Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

którą zabawkę wybrać?

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluoreo
mi sie ten piesek podoba.fajny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do hipcia to moja mała ma go,ale jeszcze nie bardzo wie jak sie odpychac wiec mój Mikołaj ja pcha.Chodzi przy nim ale jednak do chodzenia jest on chyba za ciężki i ciezko nim kierować.Ja kupiłam mojej małej do chodzenia taki pchacz tesco za 60 zł i powiem ci,że był to najbardziej trafiony zakup.Tyle,że Twoja jest starsza to może i bardziej kumata :D Co do misia to też fajna zabawka,rozumiem ,że mówi po polsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moja by sie ucieszyla z pchacza ale jak mówisz ze za ciezki to odpada... wiecie przy czym ona teraz chodzi? przy odkurzaczu... pcha sobie odkurzacz i idzie :D:D:D ale to niewygodne jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja pcha krzesełko .......no i ta tanioche z tesco.Ten hipcio jest naprawde nie dość,że mało skrętny-czyt wcale- to w dodatku jakos ma tak mało miejsca z tyłu.Mała nauczyła sie chodzić przy tym tańszym -czyt chwale się,że juz chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackopt pewnie tego twoje jezdzika nie znajde na allegro? to twoja spryciula szybko tupta :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten stolik widzialam na zywo bo kolezanka ma ale mania byla jeszcze wtedy za mala zeby sie nim bawic... jak jackopt mówi ze hipcio ciezki to juz odpada. szukam czegos fajnego i sprawdzonego zeby sie tym choc kilka minut pobawila a nie kolejnego grata do kolekcji... mam troche takich niewypalow jezdzikow koni na biegunach itd... i pokój wyglada jak sklep z zabawkami :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mało wyrazne ale są,tania zabawka a gra,świeci i rozkłada sie dla mniejszego dziecka.Lekko sie prowadzi i mała łatwo tym skręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny to chyba wybiore ten stoliczek jackopt prosze napisz mi jeszcze czy takie zabawki maja jakies oghraniczniki? boje sie ze mala to popchnie ( mam parkiety a nie dywan) i ze poleci na buzie bo nie nadązy za tym. jak to jest rozwiązane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz też bałam sie ,że mała tego nie zatrzyma ale nie potrzebnie.To jest lekkie,mała lecąc do przodu bez problemu zatrzymywała sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona taka kuchnie no moze nie taka wypasna i rozowa ale taka z dzwokami i duzą iloscia garnków mala dostala po mojej kuzynce i czeka na nia :) jak troche poidrosnie to jej zloze i bedzie sie bawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lale baby born i baby anabel razem ze wszystkimi akcesoriami ma po mojej siostrze :D:D narazie wogole sie nimi nie interesuje. Myslalam ze bedzie przy tym wózku chodzic ale on wląsnie jedzie do przoduu a ona zostaje i to zle rozwiązanie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mate miala jak byla maluska juz wypralam i przyszykowalam dla drugiego dziecka. na maty juz za stara jest :):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hustawke molestujemy dziadziusia :D:D ma nam zespawac stelaż. wkopiemy w ogródku, zabetonujemy, pomalujemy i dokupimy pastikową hustawke za 30 zl :) dziadzius ma wprawe bo juz sam 3 hustawki zrobil wiec stelaz to dla niego pikus :D:D ale narazie nam robi bramki na schody jak skonczy to zrobi sttelaz prawnusi :D:D a my jej zamówilismy takie :D:D http://www.allegro.pl/item325355026_odkurzacz_muzyka_jak_prawdziwy_3_kolory_.html http://www.allegro.pl/item327012373_pileczki_kulki_100szt_plac_zabaw_podwojne_dno.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackopt taka zyrafa na kulki odpada bo mania nie lubi wrzycac rzeczy bardzo sie denerwuje. mamy zyrafe na klocki i lezy w kącie :(:( ten pchacz fajny. widzialam taki na allegro i sie zastanawialam. a rowerek odpada bo dostalą juz rowerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fionna wszystkiego to nie ma ale lubie jej kupowac rzeczy cieszy mnie to a i babcie ciagle cos wnusi podrzucą... no i mamy sporo dzieci w rodzinie wiec dostalam cale pudla zabawek po nich i to naprawde fajnych nieponiszczonych zabawek jakies mini koszytkówki tą kuchenke kase sklepową itd... dzieciaki powyrastaly i ciocia stwierdzilą zebym sobie wszystko zabrala bo jej sie nie chce bawic w przebieranie i chodzenie po komisach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×