Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cube25

Pytanie do kobiet na temat terminu ciaży ważne

Polecane posty

Gość cube25

Jeśli spotkałem sie z kobietą w wieku 19 lat i 12.02.08 mieliśmy stosunek bez zabezpieczenia z dojściem w niej a ostatni raz sie z nią spotkałem 28.02.08. dziś 11.03 u ginekologa po badaniu usg wyszło że jest w 5/6 tygodniu ciży to jest możliwe czy nie możliwe że ja jestem ojcem dziecka? Czy zaszła w ciąże spotykając sie z kimś w styczniu mogła już zajść i mieć okres po zajściu w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos......................
Jakby zaszla w styczniu bylaby juz w 10-11 tc. A tak to twoje daty idealnie sie pokrywaja i raczej to ty jestes tatusiem ( chyba, ze spotykala sie z toba i z kims innym rownolegle ) Ciaze liczy sie od pierwszego dnia @ - stad informacja o 5-6 tc . Gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube25
z mojej daty wychodzi 4 tygodnie, 27 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube25
wystarczy na kalendarzu policzyć od 12.02 do 11.03 ile to jest tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synku ciążę liczy się
od dnia ostatniej @ wiesz kiedy ta dziewczyna miała ostatnią @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synku ciążę liczy się
tak czy siak jest wielce prawdopodobne, że to Ty jesteś ojcem, bo do tych 4 tygodni wystarczy dodać ten 1 tydzień lub dwa żeby cofnąć się do okresu ostatniej @ i idealnie wychodzi termin poczęcia około 12 lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos......................
cube..no i sie zgadza :) 4 tygodnie od seksu plus 2 tyg od @ ( owulacja z reguly jest ok 2 tyg po @) i masz jak na dloni ze bedziesz tatusiem ( 6 tc ). A plemniki zyja nawet kilka dni wiec spokojnie moze tez to byc 5-ty tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube25
nie wiem kiedy miala pierwsza miesiaczke i ostatnią, dziewczyna jest nimfomanką i lubi kokietowac facetow. mielismy kilka dni przerwy od siebie wiec nie wiem co ona robiła w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synku ciążę liczy się
nie jest istotne kiedy miała pierwszą w życiu @ tylko tę ostatnią poprzedzającą stosunek z Tobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube25
nie wiem nic na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synku ciążę liczy się
w każdym razie odpowiedź na Twoje pytanie zdecydowanie brzmi: TAK to jest możliwe;) bo do poczęcia musiało dojść nie wcześniej jak 4 albo 3 tygodnie temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojcostwo da się stwierdzić po porodzie. Masz prawo nie uznać dziecka po narodzinach tylko zastanów się 5 razy, czy faktycznie taki jest Twój cel.dziewczyny mają rację, z daty stosunku idealnie wynik, że może być jak najbardziej w 5-6 tygodniu a czy z Tobą czy nie, to już sprawa między wami. Ale z Tobą może - jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube25
chcialem wiedziec, dwie kobiety w wieku 25 i 50 lat mi powiedzialy co innego po wyliczeniu tego w kalendarzu, też mają dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj ginekologa, poczytaj w internecie.Liczenie wieku ciąży polega na określeniu daty ostatniej miesiączki. Wszystkie Ci tu o tym piszemy, dlaczego więc stale siedzi Ci w głowie ta JEDNA (a nie połowa z nas), która najpewniej się myli?Wiek płodu to wiek płodu, realny od dnia zapłodnienia. A wiek ciży to data od ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube25
zapytam jutro i dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube25
dobrze, wiec jak wytłumaczysz ten fakt że mam 26 lat i od 18 roku życia uprawiałem sex nie raz bez zabezpieczenia i nigdy nie miałem żadnej wpadki z żadną kobieta nie zależnie czy miała miesiączkę czy okres, czy dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopie DOROŚNIJ
:O i nie kompromituj się takimi tekstami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to.............nabroiłeś mój Drogi - więc skoro nie chciało się stosować zabezpieczenia to...........należy wypić to piwo, które sobie nawarzyłeś.... A Ty uparcie widzę uciekasz od odpowiedzialności. Co najwyżej możesz domagać się testów DNA po narodzinach Dziecka. A jak wytłumaczyć to o czym piszesz? miałeś bardzo długo farta........no ale, tym razem wpadłeś.......... Jeszcze możesz sobie ewentualnie wykonać badania nasienia - tzw. seminogram, określający Twoje szanse na poczęcie wogóle Maluszka. Bo z Twoich słów wynika, że potwierdzenie domniemanej niepłodności to Twoja ostatnia deska ratunku przed odpowiedzialnością jakąkolwiek. Poza tym jeśli Ty masz 26 lat i okres u Ciebie nie różni się niczym od miesiączki, to gratuluję wiedzy w tym temacie. Tym bardziej sądzę, że nie masz pojęcia o tym kiedy kobieta ma dni płodne a kiedy nie. Zanim się "umoczyło" trzeba było trochę się doszkolić - jak to mówią "nosił wilk razy kilka....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie :) nie musze chyba nic dodawac a to ze udalo ci sie tyle razy - szczescie ale nie znaczy to ze do konca zycia nie musisz sie zabezpieczac i nie wpadniesz nigdy nie pomyslalo sie przed to teraz kombinujesz po... wspolczuje dziewczynie...i temu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ty możesz wiedzieć kiedy
te dziewczyny miały dni płodne jak nie wiesz nawet kiedy ta 19-latka miała ostatnią @?:O poza tym na podstawie czego te dwie Twoje znajome wyliczyły Ci, że niemożliwym jest fakt byś Ty był ojcem tego dziecka?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj... masz 26 lat wiec chyba juz powinienes dorosnac. Jezeli faktycznie masz zamiar dociekac czy to Ty jestes ojcem czy nie to zrób to delikatnie. Dziewczyna najprawdopodobniej potrzebuje Twojego wsparcia, skoro juz sie kochaliscie to musiala Ci sie przynajmniej podobac wizualnie, wiec nie odtracaj jej teraz przypadkiem. Mówisz ze jest nimfomanka (ciekawe czy to nie tylko jakies brednie) no ale załóżmy ze tak jest, wierz mi ze kobieta sie zmieni, tym bardziej wtedy kiedy Ty bedziesz przy niej. Dziecko strasznie zmienia czlowieka, stajemy sie bardziej odpowiedzialni i wszystko odwraca sie o 360st. Jedyne slowa jakie cisna mi sie na klawiature to GRATULUJE, to naprawde wielkie szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhehehe jeśli o 360 stopni
to wraca do punktu wyjścia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pemietaj ze diewczyna zapewne urodzi to dziecko tak czy inaczej, pewnei bedzie piekne i przesłodkie. Wtedy ta dziewczyna bedzie plakac bo nie bedzie mogla sobie wyobrazic dlaczego tatus tak uroczego malenstwa jego nie chce. Co gorsza bedzie musiala kiedys dziecku o tym powiedziec, co wtedy to dziecko pomysli o Tobie?? A Ty predzej czy pozniej przypomnisz sobie ze gdzies na tym swiecie jest Twoj maluszek, ale wtedy zapewne juz bedzie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iidiiotka
Żadne tłumaczenia nic tu nie pomogą. Koles chce się wymigać i na pewno każdą informację nagnie do swojej spiskowej teorii. I na pewno nie uwierzynam tutaj, tylko 50-ciolatce, która nawet nie pamięta jak to jest byc w ciąży. Teraz zrobi z tej dziewczyny nimfomankę i dzi*kę, bo jemu pasuje, żeby dziecko nie było jego. Na szczęście zawsze są testy DNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerbera gerbera
sluchaj chloptasiu, tak jak juz wyzej dziewczyny pisaly, wiek ciazy liczy sie NIE od dnia w ktorym sie odbyl stosunek, NIE od dnia w ktorym byla owulacja, a od dnia ostatniej miesiaczki. miesiaczka zawsze wystepuje ok 2 tyg (to kwestia indywidualna, moze byz mniej moze wiecej) przed owulacja. dlatego wiek ciazowy, jest zawsze troszke wiekszy niz ten liczony od domniemanego zaplodnienia. jezeli dziewczyna zaszlaby w styczniu to by byla w ok 10 tygodniu baranie. szkoda slow na ciebie... jak mogles uprawiac seks z 19-letnia dziewczyna i dojsc w niej??? czy zdajesz sobie sprawe ile plemniki moga przezyc w szyjce macicy lub w macicy? srodowisko tam bardzo im sprzyja i moga tam przetrwac nawet do 5 dni. pewnie nawet sie nie zapytales czy ma dni plodne czy nie. no ale skad ty mogles o tym wiedziec, masz przeciez 26lat i w glowie ci tylko jak zamoczyc. nazywasz ja nimfomanka, to kim do cholery ty jestes, jezeli sie z nimfomankami zadajesz???? jezeli jest nimfomanka i jak to mowisz "spala z polowa wsi" to tym bardziej jak mogles uprawiac seks bez zabezpieczenia? nie slyszales nigdy pojecia choroby wenerycznej? no jasne, gdzie miales slyszec jak myslisz tylko o zamoczeniu... kolejne pytanie: skad te dwie kobiety, ktore ci wyliczaly dzien zaplodnienia, mogly wiedziec kiedy ona miala ostatnia miesiaczke, jak dlugie sa jej cykle i na kiedy przypadalo jajeczkowanie??? no skad one to wiedzialy??? wiesz. na twoim miejscu nawet bym sie nie przyznawala ile masz lat, bo dzieciak jestes. fajnie sie bzykalo co? ale jak trzeba wziac odpowiedzialnosc za to co sie zrobilo, to sie szuka potwierdzenia swoich bzdurnych teorii u bab, ktore zielonego pojecia nie maja o cyklu tej biednej dziewczyny... pomyslales choc raz o niej? jakby nie bylo, sama sobie tego dziecka nie zrobila, a mozesz sie czuc ojcem na 90%. sprobuj sie postawic na miejcu 19sto letniej dziewczyny, ktoraspodziewa sie dziecka, a ojciec tego dziecka ma ja gdzies i robi wszystko by sie wyprzec. pewnie ani razu nie pomyslales o niej, bo przeciez ty myslisz tylko jak zamoczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagaprawda
cube gratulacje, jesteś ojcem!!! wiek ciąży liczy się od daty pierwszego dnia ostatniej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagaprawda
swoją drogą poza tym, że jesteś tatą to jesteś cholernie tępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×