Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziadzia

Przydała by się IX wyprawa krzyżowa...

Polecane posty

Francja 732 rok Karol Młot rozbija muzułmanów pod Poitiers, Francja 2002 rok zakaz noszenia krzyży w szkołach... fajnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Humm
o qrva ale mnie pojebało przeciez im chodzi o walke w dzisiejszym Świecie na dostepne środki i o zmiane metalnosci znudzonego człowieka zachodu. A ja głupi myslał ,że oni naprawde na Jerozolime chcą iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xys
humm karzdy ma prawo do zycia z tym sie zgadzam uznaje zasade zyj i pozwol zyc innym ale tepie wszelkie przejawy skurwysynstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albańskie zwierzęta... w Europie takie rzeczy się już dzieją, a co będzie dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eda pułk zwiadu z Miaplacidus
troche czasu mi to zajeło ale teraz wiem o co chodzi idźcie na Jeruzalem czy Yarusalaim al Kuds czy jak to miasto się pisze poobserwuję sobie i wnioski przekażę na Miaplacidus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta lisiczka a całkiem dobrze jak na mój wiek :p Mogę nią osobiście dowodzić :classic_cool: Tolerancja tak ale w dwie strony , jak ktoś wyciąga ręce i żąda równouprawnienia i tolerancji a w zamian nic to jak najszybciej je połamać dla przykładu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utrzymywac z nimi kontakty gospodarcze ok ale dac im wszystko co Europa ma ,bo oni łapy wyciagają to juz za dużo i nalezy atakować. A wspomne jeszcze tylko ciagły strach na ulicach ,lotniskach,komunikacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xys
co wy pierdolicie o co wam w ogole chodzi bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest Sirhan, turk i inni poplecznicy muslimów??? szorują łaźnie w Ankarze lub Dubaju???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galijczyku -saint truth ;) jak pisalismy(i nie tylko my) na tym topiku ,,czy sie boimy muzulmanow w europie" czy jakos tak powinnam napisac Gajusz Juliusz Cezar namiestnik Galii ale rzadko mi sie wlacza ten zwoj w mozgu odpowiedzialny za historie w liceum no coz tak to jest z nami, lisami;) :) co z tym Hvarem i Wenecja? aktualne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xys
mow kurwa pomaranczowemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega Huum zrozumiał a ja dodam ża przyodziewamy szaty historii aby było cieplej i razniej qrva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta lisiczka-> Hvar pamiętam ale ta wenecja to skąd się wzięła :p ? Wyspę dostajesz we władanie do piątego pokolenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xys
na sniadanie zjadam takich czarnuchow jak ty inie graj takiego pewniaka brudasie buzka smierdzielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xys
na śniadanie zjadam też zasuszone psie stolce uprzednio uzbierana przed nadejściem zimy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xys
chetnie wyczochram ci poliki i kto wie ze to sie niebawem nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xys
codziennie rano jestem budzony poprzez obijające się o moją brodzę bile mojego tate ,który wykorzystując to ,że śpię boksuje moje migdałki swoim penisem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to skad? robimy imprezke 15 marca ja przyjade (m.in) z kalaszem i pojde z toba do senatu, sam mowiles ze nie takie rzeczy sie wnosilo do Senatu no i ... jak by to powiedziec... powiedzmy ze mam wlasne uklady z Nostradamusem i tak sobie przewiduje ze Wenecja bedzie mnie kosztowac jakies pol magazynka;) oczywiscie to ty jestes Imperatorem i twoja decyzja ja nic nie sugeruje zadna ze mnie Kleopatra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xys
ale taty w to nie mieszaj brudasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×