Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pcnext

Isc na ta impreze?

Polecane posty

Gość pcnext

Zostalam zaproszona na impreze przez osobe ktora znam krotko ale dosc dobrze sie z nia dogaduje. Chcialam isc z chlopakiem ale on owiedzial ze nikogo tam nie bedzie znal i ze wszyscy beda mlodsi i nie chce zebym go tam ciagnela. Sama nie moge isc bo po co? Bo bedzie mnie ktos podrywal it tak dalej. Ja dawno sie nie bawilam na takiej "domowce". Jesli gdzies wychodzimy to albo ze znajomymi czyli jest max 5 osob do pubu lub na impreze max 6-7 osob. Stesknilam sie za taka domowa impreza gdzie poznaje sie innych nie trzeba sie niczym przejmowac. Olac faceta i isc? Mieszkamy juz razem wiec wychodzimy juz zazwyczaj razem na wszelkie imprezy. Troche mi glupio. Nawet nie chodzi o sam fakt pojscia tylko o jego zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcnext
To widac jestem w lepszej sytuacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcnext
Ok ale moze ktos powie co sadzi o mojej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcnext
dalej czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula31
związek do czegoś zobowiązuje. Albo się chodzi razem albo wcale. Byłaś spragniona zabawy nie trzeba było się wiązać. Tyle w tym temacie mam do powiedzenia. Zaraz odezwą się te nowoczesne damy co chodzą na imprezki bez mężów ale jak mąż pojedzie na ryby to dramat. Zawsze postaw się na jego miejscu i wtedy decyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcnext
Ja chcialabym isc ale on nie chce bo nie! Cholera ja toleruje jego starsze towarzystwo i nigdu nic nie powiedzialam. On nie toleruje mojego mlodszego. Poza tym nie robie dramatu jak sam wychodzi z kumplami. Nie przeszkadza mi to. Przynajmniej mam czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula31
skoro tworzycie tak nowoczesny związek to w czym problem ? on wychodzi, też idź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcnext
Tak przez faceta a raczej przez dwoch kolegow na impreze urodzinowa jednego z nich. Nie ide z nimi tylko na ich impreze i zostalam zaproszona z moim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale imprezki to alkohol
muzyka, taniec i flirty........czasem nawet seks bo jak to mówią - baba pijana dupa sprzedana rób jak chcesz ale jak sobie zacznniesz tak pozwalac i twój facet tak samo to wasz związek sie rozleci, kwestia czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula31
cóż, widać do tego dążą. Ich sprawa. Widać dziewczynie zależy bardzo na balowaniu z nowymi kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcnext
Raczej tyle nie pije, umiem sie kontrolowac. Chce wyjsc z domu i poznac nowych ludzi, pogadac, wypic piwo, posmiac sie. Moze dla was wszystkie imprezy koncza sie dawaniem dupy ale dla mnie nie, zadnej tak nie skonczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcnext
Poza tym jak juz pisalam chcialam isc z facetem. Nie zalezy mi tak strasznie na tej impreze by sie z nim klocic i po klotniach tam pojsc sama. Boje sie ze nie bede w przyszlosci chodzic na zadne imprezy czy spotykac sie z kolegami (kolega to kolega bez zadnych podtekstow) bo on powie ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula31
To idź. Jutro twój facet pójdzie na dyskoteke z koleżankami bo chce poznawać nowych znajomych płci żeńskiej :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drhtfnj
Powiedz mu wprost. "Kochanie, chodź ze mną, bo inaczej pójdę sama" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcnext
O matko ale nie o to chodzi. Ja z nim chetnie chodze na imprezy chyba ze idzie spotkac sie z kolegami to nie chce im przeszkadzac. Ja chcialabym isc z nim a nie za kazdym razem slyszec ze mu towarzystwo nie odpowiada. Tak samo bylo z moimi kolezankami i przyjacielem. Sila go przekonywalam zeby z nami gdzies poszedl bo mopwi ze to nie towarzystwo dla niego. Teraz juz chetnie z nimi wychodzi bo zobaczyl ze sa fajni. Ja jestem otwarta na poznawanie nowych ludzi a on najchetniej by sie spotykal wiecznie z tymi samymi 3 osobami i koniec. Ja sie chce dowiedziec jak przekonac faceta by ze mna chodzi na imprezy. Po to z nim jestem zeby z nim sie bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drhtfnj
Nie tłumacz się tutaj przed nikim! A swojemu facetowi przedstaw te same argumenty, co powyżej. Albo zapewnia Ci rozrywkę, albo niech nie blokuje drogi, byś sama ją sobie zapewniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzymisio
eh, co za problem.....skoro twoj facet wychodzi sam na piwo, to czemu masz nie sic sama na impreze?? ale mi to....skoro go kochasz to jestes mu wierna, a jesli jestes mu wierna to nie odwalisz zadnego numeru..... ja sobie nie wyobrazam sytuacji ze mialabym wszedzie chodzic ze swoim mezem...tak samo jak ja z nim. ok. kochamy sie, tworzymy zwiazek, ale raz na jakis czas trzeba sie rozlaczyc i pojsc samemu na impreze, babski wieczor, ect...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli on tak sie wzbrania, rekami i nogami zapiera to idz sama nie widze problemu przeciez nic złego na impezie nie zrobisz, chcesz sie tylko pobawic, odprezyc idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcnext
z kumplami na piwo ale zauwaz ze ja chce go zabrac ze soba na impreze. To on nie chce isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość How do you feel
kurwa Rosalinda ty zawsze albo jesteś na NIE albo się wyśmiewasz z kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten facet ci się podoba
? bo piszesz że nie dajesz d..na imprach ale to nie w tym rzecz, jak ci sie chłopak podoba to szukasz z nim kontaktu a dokąd cię to zaprowadzi sama nie wiesz :) tak się zaczyna sporo zdrad i romansów :P co cie tam tak ciągnie? cos mi się zdaje że właśnie ten facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne.. Jak zwykle wszystkich boli odrobina szczerości :D Noż kurna czy to normalne jest, żeby w związku kobieta szła na impreze z innym facetem ? Może nie jestem nowoczesna ale ja z innymi nie chodze i mój facet tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×