temat dzieci zostaw osobom które naprawdę mają cos na ten temat do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale mi sie tu poklocilyscie wierzcie czy nie ja piszac sie zastanawiam ile robie bledow jestem po szkole juz 10 lat w tym ze jezyka pisanego uzywam dopiero z wami na cafe.............. i wracajcie do nas no moja krolewna spi juz dobra godzine ;) musze jeszcze posprzatac po kolacji i wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też robię- normalnie jak muszę ma poprostu w domu slownik ortograficzny- jak każdy- zreszta gdyby każdy był perfekcjonistą to slowniki nie musiałyby istnieć - uważam natomiast że piszac szybko ( przy małym dziecku) mozna sobie na błąd jakis tam pozwolić - ale zawsze znajdzie się ktoś kto się do tego przyczepi- nie maa w dyskusji nic do powiedzenia a koniecznie ale to koniecznie chce w niej uczestniczyć podstawową zasadą dobrego wychowania jest aby nigdy nie zwracać publicznie komus uwagi ;) a tam wracajmy do tematu:) w sumie mamy z czego się cieszyć - i żadna siksa nam w tym nie przeszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam mojej pannicy wychodzi 4 zabek i ani razu nie uzywalam tych zelow na dziaselka poprostu chyba nie czuje ze cos jej sie przebija.....;) teraz wlasnie robi pierwsza drzemke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie piszcie cos bo umieramy smiercia naturalna......................................................................................................................................................................................................;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam tylko napisac ze mojej wyszlo 7 bez zanych zelów... a jak wychodzil jej ósmy zabek to 4 razy dziennie dostawala nuforen... była wsciekla, miala gorączke biegunke... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×