Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MacDalena

ile czasu po odstawieniu tabsow zaszylscie w ciaze?

Polecane posty

Gość MacDalena

podobno po odstawienu wzrasta plodnosc ale ciekawa jestem czy faktycznie ktos ma takie doswiadczenia? ja staram sie 4 cykl (odstawilam w lipcu 07 po 4 latach brania) i nic. cykle mam regularne 24-26 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MacDalena
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 miesiace
blizniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz chyba sie jednojajowe zle koarzy ale bez urazy - ja powaznie pytam. Bardzo chcemy blizniaki, najlepiej chlopczyka i dziewczynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 miesiace
jednojajowe.Z tym,ze ja bralam tabletki na uregulowanie cyklu,miesiączki bez tab.raz na kilka miesiecy:-o. Cud,ze zaszlam w ciąze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 miesiace
na szczescie 2 dziewczynki:).Mi samej zle sie kojarzy teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 miesiace
molestowałam meża:)Sama jestem zaskoczona,prawde mówic nie spodziewałam sie.To moja druga ciąża,pierwsze dziecko poroniłam:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna***
Po odstawieniu tabsów mogą być problemy z zajściem w ciązę zwlaszcza jesli brałaś je tak długo i bez przerw.czasami dochodzi do owulacji zbyt często, czsami równoczesnie uwalniane sa dwa jajeczka(stad blizniaki -ale dwujajowe) a czasami na owulacje trzeba dłużej poczekać.Przeważnie płodność w pełni wraca po trzech miesiacach.ALe może też trwać to dluzej. Jak widać pigułki maja wiele skutkow ubocznych i dlatego wlasnie jestem ich przeciwniczką.wywieraja za duzy wpływ na nasze organizmy.Może zacznij sobie mierzyć temperaturke i badac śluz zeby sprawdzać dni płodne(tutaj sie przydają zajęcia z poradni małżeńskiej-jeśli brałaś ślub kościelny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcik1975
ja przez 12 lat bez przerwy brałam tabletki , pod koniec plastry Evra .W ciaże zaszłam 4 miesiace po odstawieniu. Mam 13 miesięczna śliczną dziewczyneczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze tak bralam tabsy skonczyło sie opakowanie dostałam krwawienie i zaszłam w ciaże synek ma juz prawie 7 mieisecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka26
ja w 3 miesiacu a wczesniej brlam tabletki 4 lata bez zadnej przerwy i udalo sie za 3 razem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie chciala blizniakow
najczesciej tak jest ze jedno z blizniat umiera duuuuzo szybciej niz drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×