Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słoiczkowa Mama

co tak naprawdę sądzicie o gotowych obiadkach dla niemowląt?

Polecane posty

na pewno sa pewniejsze niz zupka ktora ugotuje z kupionych w osiedlowym sklepiku warzyw szybko, zdrowo i smacznie..poza tym dziecko ma urozmaicona diete.. nie sposob wprowadzic tylu skladnikow ile jest w sloiczkach do diety dziecka..przynajmniej ja bym nie umiala wyczarowac takich cudow:) tyle ze po pewnym czasie przestaje to byc oplacalne:) poza tym trzeba powoli przyzwyczajac zoladek do normalnego - nawet tego chemicznego- jedzenia.. bo w koncu co jak nie sztuczne marchewki \"robione\" od linijki i inny syf bedzie w przyszlosci podstawa jadlospisu kazdego malucha?? niestey wiekszosc z nas nie ma ogrodka i nie zajmuje sie uprawa burakow:P a nawet jakby miala to watpie ze taka marchewka z ogrodka bedzie zdrowsza niz sloiczkowa.. do 9 m dawalam niemal same sloiczki, teraz daje sloiczkowy obiadek co 3ci dzien - bo robie sobie przerwe od gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmhmmmm
co do warzyw na zupke dla dziecka to mozna zrobic np tak jak ja moja przyjaciolka jest dietetykiem w przedszkolu zajmuje sie ustalaniem jadlospisu dla dzieci jak i tym aby produkty z ktorych przyszykowane sa posilki byly zdrowe i bez chemii dostawcy od ktorych przedszkole bierze produkty sa miejscowi i kontrolowani przez sanepid niektorzy oferujacy swoje produkty nie spelniali norm i dlatego przedszkole nie skorzystalo z ich uslug dowiedzialam sie ktorzy dostawcy sa najlepsi odnalazlam i okazalo sie ze jednym z nich jest ojciec mojej dobrej kolezanki z ogolniaka :) ktory produkcja warzyw zajmuje sie juz od lat wiec warzywa kupuje od niego wiem ze sa przebadane i pewne tak samo jest z miesem i nabialem ktore biore z ronictwa ekologicznego znajdujacedo sie pod moja miejscowoscia ja nie nieguje sloiczkow ale one sa naprawde okropne w smaku i tak jak ktoras tu pisala wszystkie smakuja tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmhmmmm
dodam jeszcze ze owoce i warzywa ktore kupuje nie sa najpiekniejsze z wygladu ale to tylko dlatego ze nie maja w sobie chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×