Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziadzia

Przydała by się IX wyprawa krzyżowa...

Polecane posty

Gość No to w drogę
zawsze to o kilku oszołomów mniej w Polsce zostanie! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te muzułmańskie wieprze razem z takimi poplecznikami jak ty będą hasać po moim kraju... fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witold Paszt
Mój postulat: wyciąć w pień islamistów, żydów, chrześcijan, buddystów, hinduistów i wszelkiej maści religijnych maniaków. Zostawić tylko ateistów i (warunkowo) agnostyków. Urządzić raj na ziemi, gdzie wszyscy będą dla siebie mili :classic_cool: i surowo karać za wszelkie mrzonki religijne. To oczywiście plan na kilka lat - zacząc trzeba od największych religijnych popaprańców czyli od Arabów. Niezłe, co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacząć od arabów i na nich poprzestac.... tylko oni stwarzają zagrożenie dla całego świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witold Paszt
No dobrze. Zgadzam się na tę małą modyfikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marys__
Jakby nie bylo, Islam podbija Europe. Pocichutku, pocichutku. Do Polski to tez dojdzie. No, co! Takie jest zalozenie Islamu - zdobyc caly swiat. Swiat nie muzulmanski nazywaja Swiatem wojny, a swoj swiat Swiatem pokoju. I jak tu, kurwa, glosowac na politykow zdrajcow?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się masz
kozojebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry Poryp
Samanta lisiczka to nie katoliczka? Samanta lisiczka kocha prawiczka? Samanta lisiczka całuje bez języczka? Samanta lisiczka pachnie jak popielniczka? Samanta lisiczka nie nosi staniczka? Samanta lisiczka sika do strumyczka? Samanta lisiczka to alkoholiczka? Samanta lisiczka to shizofreniczka? Samanta lisiczka to sexoholiczka? Samanta lisiczka to hip chłopowiczka? Samanta lisiczka lubi na króliczka? Samanta lisiczka jest gorąca jak zapalniczka? Samanta lisiczka wsadza sobie w ..... patyczka? Samanta lisiczka to muzułmanów popleczniczka!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czego te pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no do czego
porypancu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie, chyba: oj Poryp ales dlugo myslal:( Samanta lisiczka to nie katoliczka? niepraktykujaca Samanta lisiczka kocha prawiczka? nie:D:D:D:D Samanta lisiczka całuje bez języczka? zdarza sie, np mame Samanta lisiczka pachnie jak popielniczka? nie:D:D Samanta lisiczka nie nosi staniczka? czasami Samanta lisiczka sika do strumyczka? ale ty zbok jestes Samanta lisiczka to alkoholiczka? chyba nie:( Samanta lisiczka to shizofreniczka? tak pisze tez na pomaranczowo Samanta lisiczka to sexoholiczka? nie Samanta lisiczka to hip chłopowiczka? depeszka Samanta lisiczka lubi na króliczka? na kowbojke jest lepiej Samanta lisiczka jest gorąca jak zapalniczka? 36.6 celsjusza Samanta lisiczka wsadza sobie w ..... patyczka? nie:D:D Samanta lisiczka to muzułmanów popleczniczka! ty to rzeczywiscie jestes Poryp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie arab
a mieczyki z drewna wystrugane? to w drogę mniej popapranców w Polsce bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie arab
jako homoseksualista mam prawo decydować jakiej narodowości mężczyzna będzie buszowaj w mojej okrężnicy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie arab
ależ Ty smieszny jestes krucjaty się zachciało , do pracy się weż siedzisz i wypisujesz tu smuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie arab
bravoooooo cóż za elokwencja a w czym ty jestes lepszy od arabów ? bo w pisaniu głupot to na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie arab
moim ojcem jest czystej krwi arab ze stadniny w Kadynach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie arab
to może się spotkamy ja nie arab hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie arab
pomogę Ci wystrugac mieczyk hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie arab
wióry będą leciały że hejjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie arab
wiem niesmiały jestes ale mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×