Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Metii

Ciąża i dodatkowe kilogramy

Polecane posty

Gość Metii

czy to normalne jesli w piatym miesiacu przytyłam 3 kilo a znajoma ktora jest jeszcze bardziej szczupla odemnie to w 7 miesiacu przytyla 17 kg?? jestem w lekkim szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe przybieranie na wadze w ciąży to bardzo indywidualna sprawa i nie ma mozliwości porównywać się. Ja w poprzedniej ciązy przytyłam w sumie 16kg, teraz jestem w 26 tygodniu i 3,5 kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
oj, to mnie troche uspokoilo bo naprawde nie wiedzialam co mam o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedne kobietki tyja 5 kg a inne 25 , chodzi mi o cala ciaze. Duzo zalezy od wagi wyjsciowej.Te bardzo szczuple maja zwykle wiecej na plusie, bo zaczynaja od niższej wagi. Kobieta z nadwaga moze wcale nie przytyc jesli bedzie sie zdrowo odzywiac.Nie ma reguły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metii
tak, tylko ze kolezanka wazyla 46 kg a przytyla juz 17, a ja wazylam 49 i przytylam 3, dosc dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meti, powinnas sie cieszyc ze tylko tyle przytylas:) prawidlowy przyrost wagi w ciazy to jest przecietnie 11-13 kg,jak sie przytyje wiecej to powrót do poprzedniej wagi moze trwac dluzej. w pierwszej polowie ciazy dziecko malo rosnie, dopiero w drugiej przybiera na masie. Pamietam jak w polowie ciazy moj synek wazyl 0,5 kg, babcia sie przerazila ze jak sie urodzi to bedzie wazyl 1 kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kalkulator sie nie sprawdzil u mnie;) przytylam mniej niz pokazywal zobaczymy jak bedzie w tej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkulator
ja w 1 -wszej 12 kg przytylam , a teraz 12 tydzien i juz prawie 4 na plusie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczka
ja w pierwszej przytylam 7 kilo teraz wlasnie tez niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownica, ja tez dobilam 73 w poprzedniej ciazy:D szokująca liczba hehe ale spooko rok po porodzie wazylam juz 10 kg mniej niz przed zajsciem w ciaze...tym razem tez dam rade schuśc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przed ciaza 70 a teraz jestem w 18 tym tygoniu i pewnei z 3-4 do przodu, nie wiem nie wazylam sie . i strasznei sie sobie nie podobam boje sie ze jeszcze bedize tak ze ze 30 przytyje i do 100 dociagne :( i to mnie przeraza bo wy wszystkei piszecie jakie chude szczuple jestescie z przed ciazy a jeszcze nie widzialam wpisu zeby dziwczyny takiej sredniej wagi, przy kosci sie wypowiadaly ile przytyly. kurde same laski na tym forum pisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko po prostu dziwi mnei to, bo moze grubsze dizewczyny wstydza sie swojej wagi czy cos. a ktos kto jest chudy i przytyje kilka kg to zadna rewelacja. ja sie tylko martwie zebym jak potwor nie wygladala, w sumie kilka kg na pewno przytylam, ale nie duzo, bo malo jem. ale i tak sie jakos stresuje i chodzi to wszystko za mna jak cien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża przed ciążą
ja przed ciążą ważyłam 83 kg a w dniu porodu ważyłam 99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko a kto to wie ile przytyje. ehhhhhhh, to normalnie chodiz za man, strasznei sie tym przejmuje i wogole moze to przez hormony jakos mi tak sie miesza w glowie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dużo schudłam przed ciążą, teraz każdy kilogram jest waży. Też denerwowało mnie to ile przytyje itd. Ale zmieniłam trochę podejście, jak przytyję to trudno, potem znów stanę na głowie żeby wrócić do swojej wagi. Nikt nie wie ile przytyjesz, ale nie powinno się nastawiać na najgorsze :). W razie czego będziemy potem siedzieć na topiku dla mam chcących schudnąć po ciąży :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciciia
a ja zawsze wazylam 64 kg..przez oststnie m-ce przytylam 6 kilo czyli 70:( No i wlasnie dowiedzialam sie ze jestem w ciazy.......Ciesze sie bardzo ale martwie tym ile przytyje...moze to glupie ale panicznie sie boje...to znaczy marze o tym zeby przytyc te 8 kilo jak niektore z was a nie 30 bo chyba calkiem sie zalame....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie znam naprawdę ani jednej kobiety, która przytyłaby 8 kg w ciąży :D. Większośc mieści się w przedziale 12-25 :D i praktycznie wszystkie wróciły do poprzednich rozmiarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola123
Znam kobiete, 40 lat, waga przed ciaza 70 kilo i przytyla tylko 5.. Wygladala bardzo dobrze jak na swoj wiek i dzieci. Wczoraj urodzila pieknego chlopczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieakwe jak to zrobila ze tylko 5 przytyla kg. ja znam kilka osob co bardoz malo przytyly w ciazy, i chcialabym tez do tej grupy nalezec, ale ostantio apetyt mi wzrasta. i chyba nie powinnos ie az tak hamowac apetytu bo to stresujace dl matki i dziecka w brzuchu ja po prostu nie chce zeby ktos sie ze mnie smial ze jak swinia wygladam i jak moglam sie do takiego stanu doprowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciciia
ja tez znam kilka babeczek ktore tyly tak srednio od 8 do 10 kilo i maja zdrowiutkie dzieciaki.....Poprostu mam nadzieje ze ja zalicze sie do tego grona:)Z moja waga wyjsciowa musze sie zdrowo odzywiac co nie znaczy ze mam sobie niczego nie odmawiac...Czytalam ze norma w pierwszym trymestrze to przytyc od 1,5 do 2,5 kilo i to jest jak najbardziej logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciciia
zgadzam sie ze nie powinno sie za bardzo ograniczac z jedzeniem....Ja tez mam gigantyczny apetyt i co godzine czuje ssanie w zoladku ale staram sie jesc wiecej warzyw , owocow i jogurtow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonaaa
ja w ciazy schudlam... ok 15 kg :] jak dowiedzialam sie o ciazy, wazylam ok 90kg :/ balam sie, ze dobije do setki, zaczelam zdrowo sie odzywiac, do tego basen, orbitrek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciciia
nie wierze.....przeciez to niemozliwe:(chyba mozna schudnac na pocczatku ale pozniej sie tyje co jest nieuniknione..tak nas stworzyla natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonaaa
serio :) po prostu chudly mi czesci ciala, ktore z ciaza i dla ciazy nie maja nic wspolnego. Po porodzie mialam prawie -20. Jadlam zdrowo, dania konsultowane z dietetykiem. Prawie w ogole nie jadlam slodyczy. Do tego cwiczenia, o ktorych pisalam wczesniej. Nie objadalam sie, ostatni posilek o 19, duuuzo warzyw.. Kiedys lady in red, pisala o takim przypadku, chyba swojej kuzynki. Takze, jest to mozliwe, ale raczej tylko dla kobiet z nadwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×