Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiulka_kulka

Kiedy rodzina dowiedziała się o ciąży?

Polecane posty

Gość asiulka_kulka

Mam pytanko do młodych mam i dziewczyn które są w ciąży. Kiedy powiedzieliście rodzinie (nie mam tu na myśli partnera) o tym, że będziecie mieć dziecko? Od razu czy po jakimś czasie? Pytam po prostu z ciekawości. Z jednej strony chciałabym od razu powiedzieć. Z drugiej zaś nie chcę "zapeszać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu jak sie tylko dowiedzialam... ja nie umiem trzymac buzi na klódke a pozatym to pewnie by sie poobrazali jakbysmy im nie powiedzieli od razu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to za wcześnie :) Planowałam powiedzieć gdzieś po I trymestrze ale byłam tak szczęśliwa że chcialam by cały świat się dowiedział :) Powiedziałam w 5 tygodniu.Nastepnym razem już tak wcześnie nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiedzialam zaraz po odebraniu wynikow bety :D:D:D Czekalismy bardzo dlugo na nasz cud i wszyscy plakali ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice i siostra dowiedzieli się jeszcze przed mężem. Potem stopniowo mówiliśmy reszcie rodziny. Nie trąbiłam o tym na prawo i na lewo, tylko mówiłam przy okazji jakiś odwiedzin, przypadkowego spotkania na ulicy. Teściowie dowiedzieli się na końcu, bo jakoś nie spieszyło nam się z wizytą. Zresztą bądź co bądź najbardziej interesowała mnie reakcja męża, bo to w końcu nasze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×